خانه / زیبایی / در مورد دیسپورت چه می دانبد؟ عوارض و کاربرد ها

در مورد دیسپورت چه می دانبد؟ عوارض و کاربرد ها

در مورد دیسپورت چه می دانبد؟عوارض و کاربرد ها

دیسپورت؛ کاربرد، عوارض و همچنین هزینه دیسپورت از ونوشه

در این مطلب می خواهیم در مورد دیسپورت چه می دانبد؟عوارض و کاربرد های آن اطلاعاتی را در اختیار شما دوستان و همراهان سایت ونوشه قرار دهیم. در ابتدا تعریفی از دیسپورت ارائه می دهیم و در ادامه به بررسی کاربرد ها و عوارض آن خواهیم پرداخت. امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار بگیرد. با ما همراه باشید.

در مورد دیسپورت چه می دانبد؟
در مورد دیسپورت چه می دانبد؟

 

آشنایی با دیسپورت 

دسپورت به وسیـله تیـم داروسازی دنیا ی اپسن در اروپا تولید و به وسیـله کمپانـی داروسازی مدیسی در آمریکا به بازار ارائـه می‌ شود. جزء مهـم در دیسپورت همـان سم بوتولینوم است که در سایـر مواد تزریقی ضد چین و چروک مثل بوتاکس و زئومین هـم استفاده می ‌شود. دیسپورت دومین سم بوتولینوم تولید شده پـس از بوتاکس است که در ایالات ‌متحده استفاده می ‌شود. دیسپورت و بوتاکس حاوی فرق هایی می باشند . دیسپورت سریع تر عمل می کند و رقیق تر از بوتاکس است. با این حال، این دو محصول نتایج مشابهی را ایجاد می کنند و به مدت وقـت انـدکی کم ‌تر یا انـدکی بیش تر باقی می مانند.

 

تزریق دیسپورت چگونه برای درمان استفاده می‌ شود؟

در زیبایی:

دیسپورت برای اولیـن بار در سـال ۲۰۰۹ به منظور استفاده در بهبـود خطوط عمودی عمیق در میـان ابروها برای بزرگسالان پایین ۶۵ سـال در اداره غذا و داروی آمریکا  (FDA) به اثبات رسید.  ضمناً بطور بیرون از جواز برای کم شدن خطوط افقی پیشانی و خطوط کنار چشم هـم استفاده می‌ شود. به نظـر می ‌رسد که دیسپورت به خاطر دارا بودن ساختـار رقیق تر، راحت ‌تر از بوتاکس، پخش می گـردد که می تواند در بهبـود مناطق گسترده تر اثر گذار باشد.

 

در پزشکی:

دیسپورت همچنین طیف گسترده ‌ای از کاربرد های پزشکی را شامل می شود و در درمان موارد زیر به کار می‌ رود: مهره ‌های گردن اسپاستیسیتی در بزرگسالان کاهش اسپاستیسیتی اعضای بدن در کودکان بالای دو سال تعریق شدید میگرن

عوارض جانبی دیسپورت

به طور کامل دیسپورت حاوی ایمنی خیلی بالاییست و بیشـتر از بیماران قادر به دست یابی به نتایج عالی بدون تجربه عوارض جانبی قابل‌توجه می باشند . با این وجود، چند اثر مخرب بالقوه وجود دارد که باید از آن آگاه باشیم.

عوارض جانبی دیسپورت عبارتند از : 

سرما خوردگی عادی سردرد تهوع عفونت دستگاه تنفسی واکنش پوستی در نزدیکی محل تزریق افتادگی پلک چشم عفونت سینوسی

مطالب مزتبط :

سبک های متنوع و گوناگون و مختلف آرایشی

نکات مهم و ترفندهای آرایشی مختص پوست چرب

آرایشگران نقش متخصصین زیبایی را ایفا می کنند

 

No votes yet.
Please wait...

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

ویتامین پوست - ونوشه

ویتامین پوست؛ ۱۰ نوع از بهترین مکمل ها و همچنین ویتامین پوست

ویتامین پوست؛ ۱۰ نوع از بهترین مکمل ها و همچنین ویتامین پوست |ویتامین پوست؛ ۱۰ …