خانه / مقالات / آشنایی با مدلسازی کی شات راینو

آشنایی با مدلسازی کی شات راینو

آشنایی با مدلسازی کی شات راینو رندرگیری نرم افزار Luxion KeyShot

در این پست قصد داریم با موضوع آشنایی با  مدلسازی کی شات راینو رندرگیری نرم افزار Luxion KeyShot در خدمت شما همراهان همیشگی سایت مجله اینترنتی دخترانه باشیم. امیدواری مقاله آشنایی با مدلسازی کی شات راینو مورد توجه شما قرار بگیرد و برای شما مفید و کاربردی باشد. با ما همراه باشید

مدلسازی کی شات راینو
مدلسازی کی شات راینو

دانلود آموزش Product Design Pipeline: Rendering Watch Luxion KeyShot

در این سری از آموزش های تصویری راینو و رندرگیری سه بعدی با نرم افزار Luxion KeyShot ، میخوام حجم و مدل ۳بعدی یک ساعت پیچیده و زیبا را در کی شات ، رندرگیری و در فتوشاپ، پرزانته کنیم.

در این آموزش کی شات ( KeyShot tutorial) یاد میگیرم که چطور یک مدل با دیتیل و جزئیات بالا را وارد KeyShot کنیم و از آن خروجی های مختلف با رنگ بندی های مختلف بگیرم. و در حد یک محصول فروشگاهی آنرا پرزانته و به صورت خیلی شیک ، آن را ارائه کنیم.

همچنین نحوه انتخاب متریال و رنگ و لایه بندی و مراحل (passes ) این پروژه ها را با هم کار میکنیم تا بتوانید خیلی سریع و البته با کیفیت بالا ، کانسپت و مفهوم تجاری آن را به مخاطب انتقال دهید.در این دوره تمرینی  KeyShot training ، به خوبی میتوانید انواع مدل های سه بعدی را رندرگیری و برای کارفرما و یا مقاصد تجاری، محصولات خود را پرزانته کنید

Luxion KeyShot چیست ؟

با این نرم افزار میتوانید انواع فایل های ۳ بعدی که با اپلیکیشن های مثل تری دی مکس، مایا ، راینو و … ساخته شده را رندر بگیرید و با انواع حالت های مختلف  تغییر رنگ ، بگراند و کلی تکنیک های متنوع را روی آن اعمال کنید.

شما توسط این نرم افزار می توانید فایل های ۳ بعدی که توسط نرم افزارهای مختلف سه بعدی طراحی و مدل سازی کرده اید را در داخل نرم افزار وارد و شروع به تغییر رنگ ، تغییر جهت نمایش ، تغییر پس زمینه کرده و بسیاری تکنیک های و جلوه های متنوع این نرم افزار را روی آنها اعمال کنید. این نرم افزار محصولی از کمپانی Luxion می باشد.

خب دوستان به انتهای مقاله آشنایی با مدلسازی کی شات راینو رسیدیم . از توجه و همراهی شما سپاسگزاریم. برای مشاهده و دانلود آموزش راینو در معماری و آموزش Solidworks به سایت ۳dmaxfardi.ir  مراجعه نمایید.

No votes yet.
Please wait...

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

چرا سرور مجازی ( نیمه اختصاصی ) آلمان از قائم هاست تهیه کنیم ؟

چرا سرور مجازی ( نیمه اختصاصی ) آلمان از قائم هاست تهیه کنیم ؟ در …