خانه / زیبایی / لیزر موی زائد و همچنین آن پیامدها

لیزر موی زائد و همچنین آن پیامدها

لیزر موی زائد و همچنین آن پیامدها

|لیزر موی زائد و همچنین آن پیامدها از ونوشه|

666663333
لیزر موی زائد جهت چه افرادی مضر می باشد آن امر چه تاثیراتی روی پوست میگذارد چرا بعضی اشخاص با وجود لیزر درمانی باز هم با رشد مو مواجه می شوند

یک متخصص پوست، مو و همچنین زیبایی با گفتن آنکه در افرادی که اختلال هورمونی دارند معمولا موهای زائد برمی‌گردد، گفت: در افرادی که اختلال هورمونی و همچنین اختلال سیکل قاعدگی دارند بعد از انجام لیزر درمانی احتمال عود و همچنین بازگشت موهای زائد وجود دارد.

،دکتر”غلامرضا عشقی” اظهار کرد: از لیزر درمانی جهت رفع موهای زائد و همچنین از بین بردن فرورفتگی‌های سطح پوست و همچنین جوون سازی پوست بهره بری و استفاده می‌می شود.

او همچنین با گفتن آنکه آن موهای زائد اکثرا و بیشتر در زیربغل، چانه و همچنین نواحی زیر شکم دیده می‌می شود، تصریح کرد: لیزر درمانی جهت رفع موهای زائد معمولا طی هشت تا ۱۰ جلسه انجام می‌می شود.

او همچنین گفت: در افرادی که اختلال هورمونی دارند معمولا موهای زائد برمی‌گردد ولی باید توجه داشت به شدت آن هم کمتر می‌می شود و همچنین با تکرار لیزر می قدرت به کاهش رشد موهای زائد کمک کرد.

آن متخصص پوست،مو و همچنین زیبایی اظهار کرد: تعداد جلسات مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت لیزر درمانی با هدف جوون سازی پوست و همچنین از بین بردن جای جوش و همچنین فرورفتگی‌های صورت با توجه به نوع پوست اشخاص از پنج تا ۱۰ جلسه متغیر می باشد.

دکتر عشقی با اشاره به آنکه لیزرهای جدید هیچ گونه دردی را جهت بیمار به همراه ندارد، تاکید کرد: حتما بایستی و حتما لیزردرمانی در محیطی بهداشتی و همچنین توسط پزشک متخصص انجام می شود و همچنین از رفتن نزد اشخاص غیر متخصص و همچنین آرایشگاه‌ها خودداری می شود.

او همچنین با گفتن آنکه بعد از لیزر درمانی بهتر می باشد سالی یک یا دو بار انجام آن هم تکرار می شود، تصریح کرد: در صورتیکه لیزر توسط پزشک متخصص انجام می شود عوارضی نداشته و همچنین تنها قرمزی و همچنین سوختگی سطحی بر روی پوست ساخته یا ایجاد می‌می شود که ظرف چهار تا پنج روز از بین می‌رود.

او همچنین با اشاره به آنکه ۹۰ قسمت و بخش از رفت و آمد و مراجعه کنندگان جهت لیزر درمانی خانم‌ها خواهند بود، اظهار کرد: سنین ۲۲ تا ۳۴ سال شمسی شایع‌ترین سن رجوع جهت انجام آن عمل می باشد.

خانم‌های باردار لیزر درمانی نکنند

آن متخصص پوست،مو و همچنین زیبایی با گفتن آنکه ممکن می باشد لیزر بر روی سلامت جنین عوارض نامطلوبی بگذارد بنابراین مادران باردار در دوران بارداری خود بایستی و حتما از انجام لیزر بپرهیزند.

دکتر عشقی تصریح کرد: لیزر هیچ تاثیر اثبات شده‌ای بر ساخته یا ایجاد ناباروری یا کاهش باروری ندارد همچنین انجام لیزر جهت رفع موهای زائد زیر بغل هیچ عوارض ناخوشایندی جهت بدن ندارد.

آن متخصص بیماری‌های پوست با گفتن آنکه محیط های غیر بهداشتی و همچنین اشخاص غیرمتخصص از لیرزهای چینی بهره بری و استفاده می‌کنند، تصریح کرد: اشخاص جهت لیزردرمانی به هیچ عنوان سراغ اشخاص غیر متخصص نروند چراکه لیزرهای چینی شامل عوارض جبران ناپذیری می باشد.

انجام لیزر توسط اشخاص غیرمتخصص منجر به کوری می‌می شود

او همچنین گفت: غیر از متخصص پوست هیچ شخص غیره ای قادر به انجام لیزر نخواهد بود در صورتیکه در مطب‌های غیرمجوز و همچنین توسط اشخاص غیر متخصص انجام می شود منجر به کوری و همچنین عوارض خطرناک دیگر می‌می شود.

او همچنین افزود: شهروندان و مردم شهر بایستی و حتما توجه کنند که لیزر تنها و فقط توسط متخصص پوست و همچنین در مطب پزشک انجام می شود و همچنین در صورت دیدن اشخاص غیر متخصص در مطب‌های بدون مجوز حتما به منابع ذیربط نقل از داده می شود.

عشقی گفت: بعد از انجام لیزر بهتر می باشد مقداری یخ را به مدت ۱۰ دقیقه بر روی پوست قرار دهند و همچنین جلسات درمانی را حتما تکمیل کنند.

ایسنا

پوست در حال لیزر شدنعکس لیزرعوارض لیزرلیزر کردن پوست

لیزر موی زائد و همچنین آن پیامدها در تاریخ ۱ June 2016 | 10:55 pm نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نحوه جلوگیری از ریزش مو در شیمی درمانی -ونوشه

نحوه جلوگیری از ریزش مو در شیمی درمانی -ونوشه  جلوگیری از ریزش مو در شیمی …