خانه / زیبایی / سبک های متنوع و گوناگون و مختلف آرایشی

سبک های متنوع و گوناگون و مختلف آرایشی

سبک های متنوع و گوناگون و مختلف آرایشی

|سبک های متنوع و گوناگون و مختلف آرایشی از ونوشه|

854166_874

 

بعضی سبک های آرایشی جهت بعضی مجالس و همچنین میهمانی ها مناسب نیستند توصیه می کنیم در نحوه آرایش صورت خود تغییراتی ساخته یا ایجاد کنید راهنمایی هایی متنوع و گوناگون و مختلف را در ادامه مطلب برایتان اورده ایم

در صورتی که قرار می باشد تو جهت یک برنامه جذاب و جالب و خوب رسمی، یک دعوت یا یک دورهمی دوستانه، شب‌هنگام به بیرون از منزل و خانه بروید، بایستی و حتما حتما آن نقطه را بدانید که در چنین موقعیتی قرار نیست آرایش شب تو زیاد و همچنین سنگین باشد زیرا و به درستی که نه مجلس عروسی در کار می باشد و همچنین نه قرار می باشد روی فرش قرمز راه بروید. یک دورهمی شبانه رسمی هم آرایش مخصوص خودش را دارد که با بایدها و همچنین نبایدهایش در آن متن آشنا می‌شوید.

نباید: بسیاری تیره شوید!

جهت یک دورهمی شب غیر رسمی می توانید از کرم پودرهای برنزه بهره بری و استفاده کنید زیرا و به درستی که به هر حال فصل گرما از راه رسیده و همچنین کرم پودرهای برنزه حسابی قابل بهره بری و استفاده خواهند بود. با آن حال نباید بسیاری پوست تان را تیره کنید. تغییر ناگهانی قیافه شاید خیلی هم جذابیت نداشته باشد و همچنین برعکس تو را غیر عادی جلوه دهد. بنابراین همینقدر که یکی، دو درجه از رنگ پوست خودتان تیره ترشوید، کفایت می کند.

بایستی و حتما: مرطوب کننده بزنید

حتما و همچنین قطعا بایستی و حتما زیر آرایش خود در هر موقعی از سال شمسی که هستید مرطوب کننده بزنید. حتی زیر کرم پودر. در صورتی که می خواهید آرایش حسابی روی صورت تان بخوابد،  مرطوب کننده را به یک وسیله قطعی در کیف لوازم آرایش خود تغییر پیدا کردن کنید. ترجیحا جهت مواقعی که قرار می باشد مقدار آرایش تو کمی اکثرا و بیشتر می شود از لوسیون های مرطوب کننده بهره بری و استفاده کنید نه کرم.  به آن ترتیب صورت تان هم سنگین نمی می شود.

بایستی و حتما: خط چشم باریک و همچنین کوتاه بکشید

جهت حضور در یک جمع ساده هنگام شب از کشیدن خط‌چشم‌های پهن و همچنین بلند که سرتاسر چشم‌های تو را بپوشاند قطعا پرهیز کنید. خط‌چشم اتفاقا به صورت روح می‌دهد ولی باید توجه داشت جهت چنین موقعیتی یک خط چشم نازک و همچنین کوتاه کفایت می‌کند. ساده و همچنین در عین حال شیک و همچنین باوقار. همین کافی می باشد.

بایستی و حتما : لاک ملو بزنید

جهت شام خوردن با دوستان در یک شب آرام و همچنین ساده می توانید از لاکی با رنگ ملو و همچنین آرام بهره بری و استفاده کنید. فصل گرما ، فصل رنگ های تند و همچنین جیغ نیست پس بروید سراغ رنگ های ملو و همچنین در عین حال با نشاط. رنگ لاک تان را می توانید بر اساس لباس هایی که می پوشید انتخاب کنید تا همخوانی بیشتری با استایل تو داشته باشد.

بایستی و حتما : سایه با رنگ خط چشم همخوان باشد

هنگام و زمانی که خط چشم مشکی بهره بری و استفاده می کنید یا قهوه ای ، سایه ای که می خواهید بالای چشمتان بهره بری و استفاده کنیدباید با رنگ خط چشم همخوانی داشته باشد. یادتان باشد سایه های رنگی مثل سبز،آبی و همچنین بنفش جهت مهمانی های کاملا تشریفاتی مناسب خواهند بود نه یک شام غیر رسمی دوستانه. تو در یک جمع راحت هستید؛ بنابراین آنکه چه سایه چشمی بهره بری و استفاده می کنید نشان خواهد داد چقدر در آرایش کردن حرفه ای هستید.

نباید: گونه‌های‌تان بسیاری گل بیندازد

بایستی و حتما مراقب بهره بری و استفاده از رژگونه در چنین مواقعی باشید. جهت چنین موقعیتی بهترین انتخاب پخش کردن رژگونه‌ای برنزه روی گونه‌های‌تان می باشد. فراموش نکنید رژگونه‌های سرخابی، آجری و همچنین صورتی مناسب مجالس بیش از حد تشریفاتی خواهند بود نه یک شام دورهمی. در آرایش شب هم تفاوت‌هایی وجود دارد که بایستی و حتما آنها را از هم تشخیص بدهید.

بایستی و حتما: چشم‌ها کمی دودی شوند

بایستی و حتما از سیاه کردن چشم‌های‌تان و همچنین اغراق در آن باره بپرهیزید؛ به خصوص در صورتی که جهت صرف شام به یک فضای عمومی دعوت شده‌اید. تو می‌توانید با سایه‌ای تیره‌رنگ کمی هاله دودی‌رنگ به اطراف چشم‌هایتان بدهید تا صورت‌تان رنگ و همچنین رمق بگیرد ولی باید توجه داشت اکثرا و بیشتر از آن، مناسب جهت ‌مهمانی‌های مفصل‌تر می باشد که در چنین مواقعی تو بایستی و حتما از آن هم سبک آرایش پرهیز کنید.

بایستی و حتما: ریمل بزنید

ریمل از آن هم دست آرایش‌هایی می باشد که جهت همه مواقع جواب می‌دهد. حالا ولی باید توجه داشت می‌توانید مقدار آن هم را کمی اکثرا و بیشتر کنید. البته منظور آن نیست که از مژه مصنوعی و همچنین فر مژه بهره بری و استفاده کنید بلکه تنها و فقط کافی می باشد کمی ریمل اکثرا و بیشتر بزنید تا چشم‌های‌تان از بی‌حالی در بیاید. همراه یک خط چشم باریک، آن شکل ریمل زدن ایده‌آل می باشد.

نباید: کرم‌پودر سنگین بزنید

قرار می باشد تنها و فقط با دوستان‌تان در یک رستوران شام بخورید؛ بنابراین لطفا سراغ کرم‌پودرهای سنگین نروید. یک مرطوب کننده رنگ‌دار جهت آنکه آرایش روی صورت تو بخوابد کفایت می‌کند. باور کنید گاهی هر چه بعضی آرایش‌ها کمتر باشد بهتر می باشد و همچنین وقار تو هم اکثرا و بیشتر می‌می شود.

بایستی و حتما: از فیکس‌کننده آرایش بهره بری و استفاده کنید

جهت آنکه مجبور نشوید وسط یک دورهمی دوستانه، مثلا در یک رستوران جهت تجدید آرایش بروید بهتر می باشد از فیکس‌کننده‌های آرایشی بهره بری و استفاده کنید. بهره بری و استفاده از فیکس‌کننده البته جهت زمان تقریبی ۱۶ ساعت، آرایش را روی صورت تو به آن هم نیرو ابتدایی و اولیه حفظ می‌کند؛ بنابراین به خصوص حین غذا خوردن دیگر نگران ریختن آرایش خود نخواهید بود.

نباید: رژلب براق بزنید

رژلب‌های صیقلی و همچنین براق مناسب جهت مجالسی مانند عروسی خواهند بود. تو به یک شام معمولی دعوت شده‌اید؛ بنابراین دور آن رژلب‌ها را خط بکشید. سراغ رژلب‌های ساده‌تر بروید که ماندگاری بالایی داشته باشند و همچنین نیازی به تجدید آنها نباشد. با توجه به آنکه در فصل بهار به سر می‌بریم رژلب‌های صورتی ملایم می‌توانند گزینه‌های مناسبی باشند.

مجله زندگی ایده آل:

X بهره بری و استفاده از برس‌های آرایشی کثیفآرایش کردنتمیز نکردن آرایش صورت قبل از خوابرنگ‌های موریمل مژه و همچنین آرایش چشممانیکور ژله‌ایمواد شیمیایی آرایشی X بهره بری و استفاده از وسایل آرایشی دیگران

سبک های متنوع و گوناگون و مختلف آرایشی در تاریخ ۲۲ May 2016 | 5:34 pm نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نحوه جلوگیری از ریزش مو در شیمی درمانی -ونوشه

نحوه جلوگیری از ریزش مو در شیمی درمانی -ونوشه  جلوگیری از ریزش مو در شیمی …