خانه / زناشویی / رایج ترین اختلالات جنسی و زناشویی و جنسی شایع در مردان

رایج ترین اختلالات جنسی و زناشویی و جنسی شایع در مردان

رایج ترین اختلالات جنسی و زناشویی و جنسی شایع در مردان

|رایج ترین اختلالات جنسی و زناشویی و جنسی شایع در مردان از ونوشه|

image_13950301231614

مهمترین اختلالات جنسی و زناشویی و جنسی که مردان با آن هم ها درگیر خواهند بود کدامند چه راه و همچنین روش های درمانی در آن باره بایستی و حتما در نظر بگیرند توصیه های پیشگیرانه از آن عارضه ها در مردان چیست؟

*دکتر محمدرضا صفری‌نژاد: اختلالات جنسی و زناشویی و جنسی شایع در مردان را می‌قدرت به سه دسته پهناور و بزرگ تقسیم کرد: اختلال در میل جنسی و زناشویی و جنسی، اختلال در نعوظ و همچنین اختلال در انزال. اختلال در انزال سه نوع شایع دارد که انزال زودرس، انزال دیررس و همچنین عدم انزال را شامل می‌می شود. آن هفته به موضوع انزال زودرس که شایع‌ترین اختلال جنسی و زناشویی و جنسی در مردان می باشد، می‌پردازیم.

، براساس آمار، تقریبا یک‌سوم مردان دچار انزال زودرس خواهند بود که می‌تواند ضمن ساخته یا ایجاد مشکل شدید در روابط زناشویی و جنسی و زناشویی، تبعات فرهنگی و اجتماعی و همچنین خانوادگی شدید به همراه داشته باشد. در آن میان، متأسفانه کم نیستند بیمارانی که به پیشنهاد دوستان و همچنین اطرافیان جهت درمان مشکلشان از مواد اعتیاد آور و مخدر بهره بری و استفاده می‌کنند و همچنین رفته‌رفته دچار اعتیاد می‌شوند. گاهی مشکل انزال زودرس، اختلال روابط زن و همچنین شوهر را در پی دارد و همچنین به طلاق می‌انجامد. بایستی و حتما بدانید انزال پدیده‌ای می باشد که در آن هم، سیستم عصبی مرکزی و همچنین محیطی دخیل می باشد. نقاط مختلفی از مغز در ارتباط و رابطه نزدیک با یکدیگر مطابق و یکدست عمل می‌کنند تا انزال طبیعی اتفاق بیفتد. با آن حساب، هر عاملی که سبب ساخته یا ایجاد اختلال یا آسیب در سیستم عصبی مرکزی یا محیطی می شود، می‌تواند در فرآیند انزال اختلال ساخته یا ایجاد کند. مثلا در بیمارانی که به مدت طولانی دچار دیابت خواهند بود، اعصاب محیطی بدن ممکن می باشد دچار آسیب می شود و همچنین در تعدادی از آن مردان ما پدیده انزال پس گرد را خواهیم داشت یعنی هنگام انزال مایع منی داخل مثانه ریخته، بعدا با ادرار دفع می‌می شود.

در صورتی که با مشکل انزال زودرس برخورد صحیح نشود، می‌تواند منجر به عواقب ناخواسته جدی می شود. مردانی که دچار انزال زودرس خواهند بود، رضایت آنها از روابط زناشویی و جنسی و زناشویی اندک می باشد، اعتماد به نفس جنسی و زناشویی و جنسی آنها کاهش می‌یابد، سعی می‌کنند از برقرار کردن ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی گریز و فرار کنند و همچنین در معرض افسردگی قرار می‌گیرند. همچنین همسران مردانی که انزال زودرس دارند، اکثرا و بیشتر مبتلا به عدم رضایت جنسی و زناشویی و جنسی و همچنین عدم ارضا و همچنین نیز استرس فردی می‌شوند. ممکن می باشد اشخاص متنوع و گوناگون و مختلف تعریف ویژه ای از آن مفهوم در ذهنشان باشد یا انتظارات متفاوتی از خود داشته باشند، ولی آن دلیل وجود بیماری نیست. تعدادی از کمپانی‌های سود‌جو از همین مورد مضر و همچنین بد‌بهره بری و استفاده کرده و همچنین از جیب بیماران خود ساخته، سود چند صد میلیون دلاری در سال شمسی به دست می‌آورند. بایستی و حتما بدانید انزال زودرس به انزال زودتر از دو دقیقه که در بیش از ۹۰ قسمت و بخش روابط زناشویی و جنسی و زناشویی اتفاق بیفتد، اطلاق می‌می شود و همچنین آن هم در صورتی می باشد که فرد نزدیکی مرتب و همچنین منظم داشته باشد. آن به آن معنی می باشد که در صورتی که تعداد روابط زنانشویی کم مثلا ماهانه یکبار یا حتی کمتر از آن هم باشد، نمی‌قدرت در مورد آن‌که فرد شامل انزال زودرس می باشد یا نه، قضاوت دقیق کرد. انزال زودرس هم دو نوع می باشد؛ یکی نوع ابتدایی و اولیه که فرد از بدو زندگی جنسی و زناشویی دچار آن هم می باشد و همچنین غیره ای ثانویه که بیمار بعد از یک دوره روابط زناشویی و جنسی و زناشویی طبیعی، دچار آن هم می‌می شود.

بعد از آن که مشخص شد، مردی طبق تعریف علمی انزال زودرس دارد، نباید بلافاصله جهت او دارو تجویز کرد. مثلا هنگام و زمانی که با بیمار صحبت می‌می شود، متوجه می‌شویم معظلات و مسائل و مشکلات غیره ای وجود دارد که به صورت انزال زودرس تظاهر یافته می باشد در حالی که فرد دچار انزال زودرس نیست و همچنین از معظلات و مسائل و مشکلات عاطفی با شوهر یا همسر خود رنج می‌برد. گاهی مرد دچار اختلال در نعوظ می باشد که به شکل ناتوانی در تداوم آن هم دیدن می‌می شود. جهت آن که آن توانایی در ابقای نعوظ مشکل‌ساز نشود، فرد وقوع انزال را عمدا تسهیل می‌کند. در آن موارد بایستی و حتما به ریشه مشکل پرداخت و همچنین آن هم را برطرف کرد. هفته بعدی، اکثرا و بیشتر به دیگر دلایل انزال زودرس و همچنین درمان آن بیماری می‌پردازیم.

*جراح و همچنین متخصص بیماری‌های کلیه و همچنین مجاری ادراری

روزنامه جام جم

 

آلت تناسلی پرده داراختلالات جنسی و زناشویی و جنسی آناتومیکاختلالات جنسی و زناشویی و جنسی روحی – روانی و همچنین جسمیانحراف زاویه آلت تناسلی در حالت نعوظچرخش آلت تناسلینعوظ بدون بالا آمدن آلت‌تناسلی

رایج ترین اختلالات جنسی و زناشویی و جنسی شایع در مردان در تاریخ ۲۱ May 2016 | 4:42 pm نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دلیل خودارضایی در زنان متاهل

دلیل خودارضایی در زنان متاهل |دلیل خودارضایی در زنان متاهل از ونوشه| خودارضایی یک عادت …