خانه / زیبایی / نکات مهم و ترفندهای آرایشی مختص پوست چرب

نکات مهم و ترفندهای آرایشی مختص پوست چرب

نکات مهم و ترفندهای آرایشی مختص پوست چرب

|نکات مهم و ترفندهای آرایشی مختص پوست چرب از ونوشه|

851233_751

پوست چرب را چگونه بایستی و حتما آرایش کنیم شرایط مهم جهت آرایش پوست چگونه می باشد ترفند های آرایشگرها جهت زیباسازی پوست های چرب چگونه اند؟

آن درست می باشد، خانم‌هایی که پوست چرب دارند، مجبورند جهت تر و همچنین جدید و تو و تازه نگه داشتن آرایششان، قدم‌های بیشتری بردارند. دلیلش آن می باشد که بعضی از لوازم آرایشی، با چربی اضافه بخوبی واکنش نمی‌دهند. ولی باید توجه داشت اجازه ندهید که پوست چرب، مانع می شود که آرایشتان در تمام روز تر و همچنین جدید و تو و تازه بماند. ما امروز نکاتی حرفه‌ای در مورد آنکه چگونه آرایشتان را در طول روز بادوام کنید، در اختیارتان قرار می‌دهیم.

آماده کردن پوست

هیچ مقدار آرایشی نمی‌تواند پوست بد را پنهان کند. بنابراین آماده کردن پوست، مهم ترین گام جهت دست نخورده نگه داشتن آرایش در تمام روز می باشد. اول از یک پاک کننده که مخصوص پوست‌های چرب ساخته شده بهره بری و استفاده کنید. محصولات مراقبت از پوست جهت پوست های چرب، تولید سبوم را تنظیم خواهند کرد و همچنین منافذ مسدود شده را پاکسازی می‌کنند.

بعد از تمیز کردن، جهت جدا کردن سلول‌های مرده‌ی پوست از یک اسکراب صورت خوب بهره بری و استفاده کنید. به آن ترتیب، تو یک بوم تمیز و همچنین صاف جهت کار در اختیار دارید. بعد از لایه برداری، از یک مرطوب کننده‌ی بدون چربی بهره بری و استفاده کنید. حالا صورت تو جهت آرایش آماده می باشد. دائما آرایشتان را در یک محیط خنک که بخوبی تهویه می‌می شود انجام دهید، تا صورتتان در هنگام انجام آرایش، چرب نشود.

پایه آرایشتان را با دوام کنید

جهت بادوام کردن فونداسیون، به یک پرایمر مات مستلزم و نیاز دارید. هر نوع پرایمری، بهترین دوست جهت خانم‌هایی با پوست چرب می باشد. پرایمر، چیزی در اختیار فونداسیون قرار می‌دهد تا به آن هم بچسبد. ولی باید توجه داشت در بهره بری و استفاده از پرایمر زیاده روی نکنید. در جاهایی که زیاد چرب می‌شوند، از مقدار کمی پرایمر بهره بری و استفاده کنید. آن جاها معمولا ناحیه T شکل صورت (ناحیه پیشانی و همچنین بالای بینی)، یا قسمت‌های داخلی صورت می باشد. قبل از زدن فونداسیون، اجازه دهید که پرایمر بخوبی جذب می شود.

جهت فونداسیون، تو به یک فرمول بادوام و همچنین بدون چربی مستلزم و نیاز دارید. آن فونداسیون‌ها معمولا ضد آب نیز خواهند بود. مقدار مناسبی از فونداسیون را بصورت نقطه نقطه روی قسمت‌های داخلی صورت بزنید. با بهره بری و استفاده از انگشتان یا قلم‌موی آرایشی، فونداسیون را به سمت بیرون با پوستتان ترکیب کنید. فونداسیون را روی جاهایی بمالید که به آن هم مستلزم و نیاز دارید. تو نباید فونداسیون بیش از حد به صورتتان بزنید.جهت رژ گونه و همچنین هایلایترها، فرمول کرم پودری را انتخاب کنید. آن نوع از محصولات، زمان بیشتری را جهت بکار بردنشان در اختیار تو قرار می‌دهند. در پس نتیجه آن می شود که آن محصول، براحتی روی پوستتان می‌نشیند.

بادوام کردن آرایش چشم

بعضی از خانم‌ها، پلک‌های خیلی زیاد چربی دارند، بنابراین آرایش چشم آنها معمولا لیز شده و همچنین براحتی پاک می‌می شود. جهت آماده کردن چشم‌ها نیز از یک پرایمر چشم بهره بری و استفاده کنید. یک لایه نازک از آن هم را روی پلک‌ها و همچنین زیر چشم‌ها بمالید.

آن محصول، رنگدانه‌ها را در جایشان ثابت نگه می‌دارد، در پس نتیجه آن می شود که رنگدانه به سایر قسمتهای صورت نمی‌رود. جهت ثابت نگه داشتن آرایش چشم در تمام طول روز، از سایه‌های چشم بادوام و همچنین ریمل ضد آب بهره بری و استفاده کنید.

ضد چربی کردن ابروها

چندین سال شمسی قبل، پیدا کردن یک محصول ابروی خوب کار دشواری بود، ولی باید توجه داشت آن روزها افرادی که اهل آرایش خواهند بود، انتخاب‌های خیلی زیاد بسیاری دارند. جهت ثابت نگه داشتن آرایش ابروها، از یک پماد ابرو یا یک مداد چشم سخت بهره بری و استفاده کنید. آن محصولات جهت پوست‌های چرب، ایده آل خواهند بود. جهت تکمیل آرایش ابرویتان، با برس آرایشی روی آن هم، یک ژل ابروی شفاف بزنید. آن ژل، رنگدانه‌ها را ثابت نگه می‌دارد، بنابراین آنها کم رنگ یا محو یا ذوب نمی‌شوند.

از یک اسپری تثبیت کننده بهره بری و استفاده کنید

هنگامیکه آرایش تمام صورتتان را کامل کردید، روی صورتتان اسپری تثبیت کننده‌ی آرایش بزنید. آن اسپری، آرایش تو را در تمام طول روز روی صورتتان مهر و همچنین موم می‌کند.

پودر خشک کن و همچنین ورق‌های جذب کننده‌ی چربی

جهت آنکه از چرب شدن صورتتان جلوگیری کنید، در هنگام بیرون رفتن از منزل و خانه، یک پودر خشک کن یا ورق‌های جذب کننده چربی، همراه داشته باشید. آن محصولات، بدون آنکه آرایشتان را خراب کنند، چربی صورتتان را جذب خواهند کرد.وب‌وبسایت و مرکز خبرهای جدید تناسب اندام:

X حفظ رطوبت و همچنین شادابی پوستآماده کردن پوستاز دست رفتن آب سلول‌های سطح پوستچرب شدن پوستحفظ رطوبت پوستسلول‌های پوست و همچنین مو و همچنین ناخن

نکات مهم و ترفندهای آرایشی مختص پوست چرب در تاریخ ۱۶ May 2016 | 4:10 pm نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نحوه جلوگیری از ریزش مو در شیمی درمانی -ونوشه

نحوه جلوگیری از ریزش مو در شیمی درمانی -ونوشه  جلوگیری از ریزش مو در شیمی …