خانه / زیبایی / عارضه پوستی شایع جهت صورت

عارضه پوستی شایع جهت صورت

عارضه پوستی شایع جهت صورت

|عارضه پوستی شایع جهت صورت از ونوشه|

850319_112

آن عارضه به صورت دانه های پراکنده سیاه رنگ روی پوست ظاهر می می شود می خواهیم روش های درمانی جهت آن هم را بررسی کردن کنیم به آن عارضه پوستی هیپرپیگمانتاسیون می نامند

می خواهیم در مورد یکی از پردردسرترین معظلات و مسائل و مشکلات پوست صحبت کنیم: هیپرپیگمانتاسیون.

هیپرپیگمانتاسیون چیست؟

نامی می باشد تفننی جهت لکه های سیاه و همچنین قسمتهای تیره پوست. مثل کک و همچنین مک و همچنین لکه های در اثر آفتاب و همچنین جای جوش ها. آن کک و همچنین مک و همچنین لکه ها معمولا در اثر مواجهه با نورآفتاب بوجود می آید. اشعه ماوراء بنفش باعث می می شود ملانین به لایه رویی پوست نفوذ کند.

دلیل ساخته یا ایجاد لکه های باقیمانده در اثر جوش ها نیز به دلیل تولید اضافی ملانین و همچنین باقیماندن آن هم ها در سلول های پوست در پاسخ به التهابات می باشد. ولی باید توجه داشت بدترین قسمت آن هم آن می باشد که آن لکه ها در جای خود باقی می مانند و همچنین ممکن می باشد هرگز از بین نروند.

با لکه ها چه کنیم؟

جهت شروع بایستی و حتما به حذف ملانین اضافی پوست فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنید. و همچنین آن کار را بایستی و حتما با از بین بردن سلول های مرده پوست ا زطریق لایه برداری انجام دهید. با آن کار پوست را جدید و تو و تازه کرده و همچنین سلول های پوستی سالم را به سطح پوست صورت می آوریم.روش های بسیاری جهت از بین بردن لکه های تیره روی پوست وجود دارند پس سعی کنید که خودتان را محدود به یک روش خاص نکنید. به خاطر بسپارید که از بین بردن لکه ها فرآیندی می باشد کاملا تدریجی.

لایه برداری

لایه برداری، پوست را ترغیب می کند تا خودش را ترمیم کند. با گذر زمان در حالی که سلول های کهنه و همچنین تیره از بین می روند سلول های جدید و تو و تازه و همچنین جدید به سطح پوست می آیند. بعضی ها یک الی دو بار در هفته پوست رالایه برداری می کنند. من خودم به شخصه طرفدار لایه برداری هر روز خدا هستم. به خصوص در صورتی که پوست تو جوش دار باشد. ولی باید توجه داشت در کل هر کسی خودش می تواند تشخیص دهد که چه چیزی روی پوستش تاثیر بیشتری دارد.

آنزیم های میوه

آنزیم های میوه را می قدرت به عنوان لایه بردارهای ملایم در نظر گرفت. آنزیم های میوه پوست را نرم می کنند و همچنین پوست های حساس را همراه با ازبین بردن لکه های تیره سلول های مرده لایه برداری می کند. شامل آن آنزیم ها آنزیم آناناس، عصاره سیب و همچنین عصاره کدو حلوایی می باشد.

ویتامین C

خاصیت آنتی اکسیدان آن ویتامین از ساخته یا ایجاد لکه های تیره در پوست جلوگیری می کند و همچنین همچنین لکه هایی که در اثر آفتاب و همچنین جوش ها ساخته یا ایجاد شده اند را کم رنگ می کند. من آن ویتامین را یکی از واجبات هر روز خدا خود قرار داده ام و همچنین پشنهاد می کنم تو نیز همین کار را انجام دهید.

روغن های ضروری

روغن های ضروری اغلب نادیده گرفته می شوند. آن روغن ها اقتدار و قدرت درمانی بالایی دارند. کندر، شمعدانی، رز، و همچنین اسطوخودوس در از بین بردن لکه ها، جوش ها و همچنین کاهش التهابات خیلی زیاد مفید خواهند بود. آن ها تنها چند نمونه از روغن های ضروری از بین برنده لکه های تیره خواهند بود که ذکر کردم.

وب‌وبسایت و مرکز خبرهای جدید بدونیم:

برطرف کردن هیپرپیگمانتاسیونبیمار پوستی هیپرپیگمانتاسیوندرباره هیپرپیگمانتاسیوندرمان هیپرپیگمانتاسیونعارضه هیپرپیگمانتاسیونهیپرپیگمانتاسیون

عارضه پوستی شایع جهت صورت در تاریخ ۱۵ May 2016 | 10:48 pm نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نحوه جلوگیری از ریزش مو در شیمی درمانی -ونوشه

نحوه جلوگیری از ریزش مو در شیمی درمانی -ونوشه  جلوگیری از ریزش مو در شیمی …