خانه / زناشویی / ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی و همچنین تاثیرات مثبت آن هم روی زندگی جنسی و زناشویی

ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی و همچنین تاثیرات مثبت آن هم روی زندگی جنسی و زناشویی

ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی و همچنین تاثیرات مثبت آن هم روی زندگی جنسی و زناشویی

|ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی و همچنین تاثیرات مثبت آن هم روی زندگی جنسی و زناشویی از ونوشه|

 4588

 نزدیکی باعث صمیمیت اکثرا و بیشتر زوجین می می شود و همچنین می تواند محبت و همچنین عشق و همچنین علاقه آن هم ها را به هم اکثرا و بیشتر کند و همچنین باعث استحکام روابط زناشویی و جنسی و زناشویی آن هم ها می شود

استرس دارید؟ جهت خوابیدن دچار مشکل هستید؟ به نظر می‌رسد خیلی از معظلات و مسائل و مشکلات تنها و فقط با داشتن ارتباط و رابطه‌ جنسی و زناشویی و جنسی منظم برطرف می‌می شود.

 در زیر به ۱۲ دلیلی اشاره می‌کنیم که به تو ثابت می‌کند چرا بایستی و حتما هر شب با همسرتان نزدیکی داشته باشید.

۱. ارتباط و رابطه‌ جنسی و زناشویی و جنسی استرس را کم می‌کند.

در صورتی که روز سخت و همچنین طولانی سر کار داشته‌اید یا هیمنطوری کمی احساس استرس می‌کنید، ارتباط و رابطه ‌جنسی و زناشویی و جنسی به تو کمک می کند کمی ریلکس شوید و همچنین سطح استرس‌تان را پایین بیاورید. بدن در طول ارتباط و رابطه ‌جنسی و زناشویی و جنسی دوپامین، اندورفین و همچنین اوکسی‌توسین ترشح می‌کند که همه آن هورمون‌ها در کنار هم به از بین بردن استرس و همچنین بالا بردن سطح شادی طبیعی کمک می‌کنند.

۲. ارتباط و رابطه‌ جنسی و زناشویی و جنسی اسپورت و ورزشی لذت‌قسمت و بخش می باشد.

خیلی از ما با شنیدن کلمه «ورزش» دچار وحشت می‌شویم، البته نه در صورتی که آن ورزش شامل ارتباط و رابطه ‌جنسی و زناشویی و جنسی باشد. در طول ارتباط و رابطه‌ جنسی و زناشویی و جنسی، بدن مداوماً تغییرات فیزیولوژیکی را تجربه می‌کند که شبیه به یک برنامه جذاب و جالب و خوب ورزش می باشد. سرعت تنفس بالا می‌رود که آن موجب کالری‌سوزی می‌می شود. آن یعنی در صورتی که تنها و فقط سه بار در هفته با همسرتان ارتباط و رابطه‌ جنسی و زناشویی و جنسی داشته باشید، می‌توانید در سال شمسی چیزی حدود ۷۵۰۰ کالری بسوزانید. آن درست مثل ۱۲۰ کیلومتر دویدن می باشد.

۳. ارتباط و رابطه‌ جنسی و زناشویی و جنسی به ارتقای سیستم ایمنی بدنتان کمک می‌کند.

محققان دانشگاه ویلکس در پنسیلوانیا دریافته‌اند که دانشجویانی که حداقل دو مرتبه در هفته با همسرشان ارتباط و رابطه‌ جنسی و زناشویی و جنسی داشتند، درمقایسه با آنهایی که اصلاً ارتباط و رابطه ‌جنسی و زناشویی و جنسی نداشتند، سطح بالاتری از پادتن در بدنشان وجود داشت. در طول ارتباط و رابطه‌ حنسی، آنتی‌ژن‌هایی مثل ایمونوگلوبولین A در بدن ترشح می‌می شود که ثابت شده می باشد با سرماخوردگی و همچنین حتی آنفولانزا مقابله می‌کند. یک خبر خوب دیگر آنکه، هرچه ارتباط و رابطه ‌جنسی و زناشویی و جنسی بیشتری داشته باشید، آنتی‌ژن بیشتری در بدنتان ترشح شده و همچنین سالم‌تر خواهید بود!

۴. ارتباط و رابطه‌ جنسی و زناشویی و جنسی فشارخونتان را پایین می‌آورد.

بعضی از انواع فعالیت‌های فیزیکی، حتی در صورتی که کوتاه باشد، تاثیر فوق‌العاده‌ای بر فشارخون دارد. در تحقیقی که در دانشگاه پیسلی انجام گرفت، مشخص شد که ارتباط و رابطه‌ جنسی و زناشویی و جنسی فشارخون دیاستولی (عدد پایینی فشارخون) را کاهش می‌دهد.
۵. ارتباط و رابطه ‌جنسی و زناشویی و جنسی کمک می‌کند قلبی سالم داشته باشید.

هنگام و زمانی که بدن کالری می‌سوزاند، قلب نیز تقویت می‌می شود. محققان موسسه تحقیقاتی نیوانگلند دریافته‌اند که در صورتی که مردها به صورت منظم با همسرشان ارتباط و رابطه‌ جنسی و زناشویی و جنسی داشته باشند، تا ۴۵٪ کمتر به بیماری‌های قلبی-عروقی دچار می‌شوند.

۶. ارتباط و رابطه‌ جنسی و زناشویی و جنسی به تسکین درد کمک می‌کند.

در صورتی که درد یا میگرن دارید، ارتباط و رابطه‌ جنسی و زناشویی و جنسی برایتان خیلی زیاد بهتر از مسکن عمل می کند. دکتر جورج ارلیچ متخصص آرتروز در بررسی خود دریافته می باشد که بیمارانی که با همسرشان ارتباط و رابطه‌ جنسی و زناشویی و جنسی منظم داشتند درد خیلی زیاد کمتری را نسبت به آنهایی که ارتباط و رابطه ‌جنسی و زناشویی و جنسی نداشتند، احساس می‌کردند.

۷. ارتباط و رابطه‌ جنسی و زناشویی و جنسی باعث می‌می شود عادت‌ماهیانه‌ای منظم داشته باشید.

در صورتی که عادت‌ماهیانه‌تان کمی نامنظم می باشد، می‌تواند بخاطر سبک زندگی استرس‌زایتان باشد. همانطور که قبلاً ذکر شد، ارتباط و رابطه‌ جنسی و زناشویی و جنسی استرس را کم می‌کند و همچنین آن می‌تواند بر منظم شدن قاعدگی‌تان هم تاثیر مثبت داشته باشد.

۸. ارتباط و رابطه ‌جنسی و زناشویی و جنسی عضلات لگنتان را قوی‌ می‌کند.

ارتباط و رابطه‌ جنسی و زناشویی و جنسی همچنین و علاوه بر عضلات روی پا، کمر و همچنین شکم روی عضلات لگنتان هم کار می‌کند. به نظرتان راه بهتری جهت عضله‌سازی هم وجود دارد؟ با ساختن عضلات لگنی قوی‌تر می‌توانید ارضا شدن جنسی و زناشویی و جنسی زن و مرد خیلی زیاد بهتری هم در طول ارتباط و رابطه ‌جنسی و زناشویی و جنسی تجربه کنید.

جهت خانم‌ها داشتن عضلات قوی لگن همچنین و علاوه بر کمک به بهبود نشانه ها و علائم بی‌اختیاری ادرار، حساسیت در طول عمل جنسی و زناشویی و جنسی را هم افزایش می‌دهد و همچنین کمک می‌کند ارضا شدن جنسی و زناشویی و جنسی زن و مرد‌های قوی‌تری داشته باشید. جهت مردان هم تمرینات عضلات لگن خاصره می‌تواند جلو مشکلاتی مثل اختلال انزال و همچنین بی‌اختیاری ادرار را بگیرد.

۹. ارتباط و رابطه ‌جنسی و زناشویی و جنسی احتمال سرطان را پایین می‌آورد.

ارتباط و رابطه‌ جنسی و زناشویی و جنسی منظم به ویژه جهت مردان احتمال ابتلا به سرطان را کاهش می‌دهد. در یک بررسی استرالیایی، مشخص شده می باشد که مردهایی که حداقل ۲۱ مرتبه در ماه انزال داشته‌اند، کمتر دچار سرطان پروستات شده‌اند.

۱۰. ارتباط و رابطه‌ جنسی و زناشویی و جنسی خوابتان را بهبود می‌بخشد.

ارتباط و رابطه ‌جنسی و زناشویی و جنسی هم درست مثل ورزش ضربان قلب تو را بالا می‌برد و همچنین آن منجر به ریلکس شدن بدن می‌می شود. همچنین و علاوه بر آن، گفته می‌می شود انزال مرد موجب رخوت می‌می شود که خوابیدن بعد از عمل جنسی و زناشویی و جنسی را خیلی زیاد راحت‌تر می‌کند.

بعد از ارضا شدن جنسی و زناشویی و جنسی زن و مرد هورمون پرولاکتین ترشح می‌می شود که مسئول حس ریلکسی و همچنین خواب‌آلودگی بعد از ارتباط و رابطه‌ جنسی و زناشویی و جنسی می باشد.

۱۱. ارتباط و رابطه‌ جنسی و زناشویی و جنسی باعث می‌می شود ۱۰ سال شمسی جوانتر به نظر برسید.

داشتن ارتباط و رابطه‌ جنسی و زناشویی و جنسی با همسرتان سه مرتبه در هفته باعث می‌می شود حداقل ۱۰ سال شمسی جوانتر از سنتان به نظر برسید! دیوید ویکس، بررسی کننده و پروهشگر و همچنین متخصص مغز و همچنین اعصاب اسکاتلندی در کتاب خود می‌نویسد، «داشتن ارتباط و رابطه ‌جنسی و زناشویی و جنسی خوب واقعاً برایتان خوب می باشد!»

۱۲. ارتباط و رابطه ‌جنسی و زناشویی و جنسی طول‌عمرتان را افزایش می‌دهد.

جمع همه آن فواید فوق‌العاده‌ای که ارتباط و رابطه ‌جنسی و زناشویی و جنسی منظم می‌تواند بر جسم و همچنین ذهن داشته باشد آن می باشد که سالها به طول‌عمر تو اضافه کند. درواقع، تحقیقی که در ژورنال علم پزشکی جدید بریتانیا به چاپ رسید، مشخص کرد که شرکت‌کننده‌های مردی که ارتباط و رابطه ‌جنسی و زناشویی و جنسی منظم داشتند، دوبرابر آنهایی که هیچوقت ارتباط و رابطه‌ جنسی و زناشویی و جنسی نداشتند، عمر کردند.

خوب همینطور که می‌بینید داشتن ارتباط و رابطه‌ جنسی و زناشویی و جنسی منظم نه تنها هیچ عیبی ندارد، بلکه فواید بسیاد بسیاری جهت سلامت جسمی و همچنین روحی‌تان خواهد داشت. پس سعی کنید هر روز با همسرتان ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی داشته باشید!

منبع مقاله : lifehack.orgسایت مردمان

 

ارضا شدن جنسی و زناشویی و جنسی زن و مرد در زناندوام زندگی مشترکرابطه جنسی و زناشویی موفقسردمزاجی در زناننوازش و همچنین لذت جنسی و زناشویی و جنسی

ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی و همچنین تاثیرات مثبت آن هم روی زندگی جنسی و زناشویی در تاریخ ۱۵ May 2016 | 4:39 pm نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دلیل خودارضایی در زنان متاهل

دلیل خودارضایی در زنان متاهل |دلیل خودارضایی در زنان متاهل از ونوشه| خودارضایی یک عادت …