خانه / زناشویی / اختلال در کارکرد غددعامل ساخته یا ایجاد معظلات و مسائل و مشکلات جنسی و زناشویی و جنسی

اختلال در کارکرد غددعامل ساخته یا ایجاد معظلات و مسائل و مشکلات جنسی و زناشویی و جنسی

اختلال در کارکرد غددعامل ساخته یا ایجاد معظلات و مسائل و مشکلات جنسی و زناشویی و جنسی

|اختلال در کارکرد غددعامل ساخته یا ایجاد معظلات و مسائل و مشکلات جنسی و زناشویی و جنسی از ونوشه|

842751_238

در باره ناتوانی جنسی و زناشویی و جنسی چه عوامل درونی بدن مقصر خواهند بود و همچنین باعث بروز معظلات و مسائل و مشکلات جنسی و زناشویی و جنسی متنوع و گوناگون و مختلف می شوند بعضی متخصصین ،بیماری های مرتبط به غدد را عامل معظلات و مسائل و مشکلات جنسی و زناشویی و جنسی میدانند!

 در صورتی که سری به مطب مهندسین و متخصصین غدد بزنید و همچنین کمی پرس و همچنین جو کنید متوجه می شوید بسیاری از مراجعان جهت رفع معظلات و مسائل و مشکلات جنسی و زناشویی و جنسی و همچنین ناباروری به دلیل ابتلا به دیابت، معظلات و مسائل و مشکلات تیروئید، اختلالات هورمونی و همچنین … به آنجا آمده اند. خانم های جوانی که به دنبال کم کاری تیروئید دچار نازایی شده اند یا به دلیل ابتلا به دیابت و همچنین عدم کنترل آن هم، تخمدان های شان از کار افتاده و همچنین یائسه شده اند یا آقایان میانسالی که براثر بی توجهی در درمان دیابت دچار اختلال نعوظ و همچنین کاهش اقتدار و قدرت جنسی و زناشویی و جنسی شده اند. در صورتی که تو هم اخیرا در روابط زناشویی و جنسی و زناشویی تان به مشکل برخورده اید و همچنین نگران ابتلا به بیماری های غددی هستید .

همه چیز تحت سلطه هیپوفیز و همچنین هیپوتالاموس!

پیشامد جدید تمایلات جنسی و زناشویی و جنسی و همچنین اقتدار و قدرت باروری تنها و فقط مرتبط به ارگان های جنسی و زناشویی و جنسی نیست، درست می باشد که ارگان های اصلی غدد جنسی و زناشویی و جنسی (در خانم ها تخمدان ها و همچنین در آقایان بیضه ها) خواهند بود ولی باید توجه داشت سلامت جنسی و زناشویی و جنسی با عوامل غیره ای هم در ارتباط می باشد. کنترل غدد جنسی و زناشویی و جنسی در بدن انسان توسط هیپوفیز قدامی انجام می می شود و همچنین خود هیپوفیز قدامی هم تحت نظر هیپوتالاموس می باشد بنابراین محور هیپوتالاموس، هیپوفیز قدامی و همچنین ارگان های جنسی و زناشویی و جنسی بایستی و حتما صحیح کار کند تا هورمون های جنسی و زناشویی و جنسی در بدن یک خانم (استروژن و همچنین پروژسترون) و همچنین در بدن یک مرد (تستوسترون) به مقدار و اندازه کافی ترشح شوند.

به آن ترتیب در بدن مرد اسپرم تولید می می شود و همچنین آن اسپرم ها مراحل رشدشان را طی می کنند و همچنین به اسپرم های بالغ و همچنین زایا تغییر پیدا کردن می شوند. از آن هم طرف هم تخمدان ها در بدن خانم تخمک سالم آزاد می کنند سپس طی فرآیند لقاح، اسپرم و همچنین تخمک به هم می رسند و همچنین تشکیل سلول تخم را می دهند و همچنین بعد شروع به تقسیم و همچنین تمایز می کنند.

شیمی درمانی، رادیوتراپی و همچنین ناباروری

فاکتورهای خیلی زیاد مختلفی وجود دارد که می تواند بر اقتدار و قدرت جنسی و زناشویی و جنسی، صفات ثانویه جنسی و زناشویی و جنسی و همچنین باروری تاثیر بگذارد. در درجه اول همه بیماری هایی که غدد جنسی و زناشویی و جنسی (تخمدان ها و همچنین بیضه ها) را درگیر می کنند می توانند باعث آسیب به باروری شوند. جهت مثال شیمی درمانی هم در خانم ها و همچنین هم در آقایان روی پیشامد جدید هورمون های جنسی و زناشویی و جنسی اثر می گذارد. همچنین افرادی که تحت تاثیر اشعه قرار می گیرند مثل افرادی که در بمباران های هسته ای یا اتمی بوده اند و همچنین افرادی که بنا به دلیل بیماری های بدخیم تحت رادیوتراپی قرار می گیرند ممکن می باشد دچار اختلال در سلول های جنسی و زناشویی و جنسی شوند.

قند خون تان را کنترل کنید وگرنه …!

دیابت دو عارضه عمده دارد؛ یکی عارضه عروقی و همچنین غیره ای عارضه عصبی. هر دوی آن معظلات و مسائل و مشکلات یعنی هم درگیری عروقی و همچنین هم درگیری نوروپاتی می توانند باعث ضعف جنسی و زناشویی و جنسی و همچنین ناباروری شوند بنابراین در اشخاص دیابتی، قند خون بایستی و حتما به خوبی کنترل می شود زیرا و به درستی که ثابت شده کنترل قند خون آن هم روش که جلوی عوارض چشمی و همچنین کلیوی را می گیرد از عوارض جنسی و زناشویی و جنسی هم جلوگیری می کند. همچنین و علاوه براین هورمون های آن اشخاص، چه در خانم ها و همچنین چه در آقایان بایستی و حتما به روش مرتب مورد بررسی کردن قرار گیرد. به آن ترتیب با کنترل دیابت و همچنین پرهیز از افسردگی می قدرت از اختلال در توانایی جنسی و زناشویی و جنسی جلوگیری کرد.

افزایش چشمگیر تومورهای دستگاه تناسلی

در قبل بیماری های عفونی مثل اریون باعث بزرگی غدد بناگوشی و همچنین در مراحلی درگیری بیضه در پسربچه ها می شد و همچنین یکی از علل خیلی شایع نازایی در آقایان بود ولی باید توجه داشت امروز با تجویز بعضی از داروها می قدرت تا حد بسیاری از آن آسیب جلوگیری کرد. پیشامد جدید بعدی تروما و همچنین ضربه هاست؛ جهت مثال افرادی که در ورزش های سنگین و همچنین … به بیضه های شان ضربه می خورد ممکن می باشد دچار ناتوانی جنسی و زناشویی و جنسی شوند.

از طرف دیگر، تومورها و همچنین بیماری های آناتومیکی مثل واریکوسل و همچنین وجود وریدها در اطراف بیضه ها می توانند بر توانایی جنسی و زناشویی و جنسی تاثیر بگذارند. آن در حالی می باشد که قسمت و بخش تومورهای بیضه و همچنین تخمدان به صورت قابل توجهی رو به ازدیاد می باشد که هم خود آن تومورها و همچنین هم درمان شان (اریکتومی یا برداشتن بیضه و همچنین اوفورکتومی یا برداشتن تخمدان) می تواند باعث نازایی می شود.

داروها هم بی تقصیر نیستند!

خیلی از داروها مثل داروهای اعصاب، ضد هذیان، آرام قسمت و بخش، خواب آورهایی مثل دیازپام و همچنین اگزازپام، داروهای ناراحتی های معده و همچنین داروهای فشار خون همگی می توانند باعث بالا رفتن هورمون پرولاکتین (مترشحه از هیپوفیز قدامی) و همچنین مهار کردن فعالیت غدد جنسی و زناشویی و جنسی شوند. همچنین و علاوه براین، بعضی از بیماری های ژنتیک مثل سندرم ترنر در خانم ها که یک کروموزوم X را ندارند و همچنین ۴۵ XO خواهند بود و همچنین سندرم کلاین فلتر در آقایان که یک کروموزوم X اضافه دارند و همچنین XXY خواهند بود، می تواند باعث از بین رفتن یا به وجود نیامدن صفات ثانویه جنسی و زناشویی و جنسی و همچنین نازایی می شود. بیماری های هیپوفیز و همچنین هیپوتالاموس هم می توانند بر پیشامد جدید غدد جنسی و زناشویی و جنسی اثر بگذارند.

اختلالات تیروئید و همچنین کاهش میل جنسی و زناشویی و جنسی

فهرست بیماری ها و همچنین داروهای موثر بر توانایی جنسی و زناشویی و جنسی خیلی طولانی می باشد. به روش کلی در اولین برخورد بالینی با افرادی که دچار ناتوانی جنسی و زناشویی و جنسی شده اند بایستی و حتما بعضی بیماری های شایع بررسی کردن و همچنین کنار گذاشته می شود که یکی از مهم ترین آنها اختلالات تیروئید می باشد. کم کاری و همچنین پرکاری تیروئید هر دو می توانند هم بر میل و همچنین اقتدار و قدرت جنسی و زناشویی و جنسی و همچنین هم روی باروری تاثیر بگذارند.

در واقع گفته می می شود پنج قسمت و بخش از علل نازایی در خانم ها مرتبط به تیروئید می باشد. آن اختلالات را می قدرت با انجام یک آزمایش ساده TSH تشخیص داد. یکی دیگر از مسائل موثر بر توانایی جنسی و زناشویی و جنسی مقدار و اندازه و میزان هورمون پرولاکتین می باشد که بر اثر نارسایی مزمن کلیه، سیروز کبد، مصرف داروهای اعصاب و همچنین … بالا می رود. در آن باره می قدرت با انجام یک تست ساده هورمونی FSH و همچنین LH هم در آقایان و همچنین هم در خانم ها مشخص کرد که آیا مشکل در خود غده (بیضه یا تخمدان) می باشد یا مشکل در هیپوفیز می باشد.

خطر یائسگی زودرس در دیابت

بیماری های مزمن مثل دیابت به روش کلی باعث کم شدن تمایلات و همچنین اقتدار و قدرت جنسی و زناشویی و جنسی می شوند به خصوص در بیماران دیابتی زیرا و به درستی که فعالیت سلول های دفاعی بدن کاهش پیدا می کند احتمال ساخته یا ایجاد عفونت اکثرا و بیشتر شده و همچنین خود آن عفونت گاهی باعث معظلات و مسائل و مشکلات جنسی و زناشویی و جنسی می می شود.

همچنین و علاوه براین، اکثرا و بیشتر مطالعات نشان داده می باشد دیابت باعث کاهش هورمون های جنسی و زناشویی و جنسی می می شود. بسیاری از خانم های دیابتی به دلیل عدم کنترل مناسب قندشان خیلی زود دچار یائسگی و همچنین از کار افتادگی تخمدان می شوند به خصوص در دیابت تیپ یک که نوعی اختلال ایمنی محسوب می می شود. از طرف دیگر مصرف داروهای دیابت تا حدودی می تواند باعث معظلات و مسائل و مشکلات جنسی و زناشویی و جنسی می شود. افسردگی ناشی از دیابت نیز خود باعث کاهش توانایی جنسی و زناشویی و جنسی می می شود.

عارضه ای که بایستی و حتما جدی گرفت

متاسفانه اشخاص دیابتی که دچار درگیری های عروقی می شوند به خصوص آقایان با معظلات و مسائل و مشکلات جنسی و زناشویی و جنسی و همچنین اختلالات نعوظ مواجه می شوند که البته آن عارضه در مراحل آخر دیابت روی می دهد یعنی افرادی که به هیچ وجه قندشان را کنترل نمی کنند آن هم روش که دچار زخم پا و همچنین قطع پا می شوند امکان دارد عروق اندام جنسی و زناشویی و جنسی شان هم تحت تاثیر قرار بگیرد بنابراین اشخاص نباید اجازه دهند دیابت شان آنقدر پیشرفت کند که به عوارض جبران ناپذیر منجر می شود. ولی باید توجه داشت عوارض مرتبط به افسردگی، هورمون ها و همچنین بخشی از عوارض نوروپاتی قابل درمان خواهند بود.

عفونت پروستات و همچنین نازایی

پروستات یک غده اگزوکرین می باشد و همچنین ترشحاتش را به بیرون از بدن می ریزد. در واقعیت و حقیقت پروستات مایع منی را تشکیل می دهد که وجودش جهت باردار شدن واجب می باشد. دیابت به روش مستقیم باعث درگیری پروستات نمی می شود ولی باید توجه داشت در صورتی که فرد قند خونش را درست کنترل نکند، ممکن می باشد دچار عفونت می شود و همچنین یکی از آن نواحی که عفونت می کند پروستات می باشد.

شاید مشکل از روحیه تان باشد!
پیشامد جدید تمایلات و همچنین اقتدار و قدرت جنسی و زناشویی و جنسی و همچنین پیشامد جدید نازایی دو فاکتوری می باشد که گاهی با هم دیده می می شود و همچنین گاهی جدا از هم؛ جهت مثال فرد ممکن می باشد به دلیل معظلات و مسائل و مشکلات روحی، روانی و همچنین افسردگی تمایلات جنسی و زناشویی و جنسی اش به حد صفر برسد ولی باید توجه داشت هنگام و زمانی که آزمایش می دهد از نظر هورمونی، اسپرم یا تخمک مشکل ویژه ای نداشته باشد. پس پیشامد جدید تمایلات جنسی و زناشویی و جنسی خیلی اوقات به مسائل روانی مرتبط می باشد و همچنین در صورتی که فرد بیماری روحی اش را چه با دارو و همچنین تحت نظر روانپزشک و همچنین چه بدون دارو درمان کند، اقتدار و قدرت جنسی و زناشویی و جنسی اش بازمی گردد.

به کدام پزشک رفت و آمد و مراجعه کنیم؟!

مسائل مرتبط به ناتوانی های جنسی و زناشویی و جنسی توسط مهندسین و متخصصین اورولوژیست، زنان، غدد، داخلی و همچنین پزشکان عمومی قابل بررسی کردن می باشد ولی باید توجه داشت در قدم اول بهتر می باشد فرد به متخصص غدد رفت و آمد و مراجعه کند زیرا و به درستی که آن اشخاص هم متخصص داخلی خواهند بود و همچنین هم فوق تخصص غدد دارند.

وب‌وبسایت و مرکز خبرهای جدید الو دکتر:

اختلال نعوظ و همچنین ناتوانی جنسیاختلال های جنسی و زناشویی و جنسی در خانم هااختلالات جنسی و زناشویی و جنسی زناندرمان اختلال نعوظرسیدن به ارگاسممصرف ویاگراناتوانی های جنسیویاگرای مخصوص زنان و دختران جوان

اختلال در کارکرد غددعامل ساخته یا ایجاد معظلات و مسائل و مشکلات جنسی و زناشویی و جنسی در تاریخ ۳ May 2016 | 7:00 am نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دلیل خودارضایی در زنان متاهل

دلیل خودارضایی در زنان متاهل |دلیل خودارضایی در زنان متاهل از ونوشه| خودارضایی یک عادت …