خانه / زیبایی / رهایی از چروک های مزاحم روی پوست

رهایی از چروک های مزاحم روی پوست

رهایی از چروک های مزاحم روی پوست

|رهایی از چروک های مزاحم روی پوست از ونوشه|

image_13950206751831

 چین و همچنین چروک پوستمان را با چه روشهایی می توانیم برطرف کنیم در صورتی که به دنبال روش موثر جهت رفع آن چروک های مزاحم بر روی پوست خود میگردید توصیه می کنیم از آن روش های موثر کمک بگیرید

کرم‌های ضدچروک را امتحان کرده‌اید و همچنین بی‌فایده بوده؟ دنبال روشی جدید و همچنین اصولی و کاربردی می‌گردید؟ در ادامه مطلب، ۷ جایگزین به تو معرفی می‌‌می شود که می‌توانند پیری پوست را به تاخیر بیندازند و همچنین پوست‌تان را جوون‌تر و همچنین زیباتر کنند.

مصرف کپسول روغن کبد ماهی
به به گفته سلامت نیوز به نقل از هفته نامه سلامت، روغن کبد ماهی به دلیل ارزش غذایی‌ای که دارد، جهت کودکان تجویز می‌می شود ولی باید توجه داشت مصرف آن هم در اشخاص بالغ تاثیر قابل‌توجهی در پیشگیری از چین و همچنین چروک دارد. در سال شمسی ۲۰۰۵ تحقیقی در مجله لیپید نشر یافته شده شد که نتایج آن هم نشان می‌داد مصرف امگا۳ که در روغن کبد ماهی به وفور یافت می‌می شود، از کاهش کلاژن به واسطه تابش اشعه فرابنفش خورشید به پوست پیشگیری می‌کند. آن نوع چربی‌ها، نه‌تنها جلوی نمایان شدن چین و همچنین چروک‌های پوستی را می‌گیرند، بلکه به افزایش خاصیت ارتجاعی پوست کمک می‌کنند. مهندسین و متخصصین توصیه می‌کنند ۳ بار در روز قبل از هر وعده غذایی کپسول روغن ماهی بخورید.

ژیمناستیک صورت
ژیمناستیک صورت تمرینات مناسبی جهت پیشگیری از سفت شدن پوست و همچنین کاهش چین و همچنین چروک‌های صورت می باشد. جهت آن کار دست چپ را به صورت افقی روی پیشانی قرار دهید و همچنین فشار دهید به نحوی که چین و همچنین چروک روی پیشانی کاملا باز می شود. در تمرین بعد چشمانتان را کاملا باز کنید. ابروی راست را بالا ببرید و همچنین بعد به حالت عادی درآورید. همین تمرین را با ابروی چپ تکرار کنید.

بهره بری و استفاده از میکرودرم
میکرودرم روشی خیلی زیاد مفید و همچنین موثر جهت کاهش چین و همچنین چروک‌های پوستی می باشد. میکرودرم روشی شبیه سنباده زدن می باشد که به بازسازی پوست کمک می‌کند. با برداشتن لایه رویی از پوست کلاژن‌سازی در پوست تحریک می‌می شود و همچنین آن کار به نوسازی پوست و همچنین جوانسازی عمقی آن هم کمک می‌کند. البته اشخاص مبتلا به اگزما یا افرادی که پوست‌های حساسی دارند یا جوش می‌زنند، نباید میکرودرم ابریژن انجام دهند.

مصرف دانه سویا
دانه سویا می‌تواند بدون توجه به سن و همچنین سال شمسی به جوون ماندن پوست کمک کند. طبق تحقیقات پژوهشگران ژاپنی مرکز کیکومن در تحقیقی ۱۲ هفته‌ای از ۱۳ خانم خواسته شد هر روز خدا ۴۰ میلی‌گرم سویا مصرف کنند و همچنین ۱۳ خانم دیگر هیچ دگرگونی و تغییری در رژیم غذایی‌شان ندادند. نتایج بررسی کردن نشان داد مقدار و اندازه و میزان چروک اطراف چشم خانم‌هایی که سویا مصرف می‌کنند، در مقایسه با آنهایی که در رژیم غذایی‌شان از آن دانه بی‌بهره‌اند، به نسبت کمتر می باشد. سویا غنی از فیتواستروژن‌هاست که البته مصرف آن هم به خانم‌هایی که سابقه خانوادگی ابتلا به سرطان پستان دارند، توصیه نمی‌می شود. مهندسین و متخصصین تاکید می‌کنند خانم‌ها هر روز خدا بیش از یک میلی‌گرم فیتواستروژن به ازای هر کیلوگرم از وزن بهره بری و استفاده نکنند.

پرهیز از شستن صورت با آب لوله‌کشی
بر اساس مطالعات یکی از مراکز پژوهشی مشهور در آمریکا، آب لوله‌کشی در کشورهایی که آب تصفیه‌شده در دسترس ندارند، حاوی مقادیر بالایی ترکیبات سمی می باشد که محرک پوست خواهند بود. بهره بری و استفاده از آن آب جهت شستن صورت می‌تواند باعث پاک شدن کامل چربی طبیعی از روی پوست می شود و همچنین سد حفاظتی طبیعی را از روی پوست بردارد. در پس نتیجه آن می شود که پوست رطوبت خود را از دست می‌دهد و همچنین قرمز و همچنین ملتهب به نظر می‌رسد. مهندسین و متخصصین توصیه می‌کنند بیش از یک بار در روز صورتتان را با آب و همچنین مواد شوینده نشویید و همچنین بلافاصله بعد از شستشو از کرم‌های مرطوب‌کننده بهره بری و استفاده کنید تا پوست حالت کشسانی خود را بازیابد.

ماساژ صورت با روغن کاکائو
شکلات حاوی ترکیب‌های ضدچروک می باشد. پلی‌فنول‌های موجود در ترکیب‌های کاکائو آثار آنتی‌اکسیدانی دارند و همچنین با تاثیر بر پوست می‌توانند جلوی پیری پوست را بگیرند. البته تحقیقات پژوهشگران آمریکایی ثابت کرده، حداقل بایستی و حتما از ۳۲۹ گرم پلی‌فنول در روز بهره بری و استفاده کنید تا تاثیر مثبت آن هم را بر پوست ببینید. معمولا مقدار و اندازه و میزان پلی‌فنولی که در مراکز سرویس ها و خدمات پوست ارائه می‌می شود، خیلی زیاد پایین‌تر از آن مقدار و اندازه و میزان می باشد. آنچه مسلم می باشد آنکه کره کاکائو از پوست در برابر اشعه ماورای بنفش خورشید محافظت می‌کند و همچنین با مرطوب کردن پوست جلوی بروز چین و همچنین چروک آن هم را می‌گیرد. جهت رسیدن به آن هدف هر روز خدا به مقدار و اندازه یک گردوی کوچک کره کاکائو را روی پوستتان ماساژ دهید تا به خورد پوستتان برود.

حلزون‌درمانی
در سال شمسی ۲۰۱۳ نتایج تحقیقاتی که مشروح آن هم در روزنامه فرانسوی‌زبان «مترو نیوز» نشر یافته شده شد، نشان داد، حلزون‌درمانی که در مراکز سرویس ها و خدمات پوست در ژاپن روشی رایج می باشد، تا حد بسیاری در جوون ماندن پوست دخالت دارد. در آن مراکز حلزون روی پوست قرار داده می‌می شود تا با حرکت کردن، ماده لزج آن هم روی پوست مالیده می شود. آن ماده غنی از اسید گلیکولیک ویتامین C، A،E و همچنین کلاژن می باشد. آن روزها برند‌های متنوع و گوناگون و مختلف آرایشی نیز در تلاش‌اند از آن ماده در مواد آرایشی خود بهره بری و استفاده کنند.

پوستهای خشکپیری پوستپیشگیری از چروک پوستتیرگی و همچنین پف و همچنین چروک‌های عمیق‌چین و همچنین چروکچین و همچنین چروک پوستکرم‌های دور چشم

رهایی از چروک های مزاحم روی پوست در تاریخ ۲۶ April 2016 | 1:59 am نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نحوه جلوگیری از ریزش مو در شیمی درمانی -ونوشه

نحوه جلوگیری از ریزش مو در شیمی درمانی -ونوشه  جلوگیری از ریزش مو در شیمی …