خانه / زناشویی / تاثیر نزدیکی بر ارتباط و رابطه احساسی زن و همچنین شوهر

تاثیر نزدیکی بر ارتباط و رابطه احساسی زن و همچنین شوهر

تاثیر نزدیکی بر ارتباط و رابطه احساسی زن و همچنین شوهر

|تاثیر نزدیکی بر ارتباط و رابطه احساسی زن و همچنین شوهر از ونوشه|

843913_875

ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی تا چه حد روی زندگی جنسی و زناشویی تاثیرگذار می باشد و همچنین مقدار و اندازه و میزان طبیعی دفعات برقراری آن هم یان زن و همچنین شوهر چگونه بایستی و حتما باشد ارتباط و رابطه احساسی زوجین تا چه حد مبتنی بر نزدیکی آن هم دو می باشد

اغلب روانشناسان و همچنین مشاوران خانواده و همچنین ازدواج بر آن باور خواهند بود که سکس یا ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی بین زوجین مهمترین عامل داشتن یک ارتباط و رابطه عاشقانه و همچنین رمانتیک می باشد. سکس و همچنین ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی یکی از انواع روابطی می باشد که زوجین آن هم را تنها با همسر خود تجربه می کنند و همچنین نشان دهنده نوعی صمیمیت و همچنین علاقه شدید بین آن هم ها می باشد. داشتن سکس به صورت مداوم تاثیرات و همچنین اثرات بسیاری بر سلامت جسمی و همچنین روانی زنان و همچنین مردان دارد. تحقیقات علمی بسیاری در خصوص مزایای سکس برشمرده شده می باشد که از میان آن هم ها می قدرت به کاهش مقدار و اندازه و میزان استرس، کاهش خطر ابتلا به سرطان (خصوصا سرطان پروستات در مردان)، تسکین درد، افزایش کیفیت خواب، کمک به سلامت پوست و همچنین… اشاره نمود. در آن مطلب تعدادی از جذاب و جالب ترین و همچنین عجیب ترین واقعیت ها و همچنین بررسی ها در خصوص سکس و همچنین موضوعات مرتبط به روابط زناشویی و جنسی و زناشویی و جنسی آورده شده می باشد که به احتمال زیاد جهت اولین بار آنها را می خوانید.

یک مرد عادی با سبک زندکی معمولی در طول حیات و همچنین روابط زناشویی و جنسی و زناشویی و جنسی خود حدود ۱۷ لیتر آب منی از خود خارج می کند که شامل بیش از ۵۰۰,۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ (پانصد میلیارد) اسپرم می باشد!
زوج های کشور یونان با ۱۳۸ نوبت سکس در سال شمسی رکورد دار بیشترین، و همچنین زوج های کشور ژاپن با تنها ۴۵ بار سکس در طول سال شمسی، رکورد دار کمترین مقدار و اندازه و میزان سکس در جهان می باشند!
جهت آن که یک آلت مردانه به مقدار و اندازه نرمال به حالت نعوظ در بیاید، تنها به ۲ قاشق غذا خوری خون مستلزم و نیاز می باشد.

مقدار و اندازه و میزان خون مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت پهناور و بزرگ شدن آلت مردانه و همچنین نعوظ
به روش میانگین، زن ها حدود ۲۰ ثانیه در حالت ارضا شدن جنسی و زناشویی و جنسی زن و مرد باقی می مانند. در حالی که حالت آخر ارضای جنسی و زناشویی و جنسی مردان (انزال) به روش متوسط تنها ۶ ثانیه طول می کشد!
در حین سکس و همچنین برقراری ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی، همچنین و علاوه بر اندام های جنسی و زناشویی و جنسی و همچنین سینه ها، قسمت های دورنی بینی نیز متورم می شوند!
تعداد تخمک مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت آن که جمعیتی معادل جمعیت کل کره زمین متولد شوند، در یک عدد تخم مرغ جا می گیرند!
تعداد اسپرم مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت آن که جمعیتی معادل جمعیت کل کرده زمین متولد شوند، در یک کپسول آسپیرین جا می گیرند!
بعضی از زنان در هنگام زایمان طبیعی احساسی شبیه به ارضا شدن جنسی و زناشویی و جنسی زن و مرد را تجربه می کنند که ناشی از تلاش مغز جهت کاهش درد زایمان می باشد.
مراکز نگهداری از اسپرم مردان، اسپرم را در دمای منفی ۱۹۷ درجه سانتیگراد نگهداری می کنند. در آن دما اسپرم ها بدون تغییر در ساختار داخلی به سرعت فریز می شوند.
همچنین و علاوه بر انسان ها، و همچنین نوعی شامپانزه به نام بونوبوس، دلفین ها تنها موجوداتی خواهند بود که صرفا جهت لذت بردن اقدام به برقراری ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی و همچنین سکس می کنند.
علی رغم بهانه هایی که بسیاری از اشخاص جهت گریز و فرار کردن از سکس عنوان می کنند، ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی باعث رفع سردرد و همچنین کاهش فشار روانی و همچنین استرس می می شود.
مطالعات آماری در کشورهای اروپایی نشان می دهد ۸۵% از مردانی که حین برقراری ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی دچار حمله و همچنین ایست قلبی شده اند، در حال خیانت به همسران خود بوده اند!

زمانی که یک مرد به حالت انزال می رسد، اولین اسپرم ها با سرعتی در حدود ۴۵ کیلومتر در ساعت از بدن او خارج می می شود. جهت مقایسه می توانید نگاهی به رکورد سریعترین استارت دو صدمتر جهان بیندازید که ۴۴,۲ کیلومتر بر ساعت می باشد.
یک قاشق غذاخوری اسپرم حدود ۵ کالری انرژی دارد. آن در حالی می باشد که نیم ساعت سکس پرانرژی، حدودا ۱۰۰ الی ۲۰۰ کالری انرژی می سوزاند.
میوه آووکادو اقتدار و قدرت تحریک جنسی و زناشویی و جنسی خیلی زیاد بسیاری دارد، به حدی که در بعضی از تمدن های قدیمی بهره بری و استفاده از آن هم جهت دخترک های جوان و ازدواج نکرده و همچنین پسران جوان باکرده ممنوع بوده می باشد.

شکلات حاوی ماده ای با نام فنیل اتیلامین (phenyl ethylamine) می باشد که تاثیری مشابه مواد شیمیایی که باعث تحریک فرد در زمان سکس و همچنین یا عاشق شدن می شوند می باشد.
محققان زیست شناسی بارها دیدن کرده اند که پنگوئن های ماده زمانی که اراده و تصمیم راسخ به ساخت آشیانه جهت بچه های خود دارند، در قبال گرفتن سنگ ریزه از سایر نرهای قبلیه که شریک جنسی و زناشویی و جنسی اصلی آنها نیستند، اقدام به برقراری ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی با آنها می کنند.

محققان یکی از دانشگاه های ایالات متحده در تلاش بودند که متوجه شوند زمانی که زوجین کاملا جهت برقراری ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی تحریک شده اند، در مغز آن هم ها چه می گذرد. آن هم ها با بهره بری و استفاده از تصویر برداری MRI از مغز زنان و همچنین مردان تحریک شده جهت ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی متوجه شدند که بسیاری از اندام های جنسی و زناشویی و جنسی از قبلی نوک سینه، نقطه جی، کولیتروس، و همچنین نوک آلت تناسلی، به روش مستقیم باعث تحریک شدن و همچنین فعالیت شدید قسمت و بخش هایی از مغز می شوند که موجب احساس لذت در فرد می می شود.
در خلال جنگ جهانی اول، نهاد اطلاعات و همچنین امنیت انگلیس (MI۶) از آب منی به عنوان نوعی جوهر نامرئی و همچنین نامحسوس بهره بری و استفاده می کردند. آن هم ها بعد از آن که بوی بد و همچنین نامطبوع آن کاغذها بعد از خشک شدن را تجربه کردند، بهره بری و استفاده از آن جوهر مخصوص را متوقف کردند!

افسردگی و همچنین اضطراب و همچنین اختلال در ارتباط و رابطه عاطفیتمایلات جنسی و زناشویی و جنسی در زنانمشاغل نامناسبمشغله فکری زیادمشکل کاهش میل جنسیمشکلات زندگی

تاثیر نزدیکی بر ارتباط و رابطه احساسی زن و همچنین شوهر در تاریخ ۲۷ April 2016 | 6:59 am نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دلیل خودارضایی در زنان متاهل

دلیل خودارضایی در زنان متاهل |دلیل خودارضایی در زنان متاهل از ونوشه| خودارضایی یک عادت …