خانه / زیبایی / محو کردن جوش سر سیاه

محو کردن جوش سر سیاه

محو کردن جوش سر سیاه

|محو کردن جوش سر سیاه از ونوشه|

aid8039-728px-Remove-Blackheads-Step-1-Version-3
چه روش های پاکسازی به ما در رفع جوش های سرسیاه کمک می کنند و همچنین می توانند موجب از بین رفتن ای جوش های مزاحم روی پوستمان شوند نحوه برطرف کردن آن  جوش ها چگونه می باشد؟

یکی از آزاردهنده ترین جوش های روی پوست صورت و همچنین به ویژه روی بینی، جوش های سرسیاه خواهند بود. آن جوش ها هنگام و زمانی که منافذ باز پوست از سبوم – نوعی چربی مترشحه از غدد چربی پوست – و همچنین سلول های مرده پوست پر می شوند، به وجود می آیند. در واقع فرق جوش های سرسیاه با جوش های سر سفید، باز یا بسته بودن منافذ پوست می باشد.

به نقل از سلامت نیوز به نقل از زندگی آنلاین، هنگام و زمانی که منافذ پوست باز باشد، چربی و همچنین سلول های مرده با هوا در تماس بوده و همچنین اکسیده می شوند و همچنین رنگ جوش، سیاه می می شود. بنابراین بایستی و حتما گفت که جوش های سر سیاه بر اثر آلودگی روی پوست به وجود نمی آیند و همچنین سایش پوست صورت تان روش خوبی جهت خلاصی از آنها نیست و همچنین آن روش صرفا موجب خشک شدن پوست تان و همچنین بدتر شدن اوضاع می می شود.

چراکه در آن هم صورت مجبور می شوید، صورت تان را چرب تر از دائما کنید و همچنین دردسرتان تمامی نخواهد داشت. در اینجا چند روش درمانی پیشنهاد می می شود که با کمک آنها می توانید، صورت تان را از جوش های سر سیاه پاک کنید.

۱- ماسک خاک رس بنتونیت

آن خاک سرشار از مواد معدنی می باشد و همچنین از دیرباز جهت بعضی از بیماری های پوستی کاربرد داشته می باشد. آن خاک به علت داشتن مولکول هایی با بارهای الکتریکی، هنگام مرطوب شدن، توانایی شگفت انگیزی در بیرون کشیدن چربی از درون منافذ پوست دارد. ماسکی از آن خاک درست کرده و همچنین روی جوش های سرسیاه بگذارید.

پوست در آن حالت مواد معدنی موجود در خاک را به سمت خود جذب کرده و همچنین در آن هم حال منافذ پوست را از دانه های سیاه پاک می کند. همچنین خاک رس به گردش خون پوست کمک کرده و همچنین صورت را سالم و همچنین شفاف می کند. جهت درست کردن آن ماسک ، یک قاشق غذاخوری از خاک رس بنتونیت را با آب یا در صورتی که پوست حساسی ندارید، سرکه سیب به گونه ای مخلوط کنید که خمیری یکدست آماده می شود. سپس با انگشت به روی صورت بمالید و همچنین ۱۰ تا ۲۵ دقیقه منتظر بمانید، سپس صورت تان را با آب ولرم شسته و همچنین به آن هم مرطوب کننده بمالید.

۲- ماسک سفیده تخم مرغ

با بهره بری و استفاده از سفیده تخم مرغ می توانید منافذ پوست صورت تان را ببندید تا به راحتی جوش سر سیاه تشکیل ندهند و همچنین در ضمن جوش های سرسیاه را هم پاک کنند. همچنین سفیده تخم مرغ سرشار از مواد مغذی جهت پوست می باشد و همچنین نسبت به درمان های دیگر ، پوست را کمتر خشک می کند.

جهت درست کردن آن ماسک، ابتدا زرده و همچنین سفیده تخم مرغ را از هم جدا کنید. صورت تان را بشویید و همچنین خشک کرده و همچنین یک لایه نازک از سفیده تخم مرغ روی پوست تان بمالید. سپس با بهره بری و استفاده از دستمال کاغذی، سفیده تخم مرغ را با ملایمت به روی پوست تان بمالید تا کاملا روی پوست خشک می شود و همچنین دوباره یک لایه دیگر از سفیده روی آن هم بمالید. آن کار را یکبار دیگر انجام دهید و همچنین هنگام و زمانی که سفیده روی پوست تان کاملا خشک شد، ۱۵ دقیقه صبر کنید. سپس با ملایمت صورت تان را بشویید و همچنین در انتها مرطوب کننده بمالید.

آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی ناشی از فقربروز یا تشدید آکنهجوش و همچنین آکنهجوش‌زدندلایل گوناگون آسیب‌های اجتماعیدنیای کودکعلت جوش‌زدنمراقبت والدین از فرزندانمصرف طولانی‌مدت لوازم آرایشناامن‌ترشدن جامعه

محو کردن جوش سر سیاه در تاریخ ۲۶ April 2016 | 3:37 pm نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نحوه جلوگیری از ریزش مو در شیمی درمانی -ونوشه

نحوه جلوگیری از ریزش مو در شیمی درمانی -ونوشه  جلوگیری از ریزش مو در شیمی …