خانه / زناشویی / مشکل جنسی و زناشویی و جنسی در مردان پیرتر

مشکل جنسی و زناشویی و جنسی در مردان پیرتر

مشکل جنسی و زناشویی و جنسی در مردان پیرتر

|مشکل جنسی و زناشویی و جنسی در مردان پیرتر از ونوشه|

571b5202dc228

چه عواملی در ساخته یا ایجاد اختلال در آلت تناسلی تاثیرگذارند و همچنین موجب بروز مشکل در برانگیخته شدن آن هم می شوند آیا آن حالت امری طبیعی می باشد و همچنین آقایان چه روش های درمانی در آن باره بایستی و حتما در پیش بگیرند

 برانگیخته نشدن آلت جنسی و زناشویی و جنسی در بین مردان معمول می باشد ولی باید توجه داشت خیلی از اشخاص جهت حل آن مشکل به پزشک رفت و آمد و مراجعه نمی‌کنند.

 به نقل از وبسایت و مرکز خبرهای جدید «philly»، دکتر لاندن تروست،‌ اورولوژیست در کلینیک مایو که در آمریکا خیلی زیاد معتبر می باشد، می‌گوید: «اغلب می نامند، آلت جنسی و زناشویی و جنسی دماسنج سلامت کلی تو می باشد.

هنگام و زمانی که برانگیخته نمی‌می شود، اغلب پیش درآمدی می باشد بر مشکل قلب، کلیه یا مغز. گاهی اوقات، ۵ تا ۱۰ سال شمسی قبل از آن که حمله قلبی یا سکته مغزی را ببینیم، اتفاق می افتد… آن می‌تواند یک هشدار زودهنگام باشد.» بنابراین در صورتی که با دقت به دنبال حل آن مشکل بروید، شاید از خطر بیماری‌های دیگر در امان بمانید.

ولی باید توجه داشت خود از کار افتادن آلت جنسی و زناشویی و جنسی می‌تواند ناشی از دیابت، اختلالات هورمونی، سطح آدرنالین، به هم ریختن روابط عاطفی و همچنین استرس زیاد باشد.

 

آلت تناسلی پرده داراختلالات جنسی و زناشویی و جنسی آناتومیکاختلالات جنسی و زناشویی و جنسی روحی – روانی و همچنین جسمیانحراف زاویه آلت تناسلی در حالت نعوظبرانگیخته نشدن آلت جنسیچرخش آلت تناسلینعوظ بدون بالا آمدن آلت‌تناسلی

مشکل جنسی و زناشویی و جنسی در مردان پیرتر در تاریخ ۲۳ April 2016 | 4:04 pm نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دلیل خودارضایی در زنان متاهل

دلیل خودارضایی در زنان متاهل |دلیل خودارضایی در زنان متاهل از ونوشه| خودارضایی یک عادت …