خانه / زیبایی / ماسک موز و همچنین آن خاصیت ها

ماسک موز و همچنین آن خاصیت ها

ماسک موز و همچنین آن خاصیت ها

|ماسک موز و همچنین آن خاصیت ها از ونوشه|

4879
با بهره بری و استفاده از موز می توانید موهایتان را تقویت کنید در آن مطلب روش تهیه ماسک موز را به تو آموزش می دهیم آن میوه تاثیرات مفید بسیاری رویسلامت موهایتان میگذارد

موز همچنین و علاوه بر طعم خیلی زیاد لذیذ و همچنین مزایا و خاصیت های فراوانی که دارد شامل میوه‌های پرطرفدار میان اشخاص می باشد و همچنین سرشار از مواد مغذی و همچنین ویتامین‌های مورد مستلزم و نیاز بدن انسان همچون A، B و همچنین C می باشد. گفته می‌می شود که یکی از علل ریزش مو کمبود بعضی مواد در بدن می باشد که آن هم مواد به راحتی در موز پیدا می‌می شود.
شاید کمتر از مزایا و خاصیت های معجزه‌آسا موز در تقویت و همچنین بلندی موها شنیده باشید. در آن باره بایستی و حتما به تو بگوییم مصرف موز از ریزش مو جلوگیری می‌کند و همچنین رشد موها را دوچندان می‌کند، به طوری که در صورت بهره بری و استفاده منظم و همچنین اصولی از موز در مدتی کوتاه موهایتان به روش معجزه‌آسایی بلند، پرپشت و همچنین زیبا می‌می شود.
جهت تهیه ماسک مو موز کافی می باشد یک موز را له کنید و همچنین آن هم را بر روی موهایتان بمالید و همچنین به مدت ۲۰ دقیقه آن هم را به آن هم شکل رها کنید. بعد از ۲۰ دقیقه موهایتان را بشویید و همچنین خشک کنید. سعی کنید از شامپوهای گیاهی و همچنین بی‌خطر بهره بری و استفاده کنید. روزی یک مرتبه به مدت ۵ روز آن کار را ادامه دهید و همچنین بعد از آن بازه زمانی ۵ روزه از تاثیرات و همچنین اثرات خارق‌العاده موز بر روی موهایتان لذت ببرید و همچنین آن ماسک خانگی و همچنین طبیعی را به دیگران نیز پیشنهاد دهید.
منبع: Healthy Life Tricks
انواع ماسک موزروش تهیه ماسک موماسک موزماسک موز و همچنین خاک رس

ماسک موز و همچنین آن خاصیت ها در تاریخ ۲۰ April 2016 | 1:47 pm نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نحوه جلوگیری از ریزش مو در شیمی درمانی -ونوشه

نحوه جلوگیری از ریزش مو در شیمی درمانی -ونوشه  جلوگیری از ریزش مو در شیمی …