خانه / زیبایی / پیشگیری از مبتلا شدن به سرطان پوست

پیشگیری از مبتلا شدن به سرطان پوست

پیشگیری از مبتلا شدن به سرطان پوست

|پیشگیری از مبتلا شدن به سرطان پوست از ونوشه|

182656_1
در صورتی که به صورت مداوم و همچنین هر روز خدا از کرم ضدآفتاب بهره بری و استفاده کنید هرگز به سرطان پوست دچار نخواهید شد و همچنین از ابتلا به  آن عارضه خطرناک در امان خواهید ماند

طبق به گفته اخیر محققان، بهره بری و استفاده از ضدآفتاب شامل ۳۰ SPF بر روی موش ها قبل از قرارگیری در معرض اشعه ماوراءبنفش B موجب به تاخیر افتادن روند پیشرفت سرطان پوست شد.

یافته های مطالعه محققان دانشگاه ایالتی اوهایو آمریکا نشان می دهد که می قدرت با بهره بری و استفاده از موش ها، شیوه های جدید و همچنین موثرتر پیشگیری از خطرناک ترین انواع سرطان پوست را تشخیص داد.

به گفته محققان، در طول ۴۰ سال شمسی قبل نرخ بروز سرطان پوست یا ملانوما به شکل مداوم در حال افزایش می باشد. مشخص شده می باشد که بهره بری و استفاده از ضدآفتاب ها جهت جلوگیری از آفتاب سوختگی ناشی از نور خورشید که فاکتور پرخطر اصلی ابتلا به سرطان پوست می باشد، خیلی زیاد مفید می باشد.

دکتر کریستین برد، سرپرست تیم بررسی، در آن باره می گوید: «ما با بهره بری و استفاده از مدل موش ها، امکان توانایی تاثیر کرم های ضدآفتاب را نه تنها در پیشگیری از آفتاب سوختگی، بلکه در پیشگیری از سرطان پوست مورد آزمایش قرار دادیم. پس نتیجه آن می شود که مطالعه ما دستاورد خیلی زیاد مهمی می باشد.»

به گفته محققان، نتایج آن مطالعه خیلی زیاد حائز اهمیت می باشد چراکه تاثیر تمامی انواع ضدآفتاب ها، شامل شیمیایی یا فیزیکی، مورد آزمایش قرار گرفتند و همچنین کارآمدی آنها در حفاظت در مقابل سرطان پوست نشان داده شد.

مهر

آفتاب سوختگیبروز سرطان پوستجلوگیری از آفتاب سوختگیسرطان پوستضدآفتابملانوما

پیشگیری از مبتلا شدن به سرطان پوست در تاریخ ۲۰ April 2016 | 3:13 pm نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نحوه جلوگیری از ریزش مو در شیمی درمانی -ونوشه

نحوه جلوگیری از ریزش مو در شیمی درمانی -ونوشه  جلوگیری از ریزش مو در شیمی …