خانه / زیبایی / مواد غذایی و همچنین خوراکی های تشدید کننده آکنه

مواد غذایی و همچنین خوراکی های تشدید کننده آکنه

مواد غذایی و همچنین خوراکی های تشدید کننده آکنه

|مواد غذایی و همچنین خوراکی های تشدید کننده آکنه از ونوشه|

834555_131

چه مواد خوراکی باعث جوش زدن و همچنین تولید آکنه در صورت ما می شوند از چه روش ها و همچنین توصیه هایی بایستی و حتما در آن باره کمک بگیریم تا بتوانیم مانع بروز جوش و همچنین اکنه شویم

وب وبسایت و مرکز خبرهای جدید بدونیم: جوش یا آکنه، طیف متنوعی از ضایعات پوستی می باشد که به صورت لکه‌های قرمزرنگ یا دانه‌های پُررنگ در پوست و همچنین یا دانه‌های زیر پوست شدیدتر و همچنین همراه با ضایعات چرکی در تنه و همچنین اندام‌ها و همچنین صورت دیدن می‌می شود. معمولاْ غذا باعث ساخته یا ایجاد جوش نمیشود. گرچه غذاهای چرب و همچنین شیرین در بعضی اشخاص جوشها را بدتر می کنند ولی آن عمومی نیست و همچنین بقیه اشخاص مستلزم و نیاز به رژیم غذائی ندارند. شامل غذا و همچنین خوراکیهایی که باعث آن علت میشوند شامل:

شیر بدون چربی

افرادی که شیر می خورند جوش های بیشتری نسبت به افرادی که شیر مصرف نمی کنند دارند. (هورمون های لبنیات پوست را از کنترل خارج می کنند) جذاب و جالب می باشد که شیر کم چرب بدتر از شیرهای کامل و همچنین حتی شیر کم چرب می باشد. دلیل آن هم هنوز مشخص نشده می باشد ولی باید توجه داشت شاید به دلیل پروتئین های مختلفی باشد که در آن نوع شیر یافت می می شود.

بستنی

دلیل جوش های زیاد روی صورتتان می تواند مصرف بستنی باشد. شکر در پوست ساخته یا ایجاد التهاب می کند. بستنی همچنین و علاوه بر شکر شامل لبنیات نیز می می شود. پس در صورتی که می خواهید از جوش های صورت خلاص شوید دیگر بستنی را کنار بگذارید.


چیپس سیب زمینی

کربوهیدرات ها به خصوص کربوهیدرات های شاخص قندخون بالا باعث التهاب می شوند که در نهایت جوش هایی روی پوست ساخته یا ایجاد می کنند. در مورد غذاهایی که باعث آکنه می شوند غذاهای شاخص قند خون بالا بیشترین تاثیر را دارند. آن بار که دلتان چیپس سیب زمینی خواست به جای آن هم بادام زمینی بخورید که غذایی می باشد با شاخص قند خون پایین.


شکلات

شکر و همچنین لبنیات مقصرین اصلی آکنه های پوستی خواهند بود. پس در صورتی که ترکیب آن دو را با هم مصرف کنید چند روز اکثرا و بیشتر طول نمی کشد که شاهد آکنه هایی روی پوست خود خواهید بود.


پیتزا

یک اسلایس پیتزا سرشار از کربوهیدرات های شاخص قندخون بالا می باشد و همچنین تمام پنیر روی آن هم یعنی آن هم لبنیات. پیشنهاد می کنم از آن به بعد پیتزای سبزیجات بخورید.


نان سفید

هر وقت خواستید ساندیچ سفارش دهید با نان گندم سفارش بدهید. کربوهیدرات بالای نان سفید باعث می می شود آکنه های پوست بدتر شوند.


کلوچه

اکثرا و بیشتر کلوچه ها به دلیل دارا بودن شکر، کربوهیدرات های تصفیه شده و همچنین لبنیات خبر بدی جهت پوست تو خواهند بود. با کلوچه ها خداحافظی کنید. به تو قول می دهم که جوش ها خیلی زود از بین می روند.

بروز یا تشدید آکنهجوش و همچنین آکنهجوش‌زدنعلت جوش‌زدنمصرف طولانی‌مدت لوازم آرایش

مواد غذایی و همچنین خوراکی های تشدید کننده آکنه در تاریخ ۲۰ April 2016 | 3:38 pm نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نحوه جلوگیری از ریزش مو در شیمی درمانی -ونوشه

نحوه جلوگیری از ریزش مو در شیمی درمانی -ونوشه  جلوگیری از ریزش مو در شیمی …