خانه / زناشویی / تخلیه مثانه قبل از ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی

تخلیه مثانه قبل از ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی

تخلیه مثانه قبل از ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی

|تخلیه مثانه قبل از ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی از ونوشه|

FAQ-Painful-Urination

خانم ها بایستی و حتما به آن نقطه مهم قبل از برقراری ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی آگاه باشند و همچنین مثانه خود را خالی نکنند زیرا و به درستی که در معرض انواع عفونت های تناسلی قرار خواهند گرفت

تا به حال همه می‌گفتند که قبل از ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی ادرار کردن و همچنین خالی کردن مثانه احتمال ابتلا به بیماری های عفونی  ناحیه تناسلی زنان را کاهش می‌دهد ولی باید توجه داشت اخیرا محققین با قطعیت می‌گویند که برعکس آن ماجرا کار درست می باشد.

طبق نظر دیوید کوفمان متخصص اورولوژیست، ادرار کردن پیش از ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی یکی از بزرگترین اشتباهات رایج زنان می باشد که باعث به وجود آمدن عفونت ناحیه تناسلی آنها می‌می شود. او مدعی می باشد که بلافاصله قبل از ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی به هیچ وجه زنان نباید ادرار کنند و همچنین یک نه محکم و همچنین قاطع به باورهای اشتباهی که تا به حال در آن مورد بود می‌گوید. زیرا در طول ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی باکتری به راحتی از واژن به راحتی وارد مجاری ادراری می‌می شود. به نظر آن متخصص اورولوژی بهترین کار آن می باشد که بلافاصله بعد از ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی زنان ادرار کنند تا عفونت با ادرار از ناحیه تناسلی خارج می شود. در آن لینک در مورد اهمیت ادرار بعد از ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی بخوانید.

سوال دیگر آن می باشد که چگونه و چطوری خانم‌ها از عفونت ناحیه تناسلی ایمن شوند؟

بهره بری و استفاده از دیافراگم جهت پیشگیری از بارداری به روش جدی احتمال عفونت را افزایش می‌دهد زیرا دیافراگم به مثانه فشار می‌آورد و همچنین در پس نتیجه آن می شود که مثانه کاملا تخلیه نمی‌می شود . در صورتی که می‌خواهید از بارداری جلوگیری کنید روش های دیگر را امتحان کنید.

همچنین بهره بری و استفاده ازروان کننده یا  لوبریکنت و همچنین یا کاندوم هایی که لوبریکنت و همچنین روان کننده دارند باعث تحریک اکثرا و بیشتر می می شود که به نوبه خود منجر به عفونت و همچنین خارش می‌می شود. به همین دلیل هم پزشکان  بهره بری و استفاده از کاندوم‌های بدون روان کننده را جهت جلوگیری از عفونت توصیه می‌کنند.

موارد و نکات مهم دیگر که خانم‌ها بایستی و حتما رعایت کنند از قرار زیر می باشد:

هیچ وقت بدن را کم آب نگه ندارید.آب زیاد ادرار را زیاد می‌کند و همچنین ادرار عفونت ها را از بین می برد بنابراین سعی کنید زیاد آب بنوشید.

هیچ وقت ادرار را نگه ندارید به محض آنکه احساس کردید بایستی و حتما دستشویی بروید آن کار را بکنید.

مدام ناحیه تناسلی را نشویید.

جهت آنکه مطمئن شوید بوی ناخوشایند واژن از بین می‌رود می‌توانید از سرکه سیب یا جوش شیرین بهره بری و استفاده کنید. کمی جوش شیرین در وان حمام یا لگن تمیز پهناور و بزرگ بریزید و همچنین با آب ولرم مخلوط کنید به مدت ۱۵ دقیقه در آب بنشینید همین کار را با سرکه سیب هم می‌توانید انجام دهید دیگر به هیچ وجه واژن بوی نامطبوع نمی گیرد

بهره بری و استفاده از لباسهای نخیرعایت بهداشت روابط جنسیعفونت مثانهعفونت‌های جدی‌عفونتهای دستگاه تناسلیکاهش مصرف دوش واژینالواژینیت‌ X تکرار عفونت‌های دستگاه تناسلی

تخلیه مثانه قبل از ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی در تاریخ ۲۲ April 2016 | 11:54 am نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دلیل خودارضایی در زنان متاهل

دلیل خودارضایی در زنان متاهل |دلیل خودارضایی در زنان متاهل از ونوشه| خودارضایی یک عادت …