خانه / زیبایی / ابرو و همچنین کوتاه کردن آن هم

ابرو و همچنین کوتاه کردن آن هم

ابرو و همچنین کوتاه کردن آن هم

|ابرو و همچنین کوتاه کردن آن هم از ونوشه|

 795599_290
در صورتی که می خواهید در منزل ابروهایتان را بردارید توصیه می کنیم اول به فرم صورتتان دقت کنید و همچنین متناسب با آن هم اقدام به کوتاه کردن ابروهایتان کنید سعی کنید آرام آرام وارد محدوده ابروهایتان شوید

در طول تاریخ ابروها نمایانگر اوضاع فرهنگی و اجتماعی، جنسیت و همچنین اقتدار اشخاص بوده‌اند. طبق تحقیقات اخیر، ابروی زنان جوون‌تر بالاتر می باشد. با شروع میانسالی و همچنین از‌بین رفتن استخوان و همچنین چربی‌ها، ابروها افتاده‌تر به‌نظر می‌رسند و همچنین چهره‌ای غمگین و همچنین خسته به تو می‌دهند.

فرم و همچنین مقدار و اندازه مناسب ابروها به ظاهر تو بستگی دارد. در صورتی که ابروی خود را به سه قسمت تقسیم کنید، قسمت و بخش ضخیم آن هم بایستی و حتما از پل بینی آغاز می شود. قوس ابرو بایستی و حتما در میانه چشم باشد و همچنین قسمت و بخش نازک نیز بایستی و حتما تا گوشه چشم ادامه داشته باشد. در صورتی که می‌خواهید ابروهایی زیبا و همچنین متناسب با چهره‌تان داشته باشید ما به تو می‌گوییم چگونه زیبایی و همچنین تناسب را با کمک ابروها به چهره‌تان هدیه کنید.

چگونه و چطوری ابروها را پرپشت‌تر نشان دهید؟

در صورتی که ابروهای‌تان کم‌پشت می باشد می‌توانید آنها را با پودر، مداد و همچنین ژل مخصوص پر کنید. در صورتی که سبزه هستید، ابروهای خود را روشن‌تر کنید و همچنین در صورتی که بلوند هستید و همچنین موهای روشن دارید، ابروهای خود را کمی تیره‌تر کنید. در صورتی که در آن باره شک دارید، از رنگ خاکستری مایل به قهوه‌ای بهره بری و استفاده کنید که تقریبا به همه می‌آید. جهت پاک کردن رنگ‌های اضافی از ضربه‌های کوچک در قوس ابروی خود با یک مداد ابرو بهره بری و استفاده کنید.

شابلون طراحی را فراموش کنید

در صورتی که ابروی تو کم‌پشت یا بی‌حالت می باشد بایستی و حتما بدانید که آن به ساختار صورت تو برمی‌گردد. در واقعیت و حقیقت بایستی و حتما ببینید چه چیز با صورت تو متناسب می باشد؟ بهره بری و استفاده از شابلون جهت آرایش ابروها روش مناسبی نخواهد بود و همچنین ممکن می باشد از نتایج حاصل راضی نباشید. شابلون کردن ابروها می‌تواند تو را عصبانی، متعجب، سالخورده و همچنین غیرمتعادل جلوه دهد.

ابروها را با موهای‌تان تطابق دهید

در صورتی که می‌خواهید رنگ موی خود را تغییر دهید، بایستی و حتما به فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن رنگ ابروها هم باشید. جهت آن کار بهتر می باشد به یک آرایشگر باتجربه رفت و آمد و مراجعه کنید و همچنین در منزل و خانه به ابروهای‌تان دست نزنید. شاید رنگ کردن ابروها در منزل و خانه کار آسانی به‌نظر برسد ولی باید توجه داشت بایستی و حتما بدانید که پس نتیجه آن می شود که دائما آن هم‌روش که تصور می‌کنید، نخواهد بود. پس بهتر می باشد کمی پول خرج کنید ولی باید توجه داشت با اطمینان بیشتری ابروهای‌تان را تغییر دهید. در صورتی که به یک تغییر سریع در ابروهای‌تان مستلزم و نیاز دارید مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری نیست جهت رنگ کردن ابروهای‌تان زمان بگذارید. جهت آن کار می‌توانید از ترکیب ریمل و همچنین ساتر جهت تیره کردن یا روشن کردن فوری ابروهای خود بهره بری و استفاده کنید.

به مد اهمیت ندهید

جهت مدرن بودن مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری نیست ابروهای خیلی زیاد نازک یا نقش و همچنین نگار شده داشته باشید. سعی کنید تا حد امکان خودتان باشید. تغییر خیلی زیاد زیاد در ابرو، می‌تواند چهره تو را غیر‌طبیعی کند. بهتر می باشد همه کارهایی که انجام می‌دهید تنها و فقط در جهت بهبود حالت ابروهای‌تان باشد، نه عوض کردن کامل آنها. به‌همچنین و علاوه در صورتی که تنوع را دوست دارید یک مدل موی ثابت را جهت سه ماه نگه ندارید. سعی کنید آنها را شکل‌دهی کرده و همچنین همواره به بهترین شکل ممکن خود را آراسته کنید.

کدام موچین مناسب می باشد؟

موچین و همچنین ابزاری که جهت اصلاح ابروهای‌تان بهره بری و استفاده می‌کنید نیز در آن میان حرفی جهت گفتن دارند. تو جهت اصلاح ابروهای‌تان از موچین نوک تیز بهره بری و استفاده می‌کنید یا نوک گرد؟ در صورتی که تا به حال ابروهای خود را اصلاح نکرده‌اید، بهتر می باشد از موچین نوک گرد بهره بری و استفاده کنید. در صورتی که ابروهای کوتاه یا سفت دارید، موچین را با یک زاویه مشخص بچرخانید و همچنین از نقاط لبه شروع به برداشتن ابرو کنید.

چه موقع از موچین بهره بری و استفاده نکنیم؟

در صورتی که زیر پوست‌تان نقاط خیلی زیاد ریزی در حال رشد خواهند بود، اصراری به بیرون کشیدن آنها نداشته باشید. مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری نیست پوست خود را بشکافید و همچنین در آن باره ریسک کنید. یک روز صبر کنید تا آن هم مو رشد کرده و همچنین به سطح پوست برسد و همچنین سپس آن هم را جدا کنید. با آن حال، در صورتی که تو را آزار می‌دهد، آن هم را با ساتر بپوشانید.

تاج ابروهای‌تان را بچینید؟

تا آنجا که ابروهای‌تان ریش‌ریش نمی‌شوند، می‌توانید تاج ابروهای‌تان را بچینید. شکل‌گیری واقعی بایستی و حتما قبل از بلند شدن ابرو انجام بگیرد. چیدن بیش از حد بالای ابرو می‌تواند منجر به صاف شدن ابروها می شود و همچنین به تو چهره‌ای غیرعادی و همچنین نامعقول بدهد. چیدن ابروها جهت اصلاح می باشد نه تغییر صددرصد.

از آرایشگر حرفه‌ای کمک بگیرید

در صورتی که نمی‌توانید به‌خوبی در مورد ابروهای خود اراده و تصمیم راسخ بگیرید، یک آرایشگر حرفه‌ای می‌تواند بهترین فرم را جهت چهره تو پیشنهاد دهد. می‌توانید از بین پیشنهاداتی که دارید آن هم را که با سلیقه‌تان جور می باشد انتخاب کنید. بعد از اتمام کار چند عکس به‌صورت نمونه از خود بگیرید تا به شناخت بیشتری از چهره خودتان برسید. جهت آنکه چهره جدید خود را جدید و تو و تازه نگه دارید، موهای اضافی را هفته‌ای یک‌بار بچینید.

ریمل بزنید لطفا!

بهره بری و استفاده از ریمل می‌تواند ابروهای تو را پرتر و همچنین بلندتر جلوه دهد. قلم‌موهای پلاستیکی بعضی ریمل‌ها حتی ریزترین موها را نیز از ریشه تا نوک به ریمل آغشته می‌کنند و همچنین آنها را بلندتر نشان می‌دهند. ولی باید توجه داشت قلم‌موهای فیبری چهره تو را طبیعی جلوه می‌دهند و همچنین موجب ساخته یا ایجاد ساختارهای ضخیم و همچنین مقاوم می‌شوند. می‌توانید از ریمل‌هایی بهره بری و استفاده کنید که هر دوی آن کارها را انجام می‌دهند تا هر دو پس نتیجه آن می شود که را به‌دست آورید.

جهت ریمل زدن، چشم‌های‌تان را باز کنید

ابروهای باریک باعث می‌شوند که چشم‌های تو پهن‌تر به‌نظر برسند، بنابراین قبل از بهره بری و استفاده از ریمل، چشم‌های خود را باز کنید. سعی کنید هنگام ریمل زدن خیلی فشار ندهید و همچنین ضربه نزنید. مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری نیست تمام پوست خود را بکشید، تنها و فقط نقاط چین و همچنین چروک‌دار را بکشید تا بتوانید به‌خوبی آرایش کنید.

چه ابرویی جهت‌تان مناسب می باشد

حتما تا به حال متوجه شدید که یک ابروی بی‌نقص می‌تواند تو را سرحال، شاداب، جوون، سالم و همچنین در مجموع دوست داشتنی و جذاب کند. ولی باید توجه داشت شاید هنوز ندانید کدام مدل ابرو جهت صورت تو مناسب‌تر می باشد. مسلما فرم صورت تو مشخص کردن‌کننده فرم ابروهای شماست و همچنین آن دو بایستی و حتما باهم تناسب و همچنین همخوانی داشته باشند تا چهره‌ای زیباتر داشته باشید. ما به تو می‌گوییم که کدام فرم ابرو اکثرا و بیشتر به تو می‌آید و همچنین جذابیت‌تان را اکثرا و بیشتر می‌کند.

صورت مربعی هستید؟

در صورتی که صورت مربع شکل دارید بایستی و حتما بدانید که تاکید بر زاویه‌های صورت شماست، پس ابرویی با قوسی ملایم ولی باید توجه داشت کامل، راه‌حل شماست.  حواس‌تان باشد که ابروی‌تان خیلی زاویه نداشته باشد. در عین حال از ابرویی با قوس زیاد هم دوری کنید.  قرار نیست رنگین‌کمان درست کنید! جهت داشتن صورتی متناسب تعادل در فرم دادن به ابروهای‌تان را حفظ کنید.

دایره‌ای به‌نام صورت

در صورتی که صورت‌تان گرد می باشد، بایستی و حتما ابروهای‌تان خیلی زاویه‌دار باشد. از آنجا که صورت‌های گرد چارچوب مشخصی ندارند، یک ابروی زاویه‌دار زیبا می‌تواند خودنمایی کند و همچنین چارچوبی جهت اسکلت صورت‌تان تعریف کند. آن چارچوب دقیقا آن هم چیزی می باشد که در صورت‌های گرد پیدا نمی‌می شود.

صورت قلبی شکل دارید؟

حتی در صورتی که ابروی پهن و همچنین برجسته مد باشد، ولی باید توجه داشت قطعا صورت‌های شکل قلب بایستی و حتما در‌مورد آن مد، کمی خوددار باشند! از آنجایی که خط  فک در آن صورت‌ها جمع و همچنین جور‌تر از بالای صورت می باشد، خیلی مهم می باشد که ابروهای‌تان به‌خوبی آراسته شده و همچنین فوق‌العاده مرتب باشد. آن هم‌روش که معلوم می باشد، بحث ما اصلا ابروی نازک نیست.

چیزی که دنبالش هستیم شکلی می باشد که کنترل شده باشد نه انبوه و همچنین ضخیم و همچنین نه نازک. چنین ابروی تو‌پری در نیمکره‌ بالایی صورت، کمک می‌کند تا فک کوچک تو در نیمکره‌ پایینی تعدیل می شود.

در صورتی که صورت بیضی دارید بخوانید

ابروی کلاسیک و همچنین متعادلی که همه آن هم را می‌شناسند، به آن شکل صورت بهتر می‌نشیند. ابرویی با حالت متعادل و همچنین پهنای نه‌چندان ضخیم و همچنین نه‌چندان نازک و همچنین کوتاه.

سه قانون مهم دنیای ابروها

مهم نیست صورت‌تان چه شکلی دارد، سه قانون طلایی را به تو خواهیم گفت که بایستی و حتما درمورد ابروهای‌تان رعایت کنید.

۱. سر ابروهای‌تان بایستی و حتما از پل بینی‌تان شروع می شود. با نگه داشتن یک مداد در اطراف استخوان بینی‌تان می‌توانید آن نقطه را بیابید.

۲. کمان ابروهای‌تان، بایستی و حتما دو‌سوم آنچه می‌تواند، باشد. اشتباه بزرگی که آن روزها اکثرا و بیشتر می‌بینیم، ابروهای قوس محور می باشد. در صورتی که قوس بسیاری به ابروی‌تان بدهید، شکل ترسناکی مثل رنگین‌کمان به خود خواهد گرفت.

۳. ابروهای‌تان را بیش از حد کوتاه نکنید. دم ابروی‌تان، حداقل بایستی و حتما در یک خط فرضی از بینی تا گوشه چشم‌تان امتداد یابد.  سپس می‌توانید آن هم را تا جایی که پایین‌تر از خط سر ابروی‌تان نیاید، ادامه‌ دهید. همچنین مطمئن شوید که دائما دم ابروی‌تان باریک‌تر باشد، بدین ترتیب صورت‌تان لیفت خواهد شد.

مجله سیب سبز

X قلم ابروبهترین نوع مداد ابروپر کردن جاهای خالی ابرومداد ابرومداد ابروی اتودمداد ابروی ایزودورامداد ابروی کاتریسمداد اورآل

ابرو و همچنین کوتاه کردن آن هم در تاریخ ۲۰ April 2016 | 3:40 pm نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نحوه جلوگیری از ریزش مو در شیمی درمانی -ونوشه

نحوه جلوگیری از ریزش مو در شیمی درمانی -ونوشه  جلوگیری از ریزش مو در شیمی …