خانه / زیبایی / نکات مهم و ترفندهای موثر جهت آرایش

نکات مهم و ترفندهای موثر جهت آرایش

نکات مهم و ترفندهای موثر جهت آرایش

|نکات مهم و ترفندهای موثر جهت آرایش از ونوشه|

821125_496

هنگام و زمانی که نیت و اراده آرایش صورت دارید بهتر می باشد از بعضی نکات مهم و ترفندهای زیبایی نیز بهره بگیرید و همچنین با فوت و همچنین فن خود آرایی آشنا شوید راهنمایی های آرایشگر های حرفه ای را در ادامه مطلب بخوانید

 آرایش کردن شاید در ظاهر خیلی ساده به نظر برسد ولی باید توجه داشت درست آرایش کردن آنقدرها هم که فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنید کار ساده‌ای نیست. اگرچه هنگام و زمانی که تو از فوت‌وفن‌های آرایش باخبر باشید دیگر سختی در کار نیست و همچنین صرفا با تجربه و مهارت بالا‌هایی ساده خوب می‌دانید که چگونه و چطوری بایستی و حتما یک آرایش بی‌نقص داشته باشید.

بایستی و حتما:  فونداسیون طبیعی!

کرم‌پودری که جهت صورت‌تان انتخاب می‌کنید نباید آنقدر مصنوعی باشد که آرایش تو را علنی کند؛ بنابراین دو رنگ طبیعی به عنوان کرم‌پودر انتخاب کنید و همچنین روی قسمت چانه کنار هم بزنید. بعد زیر نور طبیعی و همچنین برابر آینه آنها را با هم مقایسه کنید تا دریابید کدامیک طبیعی‌تر می باشد. در آن راه می‌توانید از فرد غیره ای هم راهنمایی بگیرید.

نباید: رژگونه اشتباهی

رژگونه‌ای که انتخاب می‌کنید بایستی و حتما با رنگ تناژ صورت تو همخوانی داشته باشد و همچنین نباید متضاد رنگ صورت باشد. در آن صورت آرایش تو زننده به نظر می‌رسد. بنابراین رژگونه‌ای انتخاب کنید که رنگ آن هم از خانواده  رنگ پوست صورت تو باشد.

بایستی و حتما: تغییر فصل، تغییر آرایش

در صورتی که به تناسب فصلی که در آن هم وارد می‌شوید آرایش صورت خود را تغییر نمی‌دهید، اشتباه بزرگی مرتکب شده‌اید. تو بایستی و حتما به نسبت فصل آرایش کنید؛ به عنوان مثال تو در فصل‌های مرطوب که بارندگی زیاد می باشد مانند فصل بهار که در آن هم هستیم بایستی و حتما از لوازم آرایشی ضدآب بهره بری و استفاده کنید و همچنین بایستی و حتما تناژ آرایشی خود را تغییر بدهید. یادتان باشد که رنگ آرایش در بهار و همچنین تابستان ملایم می‌می شود.

نباید: آرایش روی پوست خشک هرگز

آن یک اشتباه پهناور و بزرگ می باشد. یک « نباید » به معنای واقعی کلمه. در صورتی که پوست خشکی دارید، دست‌کم یک بار در هفته بایستی و حتما از کرم‌های لایه‌بردار بهره بری و استفاده کنید و همچنین سپس حسابی به صورت‌تان مرطوب‌کننده بزنید. در غیر آن صورت آرایش روی پوست تو نمی‌خوابد و همچنین پوسته‌پوسته می‌می شود. در عین حال تو می‌توانید قبل از هر بار آرایش یک لایه مرطوب‌کننده به صورت بزنید و همچنین روی مرطوب‌کننده از کرم‌پودر بهره بری و استفاده کنید.

نباید: ناهماهنگی رنگی گردن و همچنین صورت

انتخاب اشتباهی کرم‌پودر مناسب جهت صورت می‌تواند یک خطای پهناور و بزرگ در آرایش باشد. در صورتی که کرم‌پودری که انتخاب می‌کنید با رنگ پوست صورت‌تان همخوانی نداشته باشد، طبیعی می باشد که با رنگ گردنتان هم هیچ هماهنگی نخواهد داشت. به آن ترتیب تو در چند رنگ متنوع و گوناگون و مختلف در انظار ظاهر می‌شوید. دائما یادتان باشد هنگام و زمانی که آرایش می‌کنید رنگ صورت و همچنین گردنتان بایستی و حتما با همدیگر یکی باشند.

نباید: هنگام و زمانی که سایه را غلط انتخاب می‌کنید

جهت سایه چشم‌هایتان، بایستی و حتما رنگی متضاد از رنگ طبیعی پوست بهره بری و استفاده کنید تا رنگ چشمان تو اکثرا و بیشتر و همچنین بهتر دیده می شود؛ به عنوان مثال افرادی که چشم‌های آبی دارند بهتر می باشد از سایه‌های قهوه‌ای، مسی و همچنین برنز بهره بری و استفاده کنند. جهت چشم‌های قهوه‌ای و همچنین عسلی، سایه آبی، سبز و همچنین ماهاگونی می‌توانند بهترین انتخاب باشند.

بایستی و حتما: هنگام و زمانی که برس های‌تان را تمیز می‌کنید

یکی از پهناور و بزرگ‌ترین اشتباهات رایج در آرایش کردن تمیز نکردن برس‌های پودر و همچنین رژگونه می باشد یا آنکه بهره بری و استفاده کردن از برس‌های قدیمی. بایستی و حتما حتما ماه به ماه برس‌های خود را تمیز کنید. در صورتی که اخیرا احساس کرده‌اید چرا آرایش تو جدید و تو و تازه و همچنین براق به نظر نمی‌رسد بدانید که مشکل در برس‌هایی می باشد که مدت‌هاست تمیز نشده‌اند.

نباید: دردسر پودر بسیاری

پودر یا کرم‌پودر بسیاری روی صورت در طول روز باعث می‌می شود صورت تو بسیاری سنگین می شود؛ به‌طوری که آن سنگینی را احساس می‌کنید و همچنین هم آنکه آن پودر روی صورت تو ماسیده و همچنین تکه‌تکه می‌می شود. در پس نتیجه آن می شود که ظاهر خیلی بدی پیدا می‌کند. بایستی و حتما در طول روز از دستمال کاغذی بهره بری و استفاده کنید تا هم چربی کرم‌پودر را بگیرید و همچنین هم بسیاری آن هم را از روی صورت‌تان پاک کنید.

نباید: کانسیلر اشتباهی

یک اشتباه معمول، انتخاب کردن کانسیلر دورچشمی می باشد که دو تا سه درجه از کرم پودر تو روشن‌تر باشد. آن کار نه‌تنها تیرگی دور چشم را پوشش نمی‌دهد بلکه تنها و فقط آن قسمت از صورت را در معرض دید بیشتری قرار خواهد داد. ضمن آنکه معمولا کانسیلرهای هلویی‌رنگ، خیلی بهتر تیرگی دور چشم را می‌پوشانند.

مجله زندگی ایده آل:

X بهره بری و استفاده از برس‌های آرایشی کثیفآرایش کردنآرایش کردنتمیز نکردن آرایش صورت قبل از خوابرنگ‌های موریمل مژه و همچنین آرایش چشممانیکور ژله‌ایمواد شیمیایی آرایشی X بهره بری و استفاده از وسایل آرایشی دیگران

نکات مهم و ترفندهای موثر جهت آرایش در تاریخ ۱۹ April 2016 | 4:06 pm نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نحوه جلوگیری از ریزش مو در شیمی درمانی -ونوشه

نحوه جلوگیری از ریزش مو در شیمی درمانی -ونوشه  جلوگیری از ریزش مو در شیمی …