خانه / زیبایی / عیب یابی آرایش

عیب یابی آرایش

عیب یابی آرایش

|عیب یابی آرایش از ونوشه|

808024_692

 آرایش بایستی و حتما مرحله به مرحله و همچنین با دقت و همچنین ظرافت انجام می شود بهتر می باشد مراحل خودآرایی را با دقت مطالعه کنید و همچنین ایرادهای خود را در آن باره برطرف کنید با ما همراه باشید

جهت شروع آرایش از کرم‌پودری بهره بری و استفاده کنید که پایه رنگ آن هم به رنگ پوست صورت‌تان کاملا نزدیک باشد. در آن صورت آرایش روی صورت تو اکثرا و بیشتر می‌نشیند. بایستی و حتما از کرم‌پودری که بهره بری و استفاده می‌کنید به گردن‌تان هم بزنید زیرا و به درستی که در غیر آن صورت احتمال دارد حتی اندک فاصله بین رنگ صورت و همچنین گردن‌تان به چشم بیاید و همچنین کل آرایش تو را زیر سوال ببرد.

بایستی و حتما : آرایش رنگی کنید

جهت آرایش صورت حتما از مکمل‌های رنگی بهره بری و استفاده کنید. رژگونه و همچنین رژلب را به عنوان تجهیزاتی ببینید که بایستی و حتما روی صورت تو با هم ست شوند. به عنوان مثال در صورتی که تو از رژلب صورتی بهره بری و استفاده کرده‌اید، مطمئن باشید که رژگونه تو هم از رنگی مشابه از خانواده صورتی می باشد. قطعا تو یک شلوار صورتی را با یک بلوز نارنجی نمی‌پوشید! در مورد آرایش هم همین‌روش می باشد.

نباید: رژگونه را راه‌راه بزنید

مراقب باشید به واسطه باریک بودن برس رژگونه آن هم را به شکل راه‌راه روی گونه‌های خود نزنید. رژگونه بایستی و حتما حتما روی گونه‌های تو پهن می شود. جهت بهره بری و استفاده هر روز خدا از رژگونه حتما از رنگ‌های سبک و همچنین درواقع کم‌رنگ بهره بری و استفاده کند زیرا و به درستی که قرار نیست به مهمانی بروید و همچنین صرفا می‌خواهید صورت‌تان کمی رنگ داشته باشد.

نباید: از رژلب صرف‌نظر کنید

بهره بری و استفاده از یک رنگ رژلب حتی کمرنگ می‌تواند به صورت تو جلوه و همچنین روح بدهد و همچنین به نوعی صورت تو را روشن‌تر کند. بایستی و حتما رنگ‌های متنوع و گوناگون و مختلف رژلب را امتحان کنید تا ببینید کدام‌یک اکثرا و بیشتر به صورت تو می‌آید.

نباید آب سرد یا داغ بهره بری و استفاده کنید

در ابتدای کار صاف بروید سراغ آب ولرم. هنگام و زمانی که آب بسیاری داغ می باشد خیلی راحت می‌تواند به مویرگ‌های خونی زیر پوست آسیب بزند. در پس نتیجه آن می شود که تو نمی‌توانید لکه‌های قرمز ناشی از آن اتفاق را روی پوست صورت‌تان پنهان کنید؛ بنابراین زیبایی‌تان به مخاطره می‌افتد! از طرف دیگر شست‌وشوی صورت با آب سرد هم می‌تواند باعث می شود تا منافذ پوستی تو مسدود شوند؛ بنابراین صاف بروید سراغ آب ولرم.

نباید: کانسیلر چرب بهره بری و استفاده کنید

جهت پوشاندن لک و همچنین پیس‌های صورت به‌خصوص جهت زیرچشم‌ها از کانسیلرهای چرب بهره بری و استفاده نکنید زیرا و به درستی که آنها با نفوذ در لابه‌لای خطوط پوستی، تمام منافذ صورت تو را مسدود می‌کنند.

بایستی و حتما : پلک‌تان را کرم‌پودر بزنید

بایستی و حتما در فاصله بین پلک تا ابروهای‌تان را هم کرم‌پودر بزنید. در آن صورت رنگ کل صورت تو جهت آرایش یکنواخت می‌می شود؛ ضمن آنکه زیرا و به درستی که گاهی پشت پلک قرمزتر می باشد؛ بنابراین با کرم‌پودر می‌توانید تمام صورت را یکرنگ کنید. به آن ترتیب پوست تو جهت بقیه آرایش نرم‌تر می‌می شود.

بایستی و حتما: خط چشم در جوار مژه‌ها

بایستی و حتما حتی‌الامکان خط چشم را نزدیک به پلک و همچنین مژه‌های‌تان بکشید. خط چشم مشکی، خاکستری و همچنین قهوه‌ای سوخته درست چسبیده به مژه‌های‌تان می‌تواند طوری عمل کند که انگار چشمان تو در یک قاب قرار گرفته‌اند.

بایستی و حتما: سایه بزنید

سایه، چشمان تو را سرحال‌تر می‌کند و همچنین تنها و فقط جهت رنگی کردن آنها بهره بری و استفاده نمی‌می شود. به آن نقطه دقت کنید که در صورتی که چشمان تو مثلا آبی می باشد، بهره بری و استفاده از یک سایه آبی آنها را بهتر نمی‌کند بلکه صرفا باعث اغراق در رنگ چشم‌های‌تان می‌می شود. سایه‌های قهوه‌ای و همچنین مشکی با سایه‌روشن‌های تیره و همچنین روشن، طبیعی‌ترین و همچنین بهترین سایه‌های چشم خواهند بود که اتفاقا می‌توانند جذابیت چشم‌های تو را اکثرا و بیشتر کنند.

مجله زندگی ایده آل

X بهره بری و استفاده از برس‌های آرایشی کثیفآرایش کردنتمیز نکردن آرایش صورت قبل از خوابرنگ‌های موریمل مژه و همچنین آرایش چشممانیکور ژله‌ای

عیب یابی آرایش در تاریخ ۱۹ April 2016 | 4:19 pm نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نحوه جلوگیری از ریزش مو در شیمی درمانی -ونوشه

نحوه جلوگیری از ریزش مو در شیمی درمانی -ونوشه  جلوگیری از ریزش مو در شیمی …