خانه / زیبایی / ترفندهایی جهت حفظ نرمی مو

ترفندهایی جهت حفظ نرمی مو

ترفندهایی جهت حفظ نرمی مو

|ترفندهایی جهت حفظ نرمی مو از ونوشه|

 image_13950130113529

 داشتن موهایی نرم و همچنین زیبا نیازمند مراقبت های ویژه ای از مو می باشد می خواهیم توصیه های مهم در آن باره را به افرادی که می خواهند لطافت موهایشان را حفظ کنند بدهیم

 جهت داشتن موی سالم، نرم و همچنین ابریشمی بایستی و حتما از آن هم مراقبت کرد و همچنین مواد مغذی مورد نیازش را به آن هم رساند. به آن منظور انواع ماسک مو وجود دارد. جهت رسیدن به پس نتیجه آن می شود که دلخواه، حداقل هفته‌ای یکبار از ماسک مو بهره بری و استفاده کنید.

مراقبت‌های ضد پیری مو

۱- بهره بری و استفاده از زرده تخم مرغ جهت داشتن موهای نرم

به به گفته سلامت نیوز به نقل از زندگی آنلاین، چند زرده تخم مرغ را ( بسته به مقدار و اندازه و میزان موها) به خوبی بهم بزنید؛ سپس کمی روغن زیتون به آن هم اضافه و همچنین به خوبی مخلوط کنید. تنها و فقط کافیست مخلوط را بروی موهای خود بمالید. سعی کنید مواد بیشتری را به ریشه مو برسد. موهای خود را با حوله‌ای گرم بپوشانید و همچنین حدود بیست دقیقه منتظر بمانید. سپس موها را بشویید. جهت رسیدن به پس نتیجه آن می شود که مطلوب حداقل یکبار در هفته آن عمل را تکرار کنید.

۲- شامپو و همچنین نرم کننده مناسب نوع موها

بسیاری از محصولات مو و همچنین خصوصا شامپوها موها را خشک می‌کنند؛ در صورتی که نیت و اراده دارید موی نرم داشته باشید، شامپو و همچنین نرم کننده مو با کیفیت خوب خریداری کنید. موهای خود را با شامپو بشویید و همچنین با نرم کننده از هم باز کنید. بعد از پایان آبکشیدن مو، می‌قدرت از لوسیون‌های تقویت کننده و همچنین نرم کننده مو نیز بهره ببرید. آن لوسیون‌ها تا حد بسیاری از موهای تو در برابر عوامل خارجی محافظت می‌کند. خواهید دید که موهای تو چقدر نرم می‌شوند.

۳- اهمیت آبکشی صحیح موها

بعد از شستن موها، خیلی زیاد مهم می باشد که آن هم‌ها را به خوبی آبکشی کنید. در غیر آن صورت باقیمانده مواد شوینده، موهای تو را خشک و همچنین کدر می‌کند. جهت گرفتن بهترین پس نتیجه آن می شود که، آبکشی پایانی موها را با آب سرد انجام دهید.

۴- سرکه سفید

بعد از شستشوی موها، آن هم‌ها را ابتدا با مخلوط آب و همچنین سرکه سفید و همچنین سپس با آب سرد آبکشی کنید.

۵- آب لیمو

به روش مرتب موهایتان را با آب لیمو بشویید. سپس آن هم‌ها را با آب سرد فراوان آبکشی کنید. آب لیمو موها را زیبا، نرم و همچنین براق می‌کند.

۶- روغن بادام

در صورتی که موهایتان خشک می باشد، یک ساعت قبل از حمام آن هم‌ها را با روغن بادام ماساژ دهید و همچنین به کمک حوله‌ای گرم موها را بپوشانید. سپس آن هم‌ها را بشویید و همچنین کاملا آبکشی کنید.

۷- ماسک‌های مو

جهت داشتن موی سالم، نرم و همچنین ابریشمی بایستی و حتما از آن هم مراقبت کرد و همچنین مواد مغذی مورد نیازش را به آن هم رساند. به آن منظور انواع ماسک مو وجود دارد. جهت رسیدن به پس نتیجه آن می شود که دلخواه، حداقل هفته‌ای یکبار از ماسک مو بهره بری و استفاده کنید.

۸- تغذیه صحیح

جهت داشتن موهای سالم و همچنین نرم میوه‌ها، سبزیجات و همچنین مواد شامل ویتامین B، A و همچنین زینک مصرف کنید.

خوردن زیاد گوشت قرمزدفع مواد زائدگوشت قرمزمصرف پروتئین‌هامصرف فراوان گوشت قرمزمکمل B12

ترفندهایی جهت حفظ نرمی مو در تاریخ ۱۸ April 2016 | 4:30 pm نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نحوه جلوگیری از ریزش مو در شیمی درمانی -ونوشه

نحوه جلوگیری از ریزش مو در شیمی درمانی -ونوشه  جلوگیری از ریزش مو در شیمی …