خانه / زناشویی / سردی در روابط زناشویی و جنسی و زناشویی و همچنین عوامل ساخته یا ایجاد کننده آن هم

سردی در روابط زناشویی و جنسی و زناشویی و همچنین عوامل ساخته یا ایجاد کننده آن هم

سردی در روابط زناشویی و جنسی و زناشویی و همچنین عوامل ساخته یا ایجاد کننده آن هم

|سردی در روابط زناشویی و جنسی و زناشویی و همچنین عوامل ساخته یا ایجاد کننده آن هم از ونوشه|

826962_598

آیا از لحاظ جنسی و زناشویی و جنسی دچار سردی و همچنین بی میلی شده اید توصیه می کنیم به انواع عوامل ساخته یا ایجاد کننده آن حالت توجه کنید و همچنین مانع آن امر شوید زیرا و به درستی که علت اکثر طلاق ها و همچنین جدایی ها بروز سردی در روابط زناشویی و جنسی و زناشویی می باشد

 طلاق به امری عادی تغییر پیدا کردن شده و همچنین زوجین با بروز کوچک ترین مشکل، جدایی را بهترین راهکار می دانند. جهت پی بردن به عمق فاجعه کافی می باشد به دادگاه های خانواده رفت و آمد و مراجعه کنید تا زوج هایی را ببینید که به علت معظلات و مسائل و مشکلات جنسی و زناشویی و جنسی، فقر تجربه و مهارت بالا های ارتباطی و همچنین… جدا می شوند. در کشوری که به گفته دکتر مجید ابهری، آسیب شناس فرهنگی و اجتماعی، عامل اصلی ۶۰درصد جدایی ها مسائل جنسی و زناشویی و جنسی می باشد، افزایش دانش و همچنین اطلاعات اشخاص در آن باره اهمیت بسیاری دارد. در آن نوشتار مهم ترین قاتلان میل جنسی و زناشویی و جنسی معرفی می شوند.

استرس

بعضی از اشخاص تعدادی از کارها را هنگامی که مضطرب خواهند بود به نحو احسن انجام می دهند. میل جنسی و زناشویی و جنسی، معمولا جزو آن کارها نیست. استرس در محل کار ،منزل و خانه یا روابط میان فردی را همه تجربه کرده اند. روش های کنترل و همچنین مدیریت استرس می تواند کمک بسیاری به اشخاص بکند. تو می توانید جهت کنترل و همچنین مدیریت استرس از متخصص مشاور یا روانپزشک کمک بگیرید.

معظلات و مسائل و مشکلات جنسی و زناشویی

معظلات و مسائل و مشکلات جنسی و زناشویی در زمره مهم ترین قاتلان میل جنسی و زناشویی و جنسی قرار دارند. جهت زنان، احساس نزدیکی و همچنین صمیمیت مهم ترین قسمت و بخش میل جنسی و زناشویی و جنسی می باشد. عواقب نزاع، ارتباط اندک، خیانت کردن یا… جهت زن و همچنین مرد از میان رفتن میل جنسی و زناشویی و جنسی می باشد. در صورتی که با معظلات و مسائل و مشکلات جنسی و زناشویی دست و همچنین پنجه نرم می کنید بایستی و حتما به متخصص مشاور رفت و آمد و مراجعه کنید.

بی خوابی

میل جنسی و زناشویی و جنسی تان از بین رفته می باشد؟ شاید علت اش آن باشد که به مقدار و اندازه کافی در رختخواب نمی مانید. دیروقت می خوابید یا صبح زود از خواب بیدار می شوید؟ با بی خوابی یا بیماری مثل آپنه (نوعی اختلال خواب می باشد که سبب مکث یا توقف تنفس بیمار می می شود.) دست و همچنین پنجه نرم می کنید؟ خستگی، میل جنسی و زناشویی و جنسی را از بین می برد. جهت اصلاح عادات خوابیدن از پزشک کمک بگیرید.

بچه دار شدن

از هنگام و زمانی که پدر یا مادر شده اید میل جنسی و زناشویی و جنسی تان از بین رفته می باشد؟ قسمت و بخش بسیاری از زمان تان را صرف فرزندتان می کنید؟ استخدام پرستار جهت نگهداری از بچه مفید می باشد. هنگامی که فرزند جدید و تو و تازه به دنیا آمده تان خواب می باشد می توانید ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی داشته باشید.

داروها

بعضی از داروهایی که میل جنسی و زناشویی و جنسی را از بین می برند عبارتند از:

•    داروهای ضدافسردگی
•    داروهای فشار خون
•    داروهای ضدبارداری
•    شیمی درمانی
•    داروهای درمان بیماری ایدز

تغیر دوز یا نوع دارو ممکن می باشد تاثیرگذار باشد. جهت تغییر دوز یا نوع دارو بایستی و حتما با پزشک مشورت کنید.

نارضایتی از تصویر بدن

در صورتی که از اندام تان راضی باشید میل جنسی و زناشویی و جنسی تان اکثرا و بیشتر خواهدشد. ورزش کنید و همچنین از پزشک کمک بگیرید. داشتن احساس خوب نسبت به خود اعتماد به نفس را افزایش می دهد. در صورتی که همسرتان اعتماد به نفس پایینی دارد، به او اطمینان دهید اندام متناسبی دارد.

چاق شدن

هنگام و زمانی که اضافه وزن دارید یا چاق هستید میل جنسی و زناشویی و جنسی تان کم می می شود، از ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی لذت نخواهید برد و همچنین اعتماد به نفس تان از میان خواهدرفت. با کاهش وزن و همچنین کمک گرفتن از متخصص مشاور می توانید احساس خوبی نسبت به خود داشته باشید.

معظلات و مسائل و مشکلات نعوظ

مردانی که از اختلال عملکرد نعوظ رنج می برند مضطرب خواهند بود و همچنین میل جنسی و زناشویی و جنسی شان را از دست می دهند.  اختلال عملکرد نعوظ قابل درمان می باشد، ولی باید توجه داشت زوجین می توانند با کمک متخصص مشاور از تاثیر مضر و همچنین بد آن اختلال بر روابط شان بکاهند.

کاهش هورمون تستوسترون

هورمون تستوسترون، عامل ساخته یا ایجاد میل جنسی و زناشویی و جنسی می باشد. هنگام و زمانی که مردان به سالمندی قدم می گذارند مقدار و اندازه و میزان هورمون تستوسترون بدن شان به شدت کاهش می یابد. کاهش هورمون تستوسترون، افزایش وزن ارتباط میان فردی ضعیف و همچنین… از عوامل اصلی از بین رفتن میل جنسی و زناشویی و جنسی می باشد.

افسردگی

افسرده بودن می تواند قدرت لذت بردن از برقراری ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی، مطالعه کردن، تماشای فیلم دیدنی و جذاب، شرکت کردن در میهمانی ها، خوش گذرانی با دوستان و همچنین… را از میان ببرد. جهت درمان افسردگی بایستی و حتما از متخصص مشاور و همچنین روان پزشک کمک گرفت. در صورتی که داروی ضدافسردگی که پزشک تجویز کرده تاثیر منفی بر میل جنسی و زناشویی و جنسی تان گذاشته به پزشک اطلاع دهید. او با تغییر دوز یا نوع دارو آن مشکل را حل می کند.

یائسگی

میل جنسی و زناشویی و جنسی بعضی از زنان در دوران یائسگی به شدت کاهش می یابد. بعضی از نشانه ها و علائم کاهش میل جنسی و زناشویی و جنسی خشک شدن واژن و همچنین داشتن درد در حین ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی می باشد. ولی باید توجه داشت زنان تفاوت های بسیاری با یکدیگر دارند. میل جنسی و زناشویی و جنسی تعدادی از زنان بعد از آغاز یائسگی به شدت افزایش می یابد که ارتباط و رابطه مستقیمی با مقدار و اندازه و میزان تندرستی اعتماد به نفس و همچنین روابط میان فردی شان دارد.

فقدان صمیمیت

برقرار ارتباط جنسی و زناشویی و جنسی بدون عشق و همچنین علاقه کاری عبث می باشد. صمیمیت چیزی اکثرا و بیشتر از ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی صرف می باشد. در صورتی که زندگی جنسی و زناشویی و جنسی تان کسل کننده می باشد، تلاش کنید ساعت هایی که با هم هستید را افزایش دهید و همچنین از در کنار یکدیگر بودن لذت ببرید. راه هایی را بیابید تا به وسیله آن هم بتوانید بدون برقراری ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی به یکدیگر عشق بورزید. ساخته یا ایجاد صمیمیت و همچنین علاقه میل جنسی و زناشویی و جنسی تان را افزایش خواهدداد.

شیرین کننده های مصنوعی

شیرین کننده های مصنوعی (آسپارتام و همچنین…) که در تولید نوشابه های رژیمی، شیرینی و همچنین شکلات ها بهره بری و استفاده می شوند، موادی شیمیایی خواهند بود که مانع تولید و همچنین تشریح هورمون های دوپامین و همچنین سروتونین می شوند که پس نتیجه آن می شود که اش کاهش شدید میل جنسی و زناشویی و جنسی، افسردگی، تحریک پذیری و همچنین… می باشد.

نوشابه های گازدار

نتایج مطالعات متعدد نشان داده اند، نوشیدن بیش از مقدار و اندازه نوشابه های گازدار که سرشار از شکر خواهند بود عوارض متعددی مانند افزایش وزن، دیابت، پوسیدگی دندان ها، بروز بیماری های دهان و همچنین لثه و همچنین افسردگی می باشد. دکتر پاشا چانریز، استاد مدرسه علم پزشکی جدید دانشگاه هاوایی می گوید: متاسفانه افرادی که دست کم هر روز خدا یک لیوان نوشابه گازدار می نوشند به افسردگی مبتلا می شوند که در درازمدت همچنین و علاوه بر از میان رفتن حس خود نسبت به خوب قوه جنسی و زناشویی و جنسی شان را نیز تا مقدار و اندازه زیاد از دست می دهند.

قهوه

یافته های دانشمندان مدرسه علم پزشکی جدید دانشگاه جنوا در ایتالیا نشان می دهند، فعالیت شدید غدد فوق کلیوی بدن معتادان به قهوه باعث افزایش مقدار و اندازه و میزان هورمون استرس در بدن آنها شده که در درازمدت باعث کاهش میل جنسی و زناشویی و جنسی آنها می می شود. بعضی از پزشکان معتقدند، نباید بیش از دو فنجان قهوه در روز نوشید.

سویا

سویا سرشار از کلسیم و همچنین فیبر می باشد و همچنین به راحتی می قدرت آن هم را جایگزین پروتئین های حیوانی کرد. دانشمندان مدرسه علم پزشکی جدید دانشگاه کپنهاک اعلام کردند ،گیاه خوارانی که سویا را تنها ماده غذایی تامین پروتئین می دانند، به علت افزایش مقدار و اندازه و میزان هورمون فیتواستروژن بدن شان، انرژی و همچنین میل جنسی و زناشویی و جنسی شان به شدت کم می می شود.

پنیر

عاشقان پنیر به گوش باشند. آنهایی که در هر وعده غذایی مقادیر قابل توجهی پنیر مصرف می کنند بایستی و حتما به تا حال متوجه کاهش میل جنسی و زناشویی و جنسی شان شده باشند. واقعیت و حقیقت آن می باشد که اکثر قریب به اتفاق پنیرها از شیر گاوهایی که آنتی بیوتیک مصرف کرده و همچنین هورمون رشد گرفتن کرده اند تولید می می شود. آن مواد در تولید هورمون های استروژن، پروژسترون و همچنین تستوسترون اخلال ساخته یا ایجاد کرده و همچنین باعث کاهش تحریک پذیری جنسی و زناشویی و جنسی می شوند.

روغن کانولا

روغن های گیاهی- روغن کانولا، روغن زیتون، روغن نارگیل و همچنین…- که حاوی چربی های اشباع نشده خواهند بود و همچنین نقش اساسی در از میان بردن رادیکال های آزاد ایفاء می کنند، با آسیب زدن به پروسه ترشح هورمون ها، میل جنسی و زناشویی و جنسی را کم می کنند.

چیپس سیب زمینی

مصرف بیش از مقدار و اندازه چربی های ترانس- بدترین نوع چربی ها که در تولید چیپس سیب زمینی و همچنین سایر تنقلات بهره بری و استفاده می می شود- همچنین و علاوه بر مختل کردن پروسه ترشح هورمون، وزن بدن را افزایش داده و همچنین میل جنسی و زناشویی و جنسی را کم می کند.

مواد غذایی کنسروشده

نمک بیش از مقدار و اندازه ای که در تولید غذاهای کنسرو شده بهره بری و استفاده می می شود، همچنین و علاوه بر ترشح بیش از مقدار و اندازه هورمون های مینرالو کورتیکوئید که وظیفه اش تنظیم میل جنسی و زناشویی و جنسی می باشد به انتقال خون به آلت تناسلی که باعث نعوظ می می شود نیز آسیب می زند.

ماهنامه سلامانه

افسردگی و همچنین اضطراب و همچنین اختلال در ارتباط و رابطه عاطفیتمایلات جنسی و زناشویی و جنسی در زنانمشاغل نامناسبمشغله فکری زیادمشکل کاهش میل جنسیمشکلات زندگی

سردی در روابط زناشویی و جنسی و زناشویی و همچنین عوامل ساخته یا ایجاد کننده آن هم در تاریخ ۱۶ April 2016 | 3:34 pm نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دلیل خودارضایی در زنان متاهل

دلیل خودارضایی در زنان متاهل |دلیل خودارضایی در زنان متاهل از ونوشه| خودارضایی یک عادت …