خانه / زیبایی / حفاظت از پوست در آن فصل با آن روش ها

حفاظت از پوست در آن فصل با آن روش ها

حفاظت از پوست در آن فصل با آن روش ها

|حفاظت از پوست در آن فصل با آن روش ها از ونوشه|

 5959599595

در آن فصل از سال شمسی می توانید پوستتان را بازسازی کنید  و همچنین با کمک گرفتن از روش های موثر در بهبود آن هم قدمی های موثری بردارید در ادامه با آن نکات مهم و ترفندهای موثر آشنا خواهید شد

حالا که بهار از راه رسیده و همچنین تابستان هم همین گوشه و همچنین کنار ها منتظر می باشد تا نوبتش می شود، بهترین زمان جهت جدید و تو و تازه کردن روتین مراقبت از پوست و همچنین اقدامات ضد پیری آن هم می باشد. با نکاتی که در ادامه گفته می می شود پوست خود را جهت فصل بهار و همچنین تابستان آماده کنید.

۱- بهره بری و استفاده از برنامه جذاب و جالب و خوب غذایی جهت پوستی بهتر

به نقل از سلامت نیوز به نقل از وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتر کرمانی، بهره بری و استفاده از برنامه جذاب و جالب و خوب غذایی سرشار از سبزیجات، میوه ها، حبوبات، آجیل ها، دانه ها، و همچنین غلات کامل و همچنین کاهش مصرف غذاهای فرآوری شده / بسته بندی شده می تواند به بالا رفتن سلامت پوست کمک کند. تنوع در میان تیم های غذایی سالمی که گفته شد خیلی زیاد بالا می باشد، با آن حال غذاهایی که در ادامه مثال زده می می شود مواد مغذی ویژه ای دارند که سلامت پوست را تضمین می کند:

گوجه فرنگی: سرشار می باشد از لیکوپن و همچنین ویتامین C می باشد که به طرق متنوع و گوناگون و مختلف جهت پوست مفید خواهند بود: مبارزه با پیری زودرس پوست در مواجه با اشعه UV، درمان هیپرپیگمانتاسیون ( تیره شدن بعضی نقاط پوست )، و همچنین افزایش کلاژن که به پوست قابلیت ارتجاعیش را می دهد، و همچنین هنگام پایین آمدن کلاژن ها با چین و همچنین چروک پوست مبارزه می کند. گوجه فرنگی های ارگانیک غلظت بالایی از آن مواد مغذی محافظ پوست را در خود دارند.

توت ها: توت ها سرشار خواهند بود از آنتی اکسیدان ها، فلاونوئیدها، پلیفنول ها، ویتامین ها، و همچنین مواد معدنی که به آنها خاصیت ضد التهابی بودن و همچنین جلوگیری از پیر شدن پوست توسط رادیکال های آزاد را می دهند.

پرتقال: پرتقال معروف می باشد به مقدار و اندازه و میزان بالای ویتامین C، که مانند گوجه فرنگی به پیشگیری از پیری زودرس پوست کمک می کند، و همچنین می قدرت کلاژن را تقویت کند. مقدار و اندازه و میزان بالای آنتی اکسیدان موجود در پرتقال نیز به کاهش آسیب پوستی توسط رادیکال های آزاد کمک می کند و همچنین در پس نتیجه آن می شود که چین و همچنین چروک را کاهش می دهد. پرتقال همچنین مقدار بسیاری آب دارد، که باعث از بین رفتن جوش ها و همچنین مرتجع ماندن پوست می باشد.

۲- نوشیدن آب فیلتر شده
آب بدن را از درون تامین کنید! همچنین و علاوه بر خوردن مقدار بسیاری میوه و همچنین سبزیجات که آب مورد مستلزم و نیاز پوست را از درون تامین می کنند، مقدار بسیاری آب فیلتر شده نیز بنوشید.

۳- خونتان را به جریان دربیاورید

انجام ورزش مرتب جهت پوست و همچنین سلامتتان مفید می باشد. تحقیقات نشان داده مرتب ورزش کردن نه تنها باعث شادابی و همچنین تثبیت سلامت پوست می می شود بلکه می تواند پیری پوست را متوقف و همچنین به حالت قبل بازگرداند. ورزش مزایای متعددی جهت سلامت دارد شامل بیرون آمدن سموم از پوست.

۴- پوست را محافظت، مرطوب و همچنین تمیز کنید

روتین سالم مراقبت از پوست شامل مرتب تمیز کردن ( مخصوصا شب ها )، مرطوب کردن، و همچنین محافظت از نور خورشید می می شود. هر روز صبح و همچنین شب هنگامی که آرایش را از روی صورت خود پاک می کنید ابتدا پوستتان را خوب بشویید و همچنین سپس مرطوبش کنید.

محافظت در برابر نور خورشید نیز خیلی زیاد مهم می باشد! از آنجا که نگرانی هایی در مورد مواد به کار برده شده در ضد آفتاب ها وجود دارد، در سایه باقی ماندن، بهره بری و استفاده از کلاه، و همچنین پرهیز از قرار گرفتن زیر نور خورشید جهت مدت زمان طولانی بایستی و حتما اولین خط دفاعی تو در برابر پیری پوست را تشکیل دهند.

جهت پیدا کردن ضد آفتابی سالم، به دنبال مواردی باشید که حاوی اکسید روی (zinc oxide ) و همچنین دی اکسید تیتانیوم (titanium dioxide ) باشند، زیرا و به درستی که آن دو طیف گسترده ای را شامل می شوند ( هم جلوی اشعه های UVA را می گیرند هم UVB) و همچنین همچنین در برابر آب نیز مقاوم خواهند بود. از مصرف ضد آفتاب هایی که حاوی اکسیبنزون (oxybenzone )، ویتامین A، و همچنین دفع کننده های حشرات خواهند بود پرهیز کنید.

 

بروز حساسیتپماد تریامسینولون ان انحساسیت پوستیرفع التهاب و همچنین کاهش حساسیت

حفاظت از پوست در آن فصل با آن روش ها در تاریخ ۱۰ April 2016 | 11:52 pm نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نحوه جلوگیری از ریزش مو در شیمی درمانی -ونوشه

نحوه جلوگیری از ریزش مو در شیمی درمانی -ونوشه  جلوگیری از ریزش مو در شیمی …