خانه / زیبایی / آسیب به زیبایی با آن اعمال

آسیب به زیبایی با آن اعمال

آسیب به زیبایی با آن اعمال

|آسیب به زیبایی با آن اعمال از ونوشه|

804241_637

بعضی اقدامات زیبایی می توانند خیلی زیاد مضر و همچنین خطرساز باشند آن روش های متنوع و گوناگون و مختلف می توانند به ضرر زیبایی تو نیز تمام شوند بهتر می باشد مراقب زیبایی خود باشید و همچنین به آن هم با آن رفتارها به زیبایی خود آسیب وارد نکنید

 امروزه روش های مختلفی جهت زیباسازی اکثرا و بیشتر چهره، پوست و همچنین مو انجام می می شود. بسیاری از متقاضیان یا حتی افرادی که آن اعمال را روی بدن متقاضی انجام می دهند، از عوارض و همچنین غرامت آن هم ناآگاه خواهند بود. در آن مقاله بعضی اقدامات زیبایی که موجب آسیب رسانی به سلامت بدن می می شود را معرفی کرده و همچنین روش های جایگزین آن هم را نیز معرفی می کنیم.

اکستنشن مژه دردناک

مهندسین و متخصصین پوست نیویورک معتقدند که اکستنشن مژه می تواند به مژه های خانم های آسیب جدی وارد کند. دکتر مارکت دورین می گوید: چسب مورد بهره بری و استفاده در آن مژه ها نه تنها موجب آلرژیک می می شود بلکه عفونت های باکتریایی و همچنین ویروسی را نیز در پی خواهدداشت. البته آن اولین باری نیست که پزشکان به خانم ها توصیه می کنند. از آن اکستنشن ها دوری کنند؛ چرا که در طولانی مدت آمار بسیاری از مراجعت به دلیل عفونت مژه در میان اشخاص دیده شده می باشد. موارد مودر بهره بری و استفاده در اکستنشن ها جهت مدت طولانی روی ساقه مو باقی می ماند و همچنین از اکسیژن رسانی به بافت مژه جلوگیری می می شود. از سوی دیگر محققان بر آن باورند که بهره بری و استفاده طولانی مدت از آن مواد می تواند باره بیماری آلوپسی را فراهم کند. اقتدار و قدرت بالای چسبندگی مواد موجب تحریک پذیری چشم نیز می می شود.

راه حل چیست؟

سعی کنید از مکمل ضخیم کننده مژه مانند بیوتین (۳۰۰ گرم در روز) بهره بری و استفاده کنید که می تواند به ضخیم شدن طبیعی مژه ها کمک کند. از سوی دیگر در صورتی که از مژه مصنوعی بهره بری و استفاده می کنید، سعی کنید از مژه های کوتاه یا نصف شده بهره بری و استفاده کنید و همچنین آن هم ها را به لبه بیرونی مژه های کوتاه یا نصف شده بهره بری و استفاده کنید و همچنین آن هم هار ابه لبه بیرونی مژه هایتان بچسبانید که نه تنها باعث طبیعی تر نشان دادن مژه هایتان می می شود، بلکه فشار کمتری به مژه های خودتان وارد می کند. فراموش نکنید که در انتخاب اکستنشن مژه از برندهای کاملا معتبر و همچنین شناخته شده بهره بری و استفاده کنید. راه حل ساده دیگر بهره بری و استفاده از خط چشم قهوه ای یا مشکی در منطقه ریشه مژه هایتان می باشد که با آن روش مژه پرپشت تر به نظر می رسد و همچنین دیگر نیازی به بهره بری و استفاده از اکستنشن مژه نیست.

لایه برداری نه چندان مفید

آن گونه اقدامات شاید در ظاهر پوست را درخشان نشان دهند، ولی باید توجه داشت می تواند آسیب های برگشت ناپذیری را به پوست وارد کند. لایه برداری شیمیایی اساس بر پایه قرار دادن اسید روی پوست و همچنین تخریب لایه های بیرونی آن هم ساخته شده که با آن کار لایه جدید جایگزین آن هم می می شود، ولی باید توجه داشت در صورتی که غلظت اسید در آن مواد بالا باشد لایه برداری منجر به سوختگی سطح پوست می می شود. در صورتی که لایه پوست جدید در برابر نور خورشید قرار گیرد، موجب عفونت زخم و همچنین لکه های زیرپوستی می می شود که به آن هم ها هایرپپیگمنتیشن می نامند.

راه حل چیست؟

در صورتی که لایه برداری به منظور درخشان تر و همچنین شاداب تر کردن پوست انجام می می شود، بهتر می باشد از روش ماساژ صورت به عنوان جایگزین بهره بری و استفاده کنید پاک کننده های معمولی را به صورت حرکات دایره ای روی صورت بمالید و همچنین از وسط به سمت خارج صورت حرکت کنید. گانکین نوعی ماساژ صورت ژاپنی می باشد که درمانگران به مدت ۳ دقیقه روی صورت انجام می دهند. از سوی دیگر، بهره بری و استفاده از سرم ویتامین C روی پوست بلافاصله بعد از شست و همچنین شوی صورت در شاداب و همچنین درخشان نشان دادن پوست توصیه می شود. ویتامین C حاوی آنتی اکسیدان های محافظ می باشد که همواره با ماساژ پوست خیلی زیاد تاثیرگذار خواهدبود.

کاشت ناخن فرسایش گر

آیا تو هم عاشق لاک های آکریلیک هستید؟ نوعی از ماده شیمیایی به نام متیل متاکریلیت یا MMA وجود دارد که هم اکنون در امریکا و همچنین استرالیا بهره بری و استفاده از آن هم ممنوع می باشد ولی باید توجه داشت متاسفانه در کشورهای دیگر خیلی به آن هم توجه نشده می باشد. MMA شامل بویی یسیار قوی می باشد و همچنین افرادی که در معرض آن هم قرار می گیرند بایستی و حتما حتما از ماسک بهره بری و استفاده کنند آن ماده شیمیایی با نفوذ در پوست، باعث ساخته یا ایجاد سوزش می می شود. بهره بری و استفاده از پودر آکلریلیک جهت پوششن ناخن و همچنین کاشت موجب فرسایش ناخن ها و همچنین فرورفتگی در سطح ناخن ها می می شود.

راه حل چیست؟

با انجام مانیکور و همچنین کوتاه نگه داشتن ناخن ها، تو می توانید به راحتی کاشت را فراموش کنید. کافی می باشد مرتب ناخن هایتان را به شکل مربعی یا گرد با سوهان شکل دهید که به نظر آن مدل ناخن امروزه اکثرا و بیشتر از انواع بلند و همچنین تیز آن هم رایج می باشد. از طرفی، می توانید برچسب های متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین متنوعی را که در داروخانه ها ارائه می دهند، خریداری کرده و همچنین خودتان با کمک الگوها ناخن هایتان را رنگ و همچنین طراحی کنید. در صورتی که هم اکنون ناخن ها تو دچار آسیب های ناشی از موارد آکریلیک کاشت که قبلا انجام داده اید، شده می باشد، بهتر می باشد دوبار در روز ناخن هایتان را داخل روغن زیتون یا نارگیل قرار دهید.

روی زشت جراحی ها

تا زمانی که شدت خطرات سیلیکون صنعتی در سال شمسی ۲۰۱۳ کشف شد و همچنین همه متوجه افزایش آمار و همچنین واکنش های التهابی و همچنین پارگی در اثر بهره بری و استفاده از آن همین سیلیکون ها شدند، کسی از خطرات جدی روش های عمل جراحی زیبایی سینه معمول آگاهی نداشت. متاسفانه کلینیک های زیبایی در سراسر جهان کمتر از عوارض و همچنین خطرات جراحی ها به بیماران اطلاع رسانی می کنند. طیف عظیمی از عوارض در پی آگاهی شهروندان و مردم شهر از کیفیت ایمپلنت های متنوع و گوناگون و مختلف زیبایی به وجود می آید. البته هر چه قدر کیفیت جراحی پایین تر باشد عوارض ناشی از آن هم شدیدتر خواهد شد. عوارضی همچون پارگی، کبودی، خونریزی، عفونت و همچنین غیره.

راه حل چیست؟

دکتر ریچاردس، بررسی کننده و پروهشگر و همچنین متخصص ضدپیری طبیعی می گوید: فرانسوی ها از دوش آب سرد جهت سفت کردن سینه هایشان بهره بری و استفاده می کنند. تو می توانید به مدت ۳۰ ثانیه آب سرد را مستقیما روی سینه هدایت کرده که آن کار موجب انقباض عروق خونی و همچنین سفت شدن موقت پوست می می شود که با تکرار آن روش به صورت هر روز خدا، تغییر بسیاری را حس خواهید کرد. از سوی دیگر، می توانید از نکات مهم و ترفندهای آرایشی بهره بری و استفاده کنید و همچنین با بهره بری و استفاده از کمی کرم برنزه کننده میان قفسه سینه و همچنین تیره تر کردن آن ناحیه، زیبایی قابل توجهی را احساس کنید و همچنین البته بهتر می باشد از یک گردنبند درخشان یا مرواریدی در بالای گردن، توزان خوبی را به وجود بیاورید.

تونرهای برنزه کننده پرحاشیه

افزایش تعداد مصرف کنندگان تونرهای پرضرر و همچنین خطرناک خیلی زیاد نگران کننده می باشد… کلینیک های سرطانشناسی نگران افزایش تعداد خال های پوستی زنان بر اثر مصرفه مواد برنزه کننده خواهند بود که ممکن می باشد بعضی از آن خال ها بدخیم و همچنین سرطانی باشد. شرکت ها جهت ساخت چنین محصولاتی که به راحتی پوست را تیره و همچنین مات می کند، هنوز به روش کامل بررسی کردن نشده اند، بهتر می باشد تا روشن شدن کامل آن بحث و داستان در مصرف چنین موادی محتاط باشید.

راه حل چیست؟

بهره بری و استفاده از تونرهایی که در مدت طولانی تر و همچنین به تدریج پوست را تیره تر می کنند، تاثیرات و همچنین اثرات مخرب به مراتب کمتری دارد. لایه برداری پوست قبل از برنزه کردن بایستی و حتما از ۲۴ ساعت قبل انجام می شود. بسیاری از اشخاص آن کار را دقیقا قبل از برنزه کردن انجام می دهند که درست نیست و همچنین بهتر می باشد اسکراب یا لایه بردارتان فاقد چربی باشد؛ زیرا و به درستی که در آن صورت پوست به روش یکنواخت تیره نمی می شود.

رنگ موی خطرناک

در سال شمسی ۲۰۱۱، ۳۵۰ فرد یا شخص در نیویورک از سوانح و همچنین حوادث سالن های آرایشی به گفته داده اند. یک مطالعه کمی نشان می دهد ۸۵ قسمت و بخش سالن های زیبایی قبل از رنگ کردن موها تست آلرژی را روی موی اشخاص انجام نمی دهند. پراکسید هیدروژن و همچنین آمونیاک به کاررفته در روشن کننده های مو می تواند به چشم و همچنین پوست آسیب زده و همچنین باعث سوزش، التهاب و همچنین تاول می شود. البته اکثر آرایشگرها از آمونیاک یا پراکسید بالای ۹ قسمت و بخش بهره بری و استفاده نمی کنند؛ زیرا موجب ریزش موی دائمی و همچنین زخم شدن پوست سر می می شود. در مورد رنگ موها نیز ترکیبات شیمیایی موجود در آن هم ها می تواند باعث ریزش مو و همچنین واکشن های آلرژیک مانند بثورات و همچنین سوختگی های پوستی می شود. در رنگ موها ترکیب PPD یا پارافین دیامین موجب آبسی شدید پوستی می می شود که البته هرچه رنگ موها تیره تر باشد مقدار آن ترکیب در رنگ مو اکثرا و بیشتر خواهد بود.

راه حل چیست؟

مقدار متوسط PPD حدود ۲ قسمت و بخش در هر رنگ مو می باشد. امکان ندارد رنگ موهای گیاهی بدون آمونیاک با قسمت و بخش حداقل زیر ۴درهم قسمت و بخش PPD را پیدا کنید پیشنهاد می می شود از موس های رنگ کننده مو یا شامپوهای مخصوص رنگ که کمی رنگ به ترکیبات شان اضافه شده بهره بری و استفاده کنید. در صورتی که موهایتان خاکستری می باشد از رنگ های قهوه ای بلوطی بهره بری و استفاده کنید. البته آن محصولات تنوع رنگی بسیاری دارند که می توانید با توجه به رنگ موهای خودتان از آن هم ها بهره بری و استفاده کنید.

اکستنشن موی پرخطر

در سال شمسی ۲۰۱۲ آماری مبتنی بر مردن و مرگ ۲۰ فرد یا شخص در اثر واکنش آلرژیک به چسب لاتکس مورد بهره بری و استفاده در اکستنشن مو اعلام شد. هر چند که به روش مستقمی ثابت نشده می باشد، ولی باید توجه داشت به روش حتم مواد چسبی آن محصولات که به روش مستقیم با پوست سر در تماس می باشد، می تواند آسیب رسان باشد. یک متخصص پوست معتقد می باشد که خطر اصلی به چسب مورد بهره بری و استفاده مرتبط می باشد. بدین صورت که آن مواد ممکن می باشد وارد جریان خون سر شده و همچنین باعث شوک آنافیلاکتیک در خانم هایی که به لاتکس حساسیت دارند، می شود. خطر دیگر چسب، بیماری آلوپسی می باشد که موجب ریزش ناحیه ای موی سر می می شود.

راه حل چیست؟
روش جایگزین چسب، بهره بری و استفاده از میکرو حلقه های اکستنش می باشد که در بعضی سالن ها بهره بری و استفاده می می شود و همچنین به مدت  ۳ تا ۴ ماه ماندگاری دارد و همچنین برداشتن آن هم ها علی رغم چسب، هیچ آسیبی به موها وارد نمی کند. امروزه بسیاری از چهره های معروف هالیوود از آن روش اکستنشن بهره بری و استفاده می کنند. آن مواد در چند مرحله و همچنین منطبق با رنگ موی تو به کار می رود. در مجموع در صورتی که از اکستنشن مو بهره بری و استفاده می کنید، بهتر می باشد ریشه موهایتان را تقویت کنید و همچنین مصرف پروتئین در مواد غذایی تان را فزایش دهید. گوشت، مرغ، ماهی، حبوبات و همچنین آجیل می تواند به رشد طبیعی موهای تان کمک کند و همچنین پروتئین مورد مستلزم و نیاز موهایتان را تامین کند.

مجله زیباییی سالم – ترجمه لیلا محسنی:

تحریک تولید کلاژنتحریک گردش خونجوانسازی پوستزیبایی و همچنین جوون‌سازی پوستویتامین E و همچنین روغن سبوس

آسیب به زیبایی با آن اعمال در تاریخ ۱۱ April 2016 | 12:19 am نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نحوه جلوگیری از ریزش مو در شیمی درمانی -ونوشه

نحوه جلوگیری از ریزش مو در شیمی درمانی -ونوشه  جلوگیری از ریزش مو در شیمی …