خانه / زیبایی / تشخیص بیماری ناخن از روی رنگ آن هم

تشخیص بیماری ناخن از روی رنگ آن هم

تشخیص بیماری ناخن از روی رنگ آن هم

|تشخیص بیماری ناخن از روی رنگ آن هم از ونوشه|

56869+
چگونه بایستی و حتما از ناخن هایمان مراقبت کنیم ناخن های مشکل دار چه نشانه هایی دارند و همچنین از روی رنگ ان ها چه مشکلاتی را می قدرت تشخیص داد توصیه های متخصصین پوست و همچنین مو در آن باره چیست؟

دکتر ساکت متخصص پوست و همچنین مو  گفت: ناخن‌ها یکی از ضمائم پوست خواهند بود و همچنین تغییراتی که در آنها رخ می‌دهد تابعی از تغییرات پوست می باشد به صورتی که گاهی ناخن‌ها رنگ‌های مختلفی پیدا می‌کنند. یکی از شایع ترین تغییرات ناخن‌ها لکه‌های کوچک سفیدی می باشد که علت ساخته یا ایجاد آن هم
اختلا‌ل در مسیر رشد ناخن‌ها می‌باشد و همچنین از کمبود کلسیم و همچنین یا املاح غیره ای به وجود نیامده و همچنین نگران کننده نخواهد بود و همچنین خود به خود از بین می‌روند.
او همچنین ادامه داد: گاهی ممکن می باشد صفحه‌ی ناخن به صورت کامل سفید می شود که آن تغییر کلی مرتبط به بیماری‌های پوستی نظیر قارچ ناخن می باشد که در آن حالت از فرد آزمایش گرفته می‌می شود تا در صورت ابتلا به قارچ ناخن روند درمان شروع می شود.
ساکت در خصوص تغییر رنگ ناخن اظهار داشت: گاهی ناخن به رنگ سبز در می‌آید که آن موضوع در افرادی که خیلی مواقع از ناخن‌های مصنوعی بهره بری و استفاده می‌کنند دیدن می‌می شود. همچنین  در صورتی که تغییر رنگ زرد در ناخن‌ها به وجود آید ناشی از لاک یا مواد غیره ای می باشد که ممکن می باشد روی ناخن باشد که در آن حالت ناخن‌ها ضخیم می‌شوند.
او همچنین در خصوص مهمترین تغییر رنگ ناخن‌ها گفتن کرد: تغییر رنگ ناخن‌ها به رنگ سیاه خیلی زیاد حائز اهمیت می باشد و همچنین گاهی در اثر وارد شدن ضربه یا صدمه به ناخن‌ها ساخته یا ایجاد می‌می شود و همچنین منجر به خونریزی زیر صفحه‌ی ناخن می‌می شود که پس  از مدتی با رشد ناخن‌ها دوباره به حالت طبیعی خود باز می‌گردند.
دکتر ساکت افزود: گاهی تغییر رنگ سیاه ناخن ممکن می باشد مدت‌ها طول بکشد و همچنین نوارهای مشکی رنگی در صفحه‌ی ناخن ساخته یا ایجاد می شود که در پس نتیجه آن می شود که باعث تغییر شکل و همچنین تخریب ناخن‌ها می شود که در آن مواقع حتما بایستی و حتما به پزشک متخصص رفت و آمد و مراجعه می شود زیرا و به درستی که لکه‌های سیاه ممکن می باشد دلیلی جهت سرطان ناخن و همچنین ملانوم باشد.
او همچنین خاطر نشان کرد: اشخاص در صورتی که زیاد در تماس با آب خواهند بود بایستی و حتما از دستکش بهره بری و استفاده نمایند در صورتی که ناخن‌های خشک دارند سعی در مرطوب نگه داشتن آنها کنند، ناخن‌های خود را زیاد بلند نکنند زیرا و به درستی که رشد ناخن‌ها صدمه به آنها را افزایش می‌دهد و همچنین نیز در صورت دیدن هر گونه تغییر رنگ به پزشک متخصص رفت و آمد و مراجعه کنند.
باشگاه خبرنگاران جوون
تقویت ناخن و همچنین رشد موحفاظت از پوستداشتن ناخن‌های قوی و همچنین سالمدفع ریزش موزیبایی اندام‌های ظاهری

تشخیص بیماری ناخن از روی رنگ آن هم در تاریخ ۷ April 2016 | 1:28 pm نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نحوه جلوگیری از ریزش مو در شیمی درمانی -ونوشه

نحوه جلوگیری از ریزش مو در شیمی درمانی -ونوشه  جلوگیری از ریزش مو در شیمی …