خانه / مقالات / ۱۰ نکتهء مفید برای طراحی وب سایت های جدید

۱۰ نکتهء مفید برای طراحی وب سایت های جدید

طراحی سایت

انتخاب راه مناسب جهت ایجاد پیوندهای داخلی خارجی در وب وبسایت شما برای دستیابی به نتیجهء مناسب در بازار رقابتی امروز، زیاد پر ارزش است . همچنین استفاده از آژانسهای سئو ، کمک بزرگی به رتبهء وب سایت شما همه موارد ی که باعث بالارفتن میزان بازدید از صفحات در موتور جستجو می شود ، خواهد کرد.

همانگونه که متخصصین سئو لزوماً به این نکته اشاره میکنند؛ می بایست در نظر بگیرید این کار پروسه ای است برای انجام تغییرات که به مرور زمان انجام میپذیرد. شما به عنوان یک وب سایت نو ، به استراتژی جهت بالارفتن از نردبان رتبه بندی در اینترنت و قرارگرفتن در اهمیت مناسب در اسرع نیاز دارید.

در اینجا ۱۰ آموزش مفید درمورد لینکها و معماری آن، جهت هر شخصی که علاقمند به بهینه سازی سایت است ارائه شده. و چنانچه در اینترنت هر نوع بازاریابی انجام میدهید جهت شما مفید واقع خواهد شد.

۱- درمورد این که چه لینکی به شما پیوند می شود بهتر فکر بکنید
در حال حاضر شما اهمیت اعتبار خوشنامی کالاها ارائهء خدمات در بازار را به بهتر ی می دانید. چنانچه وب وب سایت هایی که دارای تولید کالاهای مرغوب بود و به راحتی برای فرد ان و موتورهای جستجو قابل مشاهده بودند، به وب سایت خود پیوند دهید. انعکاس بهتر این عمل را در وب سایت خواهید دید. به تعداد لینک هایی که دامنه های مفرق ی همچون: .com-.co.uk و یا هرگونه دامنه دیگری هستند ، به دقت توجه بفرمایید. به راههایی که باعث تشویق دیگران به انجام این کار به همین ترتیب می شود به دقت فکر بکنید .

۲- در مورد اینکه شما به چه لینکی پیوند می شوید بهتر دقت بکنید
شبیه قوانین مورد قبلی، پیوند سایت هایی باکیفیت بهتر به وب وب سایت شما انعکاس مناسبی خواهد داد. با نوآوری توسعهء صفحات وب خود و ایجاد مطالب مرتبط، سایت خود را به روز کرده و به لینک های به روز شده مجوز دهید. سعی بکنید به منظور توسعهء وب سایت خود با مجموعه ای ازلینک های نرمال ، لینک شوید.

۳- از پیوند با لینکهای خراب خودداری نمایید
به عنوان بخشی از نگهداری دائمی از وب سایت، جهت سئو سایت می بایست بدانید ، استفاده از هرگونه لینکی که مدتها مورد مصرف قرار نگرفته، اجتناب کرده آنرا از صفحهء وب حذف نمایید.

۴- در مورد ارتباطات خود بهتر فکر بکنید
پیوند با لینک هایی که دقیقاً رابطه مستقیم و واضحی با مطالب وب وب سایت شما دارند، زیاد با اهمیت است . موتورهای جستجو هم مانند فرد ان به این مورد توجه خاصی دارند. در واقع وجود هرگونه پیوند بی ربط نامرتبط در صفحهء شما زیاد ضرردار است .

۵- لینکهای داخلی
در مورد ء لینکهای داخلی و میزان فرد پسند بودن صفحات وب بهتر فکر بکنید . از لینک های داخلی مشاورهء متخصصین seo وب، برای پیدا کردن راههایی برای داشتن لینک های داخلی که جهت رتبه بندی وب شما مفید می باشند ، بهره مند شوید.

۶- نقشه ها
درباره بازگشت به صفحهء اصلی و نقشهء سایت نیز به خوب ی فکر بکنید . در میزان امکان استفاده از سایت حرکت در صفحات آن را آسان نمایید. با اینشیوه فرد ان جهت مصرف از وب شما تشویق شده وقتی که موتورهای جستجو لینک ها را اسکن می کنند، برای وب وب سایت شما مفید خواهد بود. نقشهء وب سایت راه درستی برای معرفی لینکهای داخلی و استفادهء آسان از وب سایت و ایجاد دید کلی جهت حرکت آسانتر در وب سایت است .

۷- تهیه و تولید لینک
برای کاربر د صحیح و مطابق با شرایط، جهت تولید و ساخت لینک به دقت فکر بکنید . برای تولید و ساخت لینک از متنهای Anchor و دقیقاً همآهنگ آن مصرف نمایید. هر چند به یاد داشته باشید، مصرف بیش از میزان کلمات کلیدی به همان بدی کمبود آن است . با مصرف از شرایطی که میخواهید در رتبه بندی قرار بگیرید خلاصه ای از موضوعات بیان شده مصرف از آنها در میزان تعادل؛ رتبهء وب شما توسط موتورهای جستجو تقویت خواهد شد. از حواس مصرف کرده حد تعادل ایجاد نمایید. اگر احساس می بکنید کلمات عبارات در لینک های داخلی شما تکرار شده، پس ابه احتمال زیاد لاً همین طور خواهد بود.

۸- از مخفی کاری اجتناب نمایید
موتورهای جستجو به طور فزاینده ای کارشناس در امر تشخیص” سیاه کاری ” و یا تکنیکهای نابجا بیهودهء سئو است . در حالی که این موارد ممکن است باعث جذب بازدیدکننده و وسوسهء آنها به بازدید از وب وب سایت شما محبوبیت صفحات وب شما در شبکه گردد. مد نظر داشته باشید که استفاده از این تکنیکها و تحقق این امر، می تواند جهت شما وب وبسایت تان ایجاد مساله نماید.

رویکرد کاربر ان موتورهای جستجو با مخفی کاری وب سایت ها، هر دو به طور یکسان است . برای هر دوی اینها قابل تحمل نبوده این مورد را تحمل نمی کنند. برای دوری از موارد از خط قرمز ها عبور کردن نکنید.

۹- به اهمیت لینک رقبای توجه نمایید
این کار کاملاً ‌قانونی بوده جهت شما مفید خواهد بود حداقل سطح اهمیت لینک ها و میدان کار های آنها را خواهید یافت. به یاهو بروید لینک www.competitorsite.com باز بکنید . برای بازدید از کار های لینک های رقبای خود، از وسائل های مفید این وب سایت استفاده نمایید. به خاطر داشته باشید که آگاهی، قدرت می آفریند.

۱۰- استراتژی
یک استراتژی قوی برای لینک دهی و پیوند به درون وب سایت داشته باشید. قبل از ایجاد پیوند، بهتر ارزیابی کرده و از هر راهکار هوشمندانه ای که در اختیار دارید استفاده نمایید. از توصیه های وب وبسایت های مشاور سئو و متخصصین آنها که بسار مفید میباشند، استفاده نمایید.

برای نتیجه گیری؛ امیدوارم برخی از ملاحظات خیلی مهم درمورد تولید و ساخت لینک که برای شما با اهمیت زیاد بوده، در این لیست وجود داشته باشد. گاهی از موارد در وب وب سایت شما احتیاج به یک تغییر بسیار زیاد کوچک داشته در موارد دیگر مانند محاسبات، تغییرات عمده نیازمند دارد. برای ایجاد این تحولات نیاز به تحلیل همیشگـی است .

به خاطر داشته باشید اگر کافی جهت این کار ندارید، متخصصین سئو موتورهای جستجو، جهت سئو و بازبینی رتبهء شما در دسترس می باشند .

No votes yet.
Please wait...

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید لباس جدید تیم ملی ایران

خرید لباس جدید تیم ملی ایران خرید ست لباس تیم ملی ایران ۲۰۱۶,لباس تیم ملی …