خانه / زناشویی / منشا بی میلی و همچنین بی تفاوتی جنسی و زناشویی و جنسی

منشا بی میلی و همچنین بی تفاوتی جنسی و زناشویی و جنسی

منشا بی میلی و همچنین بی تفاوتی جنسی و زناشویی و جنسی

|منشا بی میلی و همچنین بی تفاوتی جنسی و زناشویی و جنسی از ونوشه|

818162_586

بی میلی جنسی و زناشویی و جنسی با چه عواملی پدید می آید و همچنین مهمترین علت ساخته یا ایجاد ان چیست چه توصیه هایی در آن باره بایستی و حتما در نظر بگیریم تا بتوانیم معظلات و مسائل و مشکلات جنسی و زناشویی و جنسی میان خود همسرمان را برطرف کنسم

 

هفته‌هاست که در مقایسه با قبل ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی تو با همسرتان کم شده می باشد و همچنین نمی‌توانید جهت آن هم دلیلی بیابید.  بی‌میلی جنسی و زناشویی و جنسی در زنان دلایل گوناگونی دارد که بعضی از آنها را با هم مرور می‌کنیم.

عدم لذت از ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی

زمانی که مردان در ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی اهمیتی به پیش باره‌ها نمی‌دهند، زنان هم لذتی از ارتباط و رابطه نمی‌برند و همچنین به مرور زمان نسبت به آن موضوع سرد می‌شوند. بهترین کار تحریک زنان و همچنین آماده‌سازی آن هم‌ها جهت ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی لذت‌قسمت و بخش می باشد.

عدم علاقه

شاید از نظر ظاهری دیگر مورد علاقه همسرتان نیستید . آن موضوع بویژه زمانی رخ می‌دهد که مردان اول ازدواج ورزشکار یا خیلی زیاد خوش تیپ بوده‌اند و همچنین بعد روند رو به عکس را می‌پیمایند. تغییر ظاهر گاه میل جنسی و زناشویی و جنسی را در زنان از بین می‌برد.

سرگرم شدن با مسایل دیگر

میل جنسی و زناشویی و جنسی در زنان متغایر و متفاوت از مردان می باشد. گاهی علاقه به موسیقی یا هنر و همچنین گاه کار توجه زنان را معطوف به خود می‌کند و همچنین جایگزین لذت جنسی و زناشویی و جنسی می‌می شود.

احساس عدم زیبایی

جهت آنکه زنی میل به ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی داشته باشد بایستی و حتما احساس زیبایی کند. زنی که خود به دلیل داشتن اضافه وزن یا اسکار نازیبا می‌داند اعتماد به نفس ندارد و همچنین به همین دلیل میل جنسی و زناشویی و جنسی‌اش از بین می‌رود.

استرس

کار و همچنین خانواده منبع استرس جهت زنان خواهند بود. میل جنسی و زناشویی و جنسی در زنان علی رغم مردان خیلی زیاد وابسته به اوضاع روحی‌شان می باشد. زنان جهت لذت بردن از ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی بایستی و حتما روانی آرام داشته باشند.

بارداری

میل جنسی و زناشویی و جنسی زنان در طول بارداری و همچنین بعد از آن هم کم می‌می شود. دلیل آن موضوع نه تنها توجه اکثرا و بیشتر به نوزاد و همچنین خستگی ناشی از رسیدگی به اوست بلکه افزایش وزن ناشی از بارداری و همچنین جراحات ناشی از زایمان سبب کاهش اعتماد به نفس در خانم می‌می شود که البته با گذر زمان رفع خواهد شد.

از بین رفتن انگیزه

بعضی از زنان در کل سرد مزاج خواهند بود و همچنین قصدشان از برقراری ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی تنها بچه‌دار شدن یا دوست داشته شدن می باشد. هنگام و زمانی که آن انگیزه‌ها رفع شد میل به ارتباط و رابطه هم از بین می‌رود.

روزمرگی

گاه ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی جهت زنان دچار روزمرگی می‌می شود و همچنین آن موضوع سبب سرد شدن و همچنین کنار گرفتن زنان از ارتباط و رابطه خواهد شد. تغییرات دوست داشتنی و جذاب در ارتباط و رابطه می‌تواند سبب اشتیاق مجدد زنان به ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی می شود.

وب‌وبسایت و مرکز خبرهای جدید سلامانه

ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی با کیفیت خوبروابط جنسیمشاوره جنسیمشکلات و همچنین نارضایتی‌های جنسینداشتن تجربه و مهارت بالا جنسیXنیازهای جنسی و زناشویی و جنسی و همچنین روحی

منشا بی میلی و همچنین بی تفاوتی جنسی و زناشویی و جنسی در تاریخ ۶ April 2016 | 4:02 pm نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دلیل خودارضایی در زنان متاهل

دلیل خودارضایی در زنان متاهل |دلیل خودارضایی در زنان متاهل از ونوشه| خودارضایی یک عادت …