خانه / زیبایی / زیبایی اکثرا و بیشتر پوست و همچنین مو در آن فصل

زیبایی اکثرا و بیشتر پوست و همچنین مو در آن فصل

زیبایی اکثرا و بیشتر پوست و همچنین مو در آن فصل

|زیبایی اکثرا و بیشتر پوست و همچنین مو در آن فصل از ونوشه|

821078_909

در فصل بهار چگونه می توانیم به زیبایی پوست و همچنین موی خود برسیم و همچنین چه توصیه هایی جهت رسیدگی به لطافت پوستمان بایستی و حتما در فصل بهار در نظر بگیریم در صورتی که پوستتان برایتان مهم می باشد به آن مطلب نگاهی بیندازید

 بهار فصل تغییر می باشد. نو شدن ، دوباره زندگی کردن ، دوباره زندگی را زیستن و همچنین دوباره امیدوار شدن. همه آن تغییرات را بگذارید کنار تحولات طبیعت که تمام سطح آن هم رنگ پاشی می‌می شود.

با همه آن تفاسیر ، تو چقدر خودتان را با آن تغییرات همراه و همچنین البته منطبق می‌کنید. در صورتی که شامل بانوانی هستید که اصول زیبایی برایتان حائز اهمیت می باشد پس بایستی و حتما بدانید همزمان با آغاز بهار،‌ تو هم بایستی و حتما تغییراتی را در همین باره اعمال کنید. آن مطلب را تا انتها دنبال کنید تا چم و همچنین خم آن تغییرات دست‌تان بیاید.

پشت ویترین بهاری!

کمی هم توجه‌تان را بدهید به تناژ رنگی شیشه عینک آفتابی‌تان. جهت بهار که شدت آفتاب به مقدار و اندازه تابستان نیست، بهتر می باشد از شیشه‌های روشن‌تر بهره بری و استفاده کنید و همچنین صد البته رنگی‌تر. می‌توانید عینک‌تان را به یکی از رنگ‌های مورد علاقه‌تان در طبیعت انتخاب کنید. شک نکنید که خوش‌تیپ‌تر هم خواهید شد.

ویتامین بزنید بر بدن!

در کنار همه آن مراقبت‌ها اضافه کردن بعضی ویتامین‌ها به سبد توصیه‌های زیبایی را هم فراموش نکنید. در اولین قدم می‌توانید ویتامین ۳B را در برنامه جذاب و جالب و خوب بگذارید که لک و همچنین پیس‌های قرمز روی پوست را از بین می‌برد. ویتامین C به روش کلی لکه‌ها را از بین می‌برد و همچنین ویتامین E هم یک رطوبت‌رسان به معنای واقعی کلمه می باشد. جهت رطوبت‌رسانی، امگا۳ هم می‌تواند گزینه مناسبی باشد. در عین حال بهتر می باشد در همه آن موارد با پزشک خود مشورت کنید.

رطوبت فراموش نشود!

آن نقطه به خصوص جهت آنهایی که در شهرهای کم‌بارش زندگی می‌کنند خیلی زیاد حائز اهمیت می باشد. درست می باشد که بهار رسیده و همچنین قاعدتا فصل بارندگی می باشد ولی باید توجه داشت آن دلیل نمی‌می شود که قید رطوبت‌رسانی به پوست‌تان را بزنید. کرم‌های مرطوب‌کننده در بهار سبک‌تر می‌شوند ولی باید توجه داشت در عین حال بایستی و حتما روزی دو مرتبه از آنها بهره بری و استفاده کنید تا پوست‌تان را به مقدار و اندازه کافی تغذیه کند.

در برابر آفتاب!

ضد آفتاب البته از آن هم دست وسایل بهداشتی آرایشی می باشد که بایستی و حتما در همه فصول بهره بری و استفاده می شود ولی باید توجه داشت در صورتی که اینجا دوباره به آن هم پرداخته می‌می شود دلیل غیره ای دارد. جهت بهار می‌توانید از ضدآفتاب‌های رنگ دار بهره بری و استفاده کنید و همچنین ترجیحا یکی دو درجه تیره‌تر از پوست خودتان. آن یکی از نشانه‌های جانشینی گرما بر طبیعت به جای سرماست که در ظاهر تو نمود پیدا می‌کند.

گونه‌های گل انداخته!

رژگونه از آن هم وسایل آرایشی می باشد که با توجه به رنگش به صورت‌تان رنگ و همچنین رمق درست و همچنین حسابی می‌دهد. با آن حال جهت فصل بهار باز هم بایستی و حتما بروید سراغ روشن‌تر‌ها؛ مثلا رژگونه هلویی رنگ در فصل بهار بهترین انتخاب خواهد بود.

قیچی بهاری!

جهت اولین تغییر مستقیم بروید سراغ قیچی! زمستان فصل سرما و همچنین خشکی بوده می باشد. بنابراین وقت آن هم رسیده که با یک نوک گیری موهای مرده را دور بریزید و همچنین فضا را جهت رویش موهای جدید مهیا کنید. در صورتی که دلتان بسیاری تغییر می‌خواهد می‌توانید حین نوک گیری مدل جدیدی هم به موهایتان بدهید که در نهایت می‌می شود کوتاهی.

کمرنگ‌ها رو می‌آیند!

هنگام و زمانی که وارد فصل بهار می‌شوید بایستی و حتما رژلب‌های تیره را کنار بگذارید و همچنین رژلب‌های رنگ روشن را رو کنید. صورتی ، سرخابی ، آجری و همچنین نارنجی همگی بایستی و حتما در روشن‌ترین حالت مورد بهره بری و استفاده قرار بگیرند. به همین سادگی.

رنگی‌تر شوید

درست می باشد که بایستی و حتما از رنگ‌های روشن‌تر در آرایش بهره بری و استفاده کنید،‌ ولی در عین حال می‌توانید نمایی از رنگ‌آمیزی طبیعت را در آرایش‌تان هم به کار ببندید؛ به خصوص هنگام و زمانی که پای مهمانی رفتن در میان می باشد. بروید سراغ سایه‌های رنگی؛ سبز و همچنین آبی و همچنین هر رنگ غیره ای ولی باید توجه داشت در ملایم‌ترین شکل ممکن.

کرم‌های لب فراموش نشود!

آن کرم‌ها از آن هم دسته وسایل بهداشتی مراقبتی خواهند بود که هیچ موقع سال شمسی نباید بهره بری و استفاده از آنها را فراموش کنید به خصوص که بهار فصل آلرژی می باشد و همچنین در صورتی که تو فردی آلرژیک باشید، احتمال خشک شدن لب‌های‌تان زیاد می باشد. به همین منظور کرم‌های بسیاری وجود دارد که بعضی حتی با پایه کره تهیه شده‌اند تا چربی مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را به پوست لب تو برسانند.

صورت‌تان را برس بکشید!

حتما می‌دانید بهار فصل بروز آلرژی در شدیدترین حالت ممکن می باشد. حالا تو جز آنکه می‌توانید از وسایل آرایشی ضدحساسیت بهره بری و استفاده کنید، بهتر می باشد سراغ برس‌های پاک‌کننده صورت هم بروید. زمستان صورت‌تان را خشک کرده و همچنین حالا بایستی و حتما جهت مصرف هر روز خدا‌تان از آن برس‌ها بهره بری و استفاده کنید تا هم گرده‌های طبیعی بهار را از روی صورت پاک کنید و همچنین هم آنکه پوستی سبک و همچنین لطیف داشته باشید.

مجله زندگی ایده آل:

تحریک تولید کلاژنتحریک گردش خونجوانسازی پوستزیبایی و همچنین جوون‌سازی پوستویتامین E و همچنین روغن سبوس

زیبایی اکثرا و بیشتر پوست و همچنین مو در آن فصل در تاریخ ۶ April 2016 | 2:42 pm نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نحوه جلوگیری از ریزش مو در شیمی درمانی -ونوشه

نحوه جلوگیری از ریزش مو در شیمی درمانی -ونوشه  جلوگیری از ریزش مو در شیمی …