خانه / زیبایی / لیزر از نمای نزدیک

لیزر از نمای نزدیک

لیزر از نمای نزدیک

|لیزر از نمای نزدیک از ونوشه|

4328138_112.jpg
با وجود تغییرات زیاد جهت زیبایی روی پوست با لیزر کردن آن هم انجام می می شود ولی باید توجه داشت آسیب هایی که در حین لیزر به آن هم وارد می می شود در آن تصویر کاملا مشخص می باشد

موها بخشی از سطح بدن را تشکیل می‌دهند که همواره در حال رشد خواهند بود و همچنین تا قبل از دوران میانسالی رشد آن هم‌ها چشمگیر می باشد. راه‌های متغایر و متفاوت و همچنین فراوانی جهت از بین بردن موهای زائد بهره بری و استفاده می‌می شود و همچنین اخیرا به جای بهره بری و استفاده از روش‌های موقت از روش‌های دائمی جهت برطرف کردن موهای زائد بهره بری و استفاده می‌می شود.
اخیرا جهت برداشتن موهای زائد صورت و همچنین بدن از دستگاه لیزر بهره بری و استفاده می‌می شود و همچنین خیلی زیاد رواج پیدا کرده شده می باشد. به همین علت به منظور افزایش آگاهی نسبت به چگونگی فرآیند از بین بردن موهای زائد به کمک لیزر تصاویر و همچنین فیلم دیدنی و جذاب‌هایی با صحنه‌های آهسته از آن کار نشر یافته شده شده می باشد که خیلی زیاد جذاب و جالب می باشد.
آن روش به کمک لیزری با طول موج حدود ۱٫۰۶۴ نانومتر انجام می‌می شود می‌می شود که اشعه مادون قرمز می باشد و همچنین با چشم غیر مسلح قابل رویت نیست. هنگامی که لیزر بر روی پوست قرار داده می‌می شود، دمای موهای بدن به حدود ۲۰۰ درجه فارنهایت می‌رسد که سبب می‌می شود با سوزاندن فوکیکول‌ها، موهای زائد موجود در سطح بدن از بین روند. به همین علت دودی سفیدرنگ هنگام انجام آن کار م دیدن می‌می شود.
گاهی اوقات هنگامی که آن افزایش حرارت و همچنین دما اکثرا و بیشتر از حد حد متوسط باشد،‌ همچنین و علاوه بر از بین بردن موها سبب صدمه زدن و همچنین از بین رفتن سلول‌ها و همچنین مردن و مرگ آن هم‌ها می‌می شود که جهت سلامتی اشخاص خیلی زیاد مضر می باشد. همچنین و علاوه بر آن گاهی بهره بری و استفاده از لیزر سبب سوزاندن پوست می‌می شود به همین دلیل در انجام آن هم بایستی و حتما اکثرا و بیشتر دقت می شود.
منبع: Medical Daily
پوست در حال لیزر شدنعکس لیزرعوارض لیزرلیزر کردن پوست

لیزر از نمای نزدیک در تاریخ ۳ April 2016 | 2:29 pm نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نحوه جلوگیری از ریزش مو در شیمی درمانی -ونوشه

نحوه جلوگیری از ریزش مو در شیمی درمانی -ونوشه  جلوگیری از ریزش مو در شیمی …