خانه / زیبایی / درمان حساسیت پوستی بهاره با آن روش ها

درمان حساسیت پوستی بهاره با آن روش ها

درمان حساسیت پوستی بهاره با آن روش ها

|درمان حساسیت پوستی بهاره با آن روش ها از ونوشه|

sun-allergy-rash-pictures-5

 حساسیت های پوستی در فصل بهار با چه باره هایی ساخته یا ایجاد می شوند چگونه می توانیم آن هم ها را برطرف کنیم و همچنین چه توصیه هایی در آن باره بایستی و حتما در نظر بگیریم تا آن قبیل حساسیت ها را درمان کنیم

احتمال کهیر آفتابی نیز در فصل بهار زیاد می باشد. علایم ان مانند کهیر پوستی به شکل ضایعات قرمز خارش دار روی نواحی در معرض نور بوده و همچنین می تواند هر بار تکرار می شود. بهره بری و استفاده از لباسهای استین بلند، کلاه و همچنین زدن کرم ضد افتاب توصیه میشود.

فصل بهار می باشد . باد بهاری همانگونه که با خود سرسبزی می آورد ولی باید توجه داشت با پخش کردن پولن های گیاهی در هوا آلرژی های تنفسی و همچنین پوستی را نیز موجب میشود. رینیت ( التهاب بینی ) و همچنین کونژنکتیویت ( التهاب ملتحمه ) آلرژیک در مخاطها و همچنین علایمی از قبیل خشکی شدید پوست در اطراف چشمها و همچنین صورت و همچنین دست در بهار شایع خواهند بود که معمولا همراه با خارش بوده و همچنین ارامش فرد مبتلا را از او همچنین سلب می کنند.

در صورت عدم معالجه و همچنین توجه، خارش حتی می تواند موجب عفونتهای موضعی پوستی و همچنین مخاطی در شخص دچار الرژی می شود و همچنین روند درمان و همچنین بهبودی را طولانی و همچنین یاتغییر دهد.کودکان و همچنین اشخاص سالمند نیز به سبب داشتن پوستی نازکتر و همچنین حساستر به الرژی های ناشی از فصل بهارمستعد تر خواهند بود.

جهت پیشگیری از آن آلرژی راههایی وجود دارد:

۱٫ هنگام وزیدن باد بهاری حتی المکان از بیرون رفتن و همچنین در معرض باد قرار گرفتن خودداری نماییم.

۲٫ پوست خود را مرطوب نگاه داشته و همچنین از مصرف صابونهای قلیایی خود داری کنیم و همچنین جهت شستشو از بار صابون هایی با PH اسیدی که نزدیک به PH معمولی بدن می باشد بهره بری و استفاده نموده و همچنین بلافاصله بعد از بهره بری و استفاده از انها پوست را با کرمهای مرطوب کننده و همچنین بدون عطر مرطوب نماییم.

۳٫ مصرف مواد حساسیت زا مانند انواع تنقلات با رنگهای مصنوعی، فلفل و همچنین نوشابه را محدود کنیم و همچنین اکثرا و بیشتر از آب و همچنین مایعات طبیعی جهت جلوگیری از خشکی پوست بهره بری و استفاده نماییم.

۴٫ پوشیدن لباسهای نخی توصیه می شوددرمان-آلرژی-فصلی

۵٫ أشعه ی خورشید نیز می تواند مقدار و اندازه و میزان مواد الرژن را در پوست افزایش دهد لذا از کرمهای ضد افتاب بهره بری و استفاده نمایید.

۶٫ روی چمن بخصوص چمن خیس ننشینید زیرا و به درستی که احتمال درگیری پوستی با موادی که در گیاه چمن خواهند بود و همچنین بویژه در برابر نور افتاب زیاد بوده و همچنین احتمال الرژی را زیاد می کنند.

۷٫ احتمال کهیر افتابی نیز در فصل بهار زیاد می باشد. علایم ان مانند کهیر پوستی به شکل ضایعات قرمز خارش دار روی نواحی در معرض نور بوده و همچنین می تواند هر بار تکرار می شود. بهره بری و استفاده از لباسهای استین بلند، کلاه و همچنین زدن کرم ضد افتاب توصیه میشود.

۸٫ در صورت عدم پاسخ به موارد بالا با پزشک متخصص الرژی یا پوست مشاوره فرمایید.

 

بروز حساسیتپماد تریامسینولون ان انحساسیت پوستیرفع التهاب و همچنین کاهش حساسیت

درمان حساسیت پوستی بهاره با آن روش ها در تاریخ ۴ April 2016 | 3:24 pm نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نحوه جلوگیری از ریزش مو در شیمی درمانی -ونوشه

نحوه جلوگیری از ریزش مو در شیمی درمانی -ونوشه  جلوگیری از ریزش مو در شیمی …