خانه / زناشویی / رفع معظلات و مسائل و مشکلات مرتبط به واژن

رفع معظلات و مسائل و مشکلات مرتبط به واژن

رفع معظلات و مسائل و مشکلات مرتبط به واژن

|رفع معظلات و مسائل و مشکلات مرتبط به واژن از ونوشه|

4565665

اکثر خانم ها به تنگی واژن خود حساس خواهند بود می خواهیم به عوامل آسیب رسان به واژن خانم ها اشاره کنیم معمولا بعد از زایمان با آن مشکل دچار می شوند می خواهیم روش های برطرف کردن آن عارضه را بدانیم

معمولا صحبت در خصوص مسائل جنسی و زناشویی و جنسی جهت اغلب خانم‌ها دشوار می باشد، ولی باید توجه داشت اهمیت و همچنین رواج بالای آن موضوع، پرداختن به آن مساله را ضروری می‌کند. شاید روابط زناشویی و جنسی و زناشویی و جنسی مهم‌ترین موضوع مطرح بین همسران نباشد ولی باید توجه داشت رضایت جنسی و زناشویی و جنسی نقش خیلی زیاد مهمی در زندگی جنسی و زناشویی ایفا می‌کند. یکی از مشکلاتی که اغلب خانم‌ها به خاطر آن هم به متخصص زنان و همچنین زایمان رفت و آمد و مراجعه می‌کنند، گشادی واژن می باشد. آنکه چرا تنگی واژن جهت خانم‌ها مهم می باشد، موضوعی می باشد که دکتر آزیتا صفارزاده‌کرمانی، متخصص زنان و همچنین زایمان و همچنین فوق‌تخصص نازایی و همچنین لاپاراسکوپی و همچنین عضو هیات علمی دانشگاه علوم علم پزشکی جدید تهران در گفت‌وگو با پایگاه خبری «سلامانه» به آن هم اشاره می‌کند.

چرا تنگی واژن جهت خانم‌ها مهم می باشد؟
مهم‌ترین عوامل موثر در گشادی واژن، زایمان‌های طبیعی و همچنین عدم انجام ورزش‌های کف لگن بعد از زایمان و همچنین همچنین انجام ورزش‌های بدنسازی شدید و همچنین بلندکردن وزنه‌های سنگین می باشد. البته گاها در مواردی نیز نسج خود خانم‌ها شل‌تر از بقیه می باشد و همچنین بایستی و حتما گفت علی رغم تصور عام، داشتن روابط زناشویی و جنسی و زناشویی و جنسی زیاد نقشی در بروز آن عارضه ندارد.

اغلب خانم‌هایی که از واژن گشاد و همچنین شل رنج می‌برند، هنگام برقراری ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی با همسرشان دچار استرس می‌شوند چراکه علاقه دارند خود و همچنین همسرشان از لذت جنسی و زناشویی و جنسی کافی بهره‌مند شوند، بنابراین خانمی که دچار آن مشکل می باشد، حین برقراری ارتباط و رابطه با شوهر یا همسر خود مدام درگیر آن ذهنیت می باشد که آیا با وجود آن مشکل شوهر یا همسر خود رضایت کافی از برقراری ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی را دارد یا نه؟! اگرچه اغلب خانم‌ها از مطرح کردن بعضی معظلات و مسائل و مشکلات احساس شرم کنند ولی باید توجه داشت نباید اهمیت آن موضوع را نادیده بگیرند که در صورتی که خانمی احساس کند، واژن او بیش‌ازحد معمول شل و همچنین گشاد می باشد، آن موضوع روی اعتمادبه‌نفس او و همچنین ساخته یا ایجاد رضایت جنسی و زناشویی و جنسی در شوهر یا همسر خود تاثیر منفی می‌گذارد.

معمولا بعد از زایمان، خانم‌ها به دنبال راه‌هایی خواهند بود که واژن خود را به تنگی قبل از زایمان بازگردانند که شامل روش‌های ساده، جهت حل آن مشکل می‌قدرت به بهره بری و استفاده از سرکه، کرم‌های تنگ‌کننده واژن و همچنین تمرینات کگل اشاره کرد. البته روش‌های تخصصی‌تری هم جهت رفع آن مشکل وجود دارد تا خانم‌ها بتوانند ویژگی‌ها و همچنین جذابیت جنسی و زناشویی و جنسی را بازگردانند. بهره بری و استفاده از لیزر جوانسازی واژن با دستگاه مونالیزا روش تخصصی می باشد که می‌قدرت آن هم را امتحان کرد. البته بهره بری و استفاده از لیزر جوانسازی واژن صرفا در بهبود آن مشکل موثر نیست و همچنین همچنین و علاوه بر تنگ کردن واژن در آتروفی واژن بعد از یائسگی، درمان سرطان یا برداشتن تخمدان نیز مفید می باشد.

اهمیت تنگی واژنایجاد رضایت جنسی و زناشویی و جنسی در همسرتنگی قبل از زایمانتنگی واژنرابطه جنسی و زناشویی و جنسی با همسرعوارض تنگی واژن جهت خانم‌هاواژن گشاد و همچنین شل

رفع معظلات و مسائل و مشکلات مرتبط به واژن در تاریخ ۲۹ February 2016 | 3:11 pm نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دلیل خودارضایی در زنان متاهل

دلیل خودارضایی در زنان متاهل |دلیل خودارضایی در زنان متاهل از ونوشه| خودارضایی یک عادت …