خانه / زناشویی / اختلال جنسی و زناشویی و جنسی با بعضی درمان های دارویی

اختلال جنسی و زناشویی و جنسی با بعضی درمان های دارویی

اختلال جنسی و زناشویی و جنسی با بعضی درمان های دارویی

|اختلال جنسی و زناشویی و جنسی با بعضی درمان های دارویی از ونوشه|

56cd667909cce

بعضی داروها  در کاهش امیال جنسی و زناشویی و جنسی تو نقش بسزایی دارند و همچنین موجب آسیب به میل جنسی و زناشویی و جنسی تان خواهند شد انواع داروهای ضدافسردگی و همچنین داروهای کنترل کننده فشار خون از آن دست خواهند بود

 تقریبا تمام داروهای ضد فشار‌خون، بلوک‌کننده‌های بتا و همچنین داروهای مدر همگی عامل اختلالات نعوظی و همچنین ناتوانی جنسی و زناشویی و جنسی خواهند بود.

 آن نوع داروها بویژه داروهای مدر حاوی ترکیبات اسپیرونولاکتون خواهند بود که شباهت بسیاری به هورمون‌های مردانه دارند و همچنین به جای آن هورمون‌ها روی گیرنده‌ها می‌نشینند و همچنین در پس نتیجه آن می شود که از ترشح تستسترون پیشگیری کرده و همچنین در پس نتیجه آن می شود که مانع از نعوظ می‌شوند.

بعضی از داروهای نورولوژیک شامل داروهایی که جهت درمان میگرن یا تسکین دردهای سیاتیک تجویز می‌شوند نیز با تاثیر بر سیستم اعصاب مرکزی سبب کاهش امیال جنسی و زناشویی و جنسی می شود. در تمام موارد به محض آنکه مصرف داروها قطع می شود اختلالات نعوظی هم برطرف می‌می شود.

با آن حال در ارتباط و رابطه با آن پیشامد جدید بهتر می باشد با متخصص قلب و همچنین اورولوژیست یا متخصص مغز و همچنین اعصاب یا روانپزشک‌تان صحبت کنید. بعضی از انواع آن داروها خواهند بود که سبب اختلالات نعوظی نمی‌شوند. فراموش نکنید گاه افسردگی به خودی خود عامل اختلالات نعوظی می باشد و همچنین بهتر می باشد سر خود در صورتی که داروهای ضد افسردگی مصرف می‌کنید آن هم را سر خود قطع نکنید.

medisite

اختلالات نعوظیاختلالات نعوظی و همچنین ناتوانی جنسیداروهای ضد افسردگیدار‌وهای ضد فشارخونکاهش امیال جنسینعوظ

اختلال جنسی و زناشویی و جنسی با بعضی درمان های دارویی در تاریخ ۲۹ February 2016 | 6:24 am نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دلیل خودارضایی در زنان متاهل

دلیل خودارضایی در زنان متاهل |دلیل خودارضایی در زنان متاهل از ونوشه| خودارضایی یک عادت …