آموزش کامل طرز تهیه سالاد سرخپوستی

سالاد سرخپوستی , مواد مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت سالاد سرخپوستی , درست کردن سالاد سرخپوستی

ونوشه » جهت آن پست آموزش طرز تهیه سالاد سرخپوستی را آماده کرده ایم جهت دیدن دستور پخت و پز و آشپزی ، آن پست را دنبال کنید

سالاد سالامی , تهیه سالاد سالامی ایتالیایی , طرز تهیه سس سالاد سالامی

مواد مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری و همچنین طرز تهیه سالاد سرخپوستی :

ابتدا یک پیمانه لوبیا سفید را بشویید بگذارید بپزد. بعد به سراغ آماده سازی بقیه‌ موادتان بروید. یک کرفس با برگ های جوانش را خوب بشویید بگذارید آب آن هم برود. بعد حسابی آن هم را ریز کنید. مقدار و اندازه‌ نصف لیوان شوید پاک شده، شسته شده و همچنین ریز شده هم روی کرفس بریزید. بعد دو تا حبه سیر را له کنید به کرفس و همچنین شوید اضاف کنید. چند تا بوته‌ پیازچه را بشویید، خشک کنید و همچنین آن هم را ریز خرد کنید. آن هم را هم به مواد سالادتان اضافه کنید.

طرز تهیه سالاد برنج , درست کردن سالاد برنج و همچنین نخود فرنگی

مقدار کمی نمک، فلفل سیاه و همچنین نصف استکان روغن سالاد و همچنین نصف استکان سرکه هم بریزید. بعد آن ها را با هم خوب مخلوط کنید. حالا لوبیای پخته شده را داخل آبکش بریزید که هم آب آن هم گرفته می شود و همچنین هم خنک شوند. آخرین مرحله اضافه کردن لوبیا به آن سالاد می باشد؛ ولی باید توجه داشت بایستی و حتما یک ساعتی قبل از سرو آن هم را بگذارید داخل یخچال تا حسابی مزه‌ها به خورد هم بروند. سپس در یک ظرف بریزید و همچنین آن هم را سرو کنید، امیدواریم از طعم آن سالاد لذت ببرید.

منبع : مجله پخت و پز و آشپزی مثبت – bartarinha.ir

آموزش کامل طرز تهیه سالاد سرخپوستی