خانه / زیبایی / معظلات و مسائل و مشکلات پوستی و همچنین آن موارد و نکات مهم

معظلات و مسائل و مشکلات پوستی و همچنین آن موارد و نکات مهم

معظلات و مسائل و مشکلات پوستی و همچنین آن موارد و نکات مهم

|معظلات و مسائل و مشکلات پوستی و همچنین آن موارد و نکات مهم از ونوشه|

6565

قبل از آن که به مطب متخصص پوست و همچنین مو رفت و آمد و مراجعه کنید بهتر می باشد به آن مطلب نگاهی بیندازید زیرا و به درستی که مهمترین سوالاتی که بایستی و حتما بیماران در مورد پوستشان از آن پزشکان بپرسند را آورده ایم

آخرین باری که وسط متخصص پوست ویزیت شدید کی بود؟ پزشکان توصیه می کنند سالی یک بار توسط متخصص پوست ویزیت شوید ( حتی اکثرا و بیشتر در صورتی که چیزی مشکوک روی پوست خود دیدید ) پس بهتر می باشد با چند سوال کلیدی خود را جهت آن ویزیت آماده کنید تا آن ملاقات به دردتان بخورد، مخصوصا در صورتی که شرایط پوستتان به گونه ایست که مستلزم و نیاز به مراقبت دارد.

۱- آن ضایعه / جوش / برآمدگی که از بین نمی رود چیست؟
به به گفته سلامت نیوز به نقل از وبسایت و مرکز خبرهای جدید دکتر کرمانی، با آنکه ممکن می باشد ویزیت متخصص پوست به خاطر هر ضایعه، جوش یا برآمدگی او را خسته کند ولی باید توجه داشت در صورتی که آن موارد بیش از یک ماه روی پوستتان جا خشک کرده بودند بایستی و حتما حتما معاینه شوند. جای گزش حشرات و همچنین جوش معولا در کمتر از یک ماه از بین می رود، در حالی که حالات جدی تر چنین نیستند.
مشکل پوستی که از بین نرود و همچنین به مرور بدتر هم بشود به عنوان یک بیماری پوستی در نظر گرفته می می شود و همچنین نیازمند درمان می باشد. بعضی معظلات و مسائل و مشکلات پوستی مانند اگزما، پسوریازیس و همچنین هیدرادنیت ساپوراتیوا علاج پذیر نیستند، با آن حال درمان های دارویی و همچنین تغییر سبک زندگی می تواند به کاهششان کمک کند.

۲- روتین زیبایی که بهره بری و استفاده می کنم روی پوستم جواب می دهد؟
در صورتی که از محصولات زیبایی پوست مانند انواع سرم و همچنین کرم بهره بری و استفاده می کنید، متخصص پوست بایستی و حتما نگاهی دقیق به تاثیر آنها روی پوست تو بیاندازد. از پیری پوست تا روزاسه، خشکی پوست تا آکنه، متخصص پوست می تواند یاریتان کند تا محصولاتی انتخاب کنید که بهتر روی پوستتان جواب می دهند. شاید بعضی محصولاتی که بهره بری و استفاده می کنید را منع کند و همچنین به جایش مواردی دیگر را توصیه کند. پوست ها با یکدیگر متفاوتند و همچنین نمی قدرت جهت همه پوست ها از یک راه حل بهره بری و استفاده کرد.
محصولات اضافی که در کنار مرطوب کننده و همچنین شستشو دهنده بهره بری و استفاده می کنید شاید تاثیراتی جهت پوستتان داشته باشد که اصلا خوشتان نیاید. یک روش مراقبت از پوست ساده می تواند روی پوستتان معجزه کند در حالی که یک روش پیچیده ولی باید توجه داشت اشتباه می تواند همه چیز را خراب کند. پس توصیه می می شود محصولات زیبایی که بهره بری و استفاده می کنید با خود ببرید تا متخصص پوست آنها را ببیند و همچنین متوجه می شود چه موادی به صورتتان می مالید.

۳- هیچکدام از خال های من مشکوک نیستند؟
خال ها هم می توانند چیزی ساده باشند و همچنین هم خیلی زیاد خطرناک، به همین دلیل مهم می باشد که توسط متخصص پوست به صورت کلی بررسی کردن شوند، تا ببینید آیا هیچکدام از خال ها مشکل دارند یا خیر. همه بایستی و حتما به مقدار و اندازه کافی در مورد ملانوم بدانند. از نشانه های نگران کننده آن می باشد که خال نامتقارن باشد، لبه های نا مطابق و یکدست داشته باشد، رنگ های متنوع و گوناگون و مختلف داشته باشد، قطر بزرگی داشته باشد، تکامل داشته باشد و همچنین در طول زمان تغییر کند. به عنوان یک قانون کلی، در صورتی که خالتان کوچک و همچنین یک شکل باشد و همچنین تغییر نکند، پس جای نگرانی ندارد. ولی باید توجه داشت اگرخال هایی با نشانه های نقل شده در بدن خود پیدا کردید حتما در مورد آنها به متخصص خود بگویید.

۴- چه جاهایی از پوستم نشانه های آسیب نور خورشید می بینید؟
با آنکه خودتان بعضی از آن نقاط را که قبلا دچار آسیب دیدگی شده اند می شناسید، ولی باید توجه داشت یک متخصص پوست می تواند جاهایی را تشخیص دهد که خودتان فکرش را نمی کنید و همچنین یا نمیتوانید به آسانی متوجهشان شوید. پوست سر، گوش ها، پاها، و همچنین پشت گردن، تمام نقاطی خواهند بود که از آسیب نور خورشید در امان نیستند، بعلاوه نشانه های سرطان پوست گاهی خود را در جاهایی نشان می دهد که از نور خورشید به دور خواهند بود مانند باسن و همچنین کشاله ران، متخصص پوست آن نقاط بدن را نیز چک می کند.

۵- کدام درمان می تواند جهت پوست من مناسب باشد؟
مهندسین و متخصصین پوست زیاد با آن مورد مواجه خواهند بود، یکی از بیماران می آید و همچنین از درمان جدیدی که دوست یا مادرش ( یا هر شخص دیگر ) انجام داده می گوید و همچنین می خواهد خود نیز شروعش کند. ولی باید توجه داشت پوست هر شخص متغایر و متفاوت می باشد، یک درمان ممکن می باشد جهت مادر، خواهر، برادر و همچنین یا دوستتان خوب کار کند ولی باید توجه داشت شاید درمانی دیگر جهت پوست تو مناسب باشد.
پس به جای آنکه روی درمان های متنوع و گوناگون و مختلف تمرکز کنید، درست به متخصص تغذیه اوضاع پوست خود را شرح دهید و همچنین نگرانی های خود را با او در میان بگذارید تا بتواند بهترین روش درمان را به تو معرفی کند.

بروز حساسیتپماد تریامسینولون ان انحساسیت پوستیرفع التهاب و همچنین کاهش حساسیت

معظلات و مسائل و مشکلات پوستی و همچنین آن موارد و نکات مهم در تاریخ ۲ April 2016 | 2:48 pm نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نحوه جلوگیری از ریزش مو در شیمی درمانی -ونوشه

نحوه جلوگیری از ریزش مو در شیمی درمانی -ونوشه  جلوگیری از ریزش مو در شیمی …