خانه / زیبایی / ساخته یا ایجاد شپش در مژه

ساخته یا ایجاد شپش در مژه

ساخته یا ایجاد شپش در مژه

|ساخته یا ایجاد شپش در مژه از ونوشه|

index.231465465jpg
خورد و همچنین خوراک ما روی سلامت مژه هایمان چه تاثیراتی میگذارد آیا ساخته یا ایجاد شپش در مژه ربطی به خوردن گوشت های متنوع و گوناگون و مختلف دارد بعضی انگل ها از طریق مصرف گوشت های آلوده می توانند در ساخته یا ایجاد آن عارضه نقش داشته باشند

 زن چینی مدتی بود که دچار مشکلی در چشم‌هایش شده بود به طوری که چشم چپش به شدت دچار خارش و همچنین حساسیت شده بود. در ابتدا او فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کرد که آن معظلات و مسائل و مشکلات ممکن می باشد به علت عفونت در چشمش باشد و همچنین به همین دلیل زیاد نگران نشد و همچنین به پزشک رفت و آمد و مراجعه نکرد.
بعد از چند روز پسرش با نگاه به چشم او متوجه شد که انگار یک چیزی در درون مژه‌های مادرش تکان می‌خورد به همین دلیل آن هم‌ها سریعا به پزشک رفت و آمد و مراجعه کردند. در بیمارستان به کمک یک میکروسکوب، چشم آن زن را معاینه کردند و همچنین پزشک متخصص از آنچه می‌دید شوکه شد.
حشرات کوچکی درون چشم زن حرکت می‌کردند بعد از بررسی کردن مشخص شد که شپش‌هایی درون مژه‌های آن زن زندگی می‌کرند که متاسفانه در آن هم‌جا تخم گذاشته و همچنین تکثیر شده بودند.
بعد از انجام آزمایش‌ها و همچنین بررسی کردن‌های فراوان مشخص شد که آن حشرات موذی در درون مژه‌های آن زن در واقع نوعی انگل به نام کسیتیکروکوسیس خواهند بود که در گوشت خوک نپخته رشد می‌کنند. آن انگل می‌تواند دورن ماهیچه‌ها، مغز، دستگاه گوارشی و همچنین چشم اشخاص رشد کند.
منبع: Healthy Food Team
 باشگاه خبرنگارانSuper Tasty Recipes
انواع شپشتفاوت های رشک و همچنین شوره سردرمان شپش سرشپششپش سرشوره سر

ساخته یا ایجاد شپش در مژه در تاریخ ۲ April 2016 | 1:57 am نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

نحوه جلوگیری از ریزش مو در شیمی درمانی -ونوشه

نحوه جلوگیری از ریزش مو در شیمی درمانی -ونوشه  جلوگیری از ریزش مو در شیمی …