خانه / زناشویی / ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی با حضور نوزاد

ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی با حضور نوزاد

ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی با حضور نوزاد

|ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی با حضور نوزاد از ونوشه|

793681_590

هنگام و زمانی که بچه دار می شوید دچار معظلات و مسائل و مشکلات فراوانی جهت برقراری ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی خواهید شد و همچنین از ترس حضور فرزند در کنارتان آن امر با سردی و همچنین بی میلی همراه خواهد شد توصیه هایی در آن باره به والدین داریم

 ارتباط و رابطه­ جنسی و زناشویی و جنسی پدر و همچنین مادرهایی که بچه ­هایشان را کنار خودشان می ­خوابانند معمولا دچار اختلال می­ می شود و همچنین آنها سردرگم خواهند بود که چگونه و چطوری بایستی و حتما آن پیشامد جدید را حل کنند. گاهی اوقات پدر و همچنین مادرها در آن بین ضربه می خورند و همچنین اکثرا و بیشتر مواقع مراقبت جنسی و زناشویی و جنسی کودک به خطر می ­افتد. دکتر علی شیخ الاسلامی در گفت و همچنین گو با نی ­نی وبسایت و مرکز خبرهای جدید در آن باره توضیح می‌دهد.

پدر و همچنین مادرهایی که بچه‌های کوچک­شان را کنار خودشان می‌خوابانند از نظر ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی دچار اختلال می‌شوند؟

بله ولی باید توجه داشت آن اختلال تنها و فقط متوجه مادر و همچنین پدر نیست، در بسیاری از مواقع کودکان هم زمانی که بزرگتر می­ شوند با مشکلاتی دست و همچنین پنجه نرم می­ کنند. معمولا زن و همچنین شوهرها زمانی که ازدواج می­ کنند و همچنین تا هنگام و زمانی که که فرزندی ندارد با فراغ بال هر زمان که دوست داشته باشند ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی برقرار می ­کنند و همچنین تولد فرزند آنها را دچار سردرگمی می ­کند و همچنین گاهی اوقات آنقدر دچار استرس می ­شوند که ممکن می باشد ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی­شان به خطر بیفتد.

از چه زمانی بایستی و حتما اتاق خواب کودک را جدا کرد؟

بچه از حدود یک و همچنین نیم سالگی می تواند در اتاق خواب خودش بخوابد و همچنین آن نه تنها باعث می ­می شود پدر و همچنین مادر خلوت خودشان را داشته باشند بلکه تاثیرات خوبی روی رشد کودک دارد و همچنین به او احساس استقلال می­دهد. در صورتی که بچه به اتاق خودش عادت کند، پدر و همچنین مادر می­توانند در ساعات استراحت­شان بدون وجود مشکلی در کنار هم وقت بگذرانند.

بعضی ها فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می­کنند نوزادان متوجه­ چیزی نمی­ شوند و همچنین به همین دلیل ارتباط و رابطه­ جنسی و زناشویی و جنسی شان را جلوی چشم نوزاد انجام می­ دهند؟ نظرتان در آن خصوص چیست؟

متاسفانه گاهی اوقات والدین با آن فکر کردن و اندیشیدن که فرزندشان چیزی نمی­فهمد و همچنین نوزاد می باشد جلوی چشمان او با هم ارتباط و رابطه­ جنسی و زناشویی و جنسی برقرار می­کنند در حالیکه نوزادان حتی هنگام و زمانی که نمی­توانند صحبت کنند، حافظه­ به شدت قوی ای دارند و همچنین همه تصاویر را در ذهن­شان ضبط می­کنند و همچنین حتی ممکن می باشد فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنند پدرشان در حال کتک زدن و همچنین ناخوش و غمگین کردن مادرشان می باشد و همچنین آن همچنین و علاوه بر تاثیر ارتباط و رابطه­ جنسی و زناشویی و جنسی بر روان کودک، باعث می­می شود او از پدر هم کینه به دل بگیرد.

والدین چگونه و چطوری بایستی و حتما برنامه جذاب و جالب و خوب­ ارتباط و رابطه­ جنسی و زناشویی و جنسی شان را تنظیم کنند تا جهت کودک مشکلی پیش نیاید؟

آنها بایستی و حتما ساعاتی که قرار می باشد ارتباط و رابطه داشته باشند را به هنگام و زمانی که موکول کنند که کودک خواب می باشد یا در منزل و خانه نیست. حتی می قدرت ارتباط و رابطه­ی جنسی و زناشویی و جنسی را از شب به صبح و همچنین زمانی که کودک خواب می باشد موکول کرد. در صورتی که سن بچه طوری باشد که بتوان آن هم­را به کسی سپرد بهتر می باشد در هفته جهت یک ساعت آن کار را انجام داد تا والدین بدون استرس از بیدار شدن بچه ارتباط و رابطه ی جنسی و زناشویی و جنسی‌شان را برقرار کنند.

تولد فرزند در زندگی مشترک چیزی می باشد که بایستی و حتما زندگی را تکامل ببخشید ولی باید توجه داشت رفتار ناآگاهانه­ پدر و همچنین مادر گاهی اوقات باعث می­می شود زندگی با معظلات و مسائل و مشکلات جدی روبرو می شود. به روش مثال گاهی اوقات زوجین به دلیل همین هراس از دیده شدن در مقابل کودک مدام ارتباط و رابطه ­شان را به تعویق می‌اندازند و همچنین همین پیشامد جدید رفته‌رفته باعث سردی جنسی و زناشویی و جنسی­ می ­می شود در حالی‌که با یک برنامه جذاب و جالب و خوب‌ریزی ساده می­ قدرت آن مشکل پهناور و بزرگ را حل کرد.

نی‌نی وبسایت و مرکز خبرهای جدید:

اتاق خواب کودکبرنامه­ ارتباط و رابطه­ جنسیدلیل ارتباط و رابطه­ جنسیرابطه­ جنسیسردی جنسی و زناشویی و جنسی­هراس از دیده شدن در مقابل کودک

ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی با حضور نوزاد در تاریخ ۲۹ February 2016 | 4:05 pm نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دلیل خودارضایی در زنان متاهل

دلیل خودارضایی در زنان متاهل |دلیل خودارضایی در زنان متاهل از ونوشه| خودارضایی یک عادت …