آموزش کامل طرز تهیه کوکوی به

کوکو به , طرز پخت کوکوی به, کوکوی به جهت گیاهخواران

ونوشه » جهت آن پست آموزش طرز تهیه کوکوی به را آماده کرده ایم جهت دیدن دستور پخت و پز و آشپزی ، آن پست را دنبال کنید

آموزش پخت و پز و آشپزی , پخت و پز و آشپزی

مواد مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت طبخ کوکوی به :

به متوسط     ۲ عدد

تخم مرغ    ۳ عدد

آرد برنج     ۲ قاشق سوپخوری

زعفران محلول در آب     ۱ قاشق سوپخوری

نمک    به مقدار و اندازه و میزان مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری

شکر    ۱ قاشق سوپخوری

مقدار مواد بالا جهت سه فرد یا شخص کافی می باشد

اسموتی آناناس و همچنین انبه , طرز تهیه اسموتی آناناس و همچنین انبه , مواد مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت اسموتی آناناس و همچنین انبه

طرز تهیه کوکوی به :

ابتدا به ها را بشویید و همچنین سپس آنها را پوست بگیرید. در یک کاسه مناسب به ها را با رنده درشت، رنده کنید. حال تخم مرغ ها را اضافه کرده و همچنین آنها را خوب با به های رنده شده مخلوط کنید. در آن زمان زعفران محلول در آب را همراه با شکر و همچنین آرد برنج به مواد اضافه کرده و همچنین خوب هم بزنید تا مواد کاملا با هم مخلوط شوند. کمی نمک هم بزنید. مواد را خوب هم بزنید تا مایه کوکو آماده می شود. در یک تابه مناسب مقداری روغن بریزید و همچنین آن هم را روی حرارت قرار دهید تا داغ می شود. حالا مایه کوکو را یکباره داخل تابه بریزید و همچنین پخش کنید. در تابه را بگذارید و همچنین صبر کنید تا کوکو خودش را بگیرد، سپس آن هم را برش بزنید و همچنین به آرامی برش ها را برگردانید. بعد از آنکه کوکو آماده شد، آنها را از داخل تابه درآورید و همچنین سرو کنید.

سالاد سرخپوستی , مواد مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت سالاد سرخپوستی , درست کردن سالاد سرخپوستی

نکاتی جهت پخت کوکوی به :

مقدار شکر داخل آن کوکو بسته به ذائقه‌تان دارد. می‌توانید مقدارش را کمتر یا زیادتر کنید. آن کوکو را در فر هم می توانید درست کنید به آن ترتیب مقدار روغن کمتری بهره بری و استفاده شده و همچنین جهت آن هم دسته از افرادی که رژیم لاغری دارند مناسب تر خواهد بود. دقت کنید که حرارت تابه بایستی و حتما کم باشد، زیرا و به درستی که به زود می‌سوزد.

منبع : مجله پخت و پز و آشپزی مثبت – bartarinha.ir

آموزش کامل طرز تهیه کوکوی به