خانه / زناشویی / لیزر مونالیزا و همچنین آن تاثیرات مهم

لیزر مونالیزا و همچنین آن تاثیرات مهم

لیزر مونالیزا و همچنین آن تاثیرات مهم

|لیزر مونالیزا و همچنین آن تاثیرات مهم از ونوشه|

56dfc6cd047e0

در مورد لیزر مونالیزا چه مقدار و اندازه و میزان اطلاع دارید آن روش درمانی چه تاثیراتی روی ناحیه جنسی و زناشویی و جنسی بانوان میگذارد خانم ها با چه رمینه هایی بایستی و حتما آن عمل را انجام دهند تا چار مشکل نشوند عوارض آن روش درمانی چگونه اند

اکثر خانم‌ها در سنین یائسگی، از احساس ناراحتی و همچنین خشکی ناشی از آتروفی واژن رنج می‌برند و همچنین همین مساله می‌تواند منجر به آن می شود که بعد از یائسگی هنگام برقراری ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی درد را تجربه کنند. طبیعی می باشد که در چنین شرایطی یک خانم از برقراری ارتباط و رابطه لذت نمی‌برد و همچنین در پی آن هم اعتمادبه‌نفسش نیز کم می‌می شود. جهت بهبود آن مشکل پیشنهاد می‌می شود توصیه‌های دکتر آزیتا صفارزاده کرمانی، متخصص زنان و همچنین زایمان و همچنین فوق‌تخصص نازایی و همچنین لاپاراسکوپی و همچنین عضو هیات علمی دانشگاه علوم علم پزشکی جدید تهران را بخوانید.

لیزر مونالیزا رطوبت واژن را افزایش می‌دهد
تمام خانم‌هایی که در اثر تغییرات هورمونی و همچنین فیزیکی دچار معظلات و مسائل و مشکلات و همچنین ناراحتی‌های آتروفی واژن شده‌اند، می‌توانند به کمک یک تکنیک جدید علم پزشکی جدید که لیزر مونالیزا نام دارد و همچنین یک درمان سرپایی محسوب می‌می شود، روابط زناشویی و جنسی و زناشویی و جنسی خود را بهبود بخشند و همچنین از خشکی واژن و همچنین درد ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی رها شوند.

خوشبختانه بهره بری و استفاده از آن روش درمانی عوارض داروها و همچنین جراحی را ندارد و همچنین عوارض آن هم خیلی زیاد ناچیز و همچنین قابل کنترل می باشد. گاها بعضی از خانم‌ها بعد از لیزر مونالیزا، دچار قرمزی و همچنین تورم واژن می‌شوند که آن عوارض جای نگرانی ندارد و همچنین بعد از یک یا دو روز از بین می‌برند.

یکی از سوالات اکثر خانم‌ها آن می باشد که آیا واقعا آن روش درمانی برایشان مناسب می باشد یا نه؟! که در آن مورد می‌قدرت به متخصص مربوطه رفت و آمد و مراجعه کنند تا پزشک با در نظر گرفتن شرایط بیمار، علایم و همچنین مشکلاتش در خصوص مفید بودن لیزر مونالیزا جهت درمان اراده و تصمیم راسخ‌گیری کند.

یکی از پهناور و بزرگ‌ترین مزیت‌های بهره بری و استفاده از آن روش درمانی، ماندگاری نتایج حاصل از آن هم می باشد و همچنین نتایج به دست آمده، نشان می‌دهد نسبت به درمان دارویی اثر آن هم مدت طولانی‌تری باقی می‌ماند. طبیعی می باشد هنگام و زمانی که خانمی با وجود مشکلاتی زیرا و به درستی که خشکی ناشی از آتروفی واژن رنج می‌برد و همچنین حین برقراری ارتباط و رابطه درد را تجربه می‌کند، خیلی خواهان برقراری ارتباط و رابطه با شوهر یا همسر خود نباشد و همچنین به تدریج اعتمادبه‌نفس‌اش را از دست بدهد ولی به کمک آن روش درمانی (لیزر مونالیزا)، رطوبت واژن افزایش می‌یابد و همچنین سفتی عضلات واژن را بازمی‌گرداند و همچنین به دیواره‌های واژن خاصیت ارتجاعی و همچنین حساسیت جنسی و زناشویی و جنسی می‌بخشد.

در واقع بعد از انجام لیزر، فرد ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی بدون درد را تجربه می‌کند و همچنین به کمک آن روش درمانی، لذت ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی، تحریک هنگام برقراری ارتباط و رابطه و همچنین همچنین رطوبت و همچنین خیسی واژن افزایش و همچنین خارش، عفونت و همچنین خشکی واژن کاهش پیدا می‌کند. ضمنا آن روش درمانی (لیزر مونالیزا) به بهبود بی‌اختیاری ادرار و همچنین همچنین درمان فوری علایم آتروفی نیز منجر می‌می شود.

خارش، عفونت و همچنین خشکی واژنخشکی واژن و همچنین درد ارتباط و رابطه جنسیسفتی عضلات واژنقرمزی و همچنین تورم واژنلیزر مونالیزاناراحتی‌های آتروفی واژن

لیزر مونالیزا و همچنین آن تاثیرات مهم در تاریخ ۹ March 2016 | 3:10 pm نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دلیل خودارضایی در زنان متاهل

دلیل خودارضایی در زنان متاهل |دلیل خودارضایی در زنان متاهل از ونوشه| خودارضایی یک عادت …