آموزش کامل طرز تهیه اسنک سیب زمینی به سبک هندی

اسنک سیب زمینی, طرز تهیه اسنک سیب زمینی تند , پخت اسنک سیب زمینی هندی

ونوشه » جهت آن پست آموزش طرز تهیه اسنک سیب زمینی هندی را آماده کرده ایم جهت دیدن دستور پخت و پز و آشپزی ، آن پست را دنبال کنید

 گوشت و همچنین لوبیا اصفهانی, تهیه گوشت و همچنین لوبیا, درست کردن گوشت و همچنین لوبیا

مواد مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری جهت اسنک سیب زمینی هندی :

سینه مرغ بی استخوان    ۲۰۰ گرم برش خورده به صورت نواری باریک

سیب زمینی آب پز و همچنین رنده شده     ۲ عدد متوسط

پیاز    ۱ عدد متوسط

نان تست    ۱۶ ورق

گوجه فرنگی    ۲ عدد متوسط برش حلقه ای خورده

پیتزا گودا    ۸ ورق

سیر    ۲ حبه رنده شده

پنیر پیتزا    به مقدار مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری رنده شده

نمک، فلفل، زردچوبه، کره    به مقدار مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری

 پخت مرغ سوخاری با سس قارچ , طرز تهیه ران مرغ سوخاری با سس قارچ

طرز تهیه اسنک سیب زمینی به سبک هندی :

در تابه ای مقداری روغن گرم کنید، پیاز را ریز خرد کنید و همچنین داخل روغن تفت دهید تا سبک می شود. برش‌های مرغ را همراه با نمک و همچنین فلفل و همچنین زرد چوبه اضافه کنید و همچنین حرارت را کمی بالا ببرید. مواد را مدام هم بزنید و همچنین ۷-۱۰ دقیقه در همین اوضاع تفت دهید. بعد از آن مدت حرارت را خاموش کنید و همچنین بگذارید مواد قدری خنک شوند. در کاسه ای سیب زمینی رنده شده، پنیر رنده شده، سیر رنده شده و همچنین کمی نمک و همچنین فلفل را با هم مخلوط کنید. سپس مرغ را به آن مخلوط اضافه کنید و همچنین مواد را به آرامی هم بزنید.

ریزوتو مرغ, طرز تهیه ریزوتو مرغ و همچنین قارچ

طبق روشی که قبلاً گفته شد، سطح خارجی نان‌ها را با مقداری کره نرم شده پوشش دهید، مقداری از آن مخلوط روی ۸ ورق از نان‌های تست بمالید، دو برش از گوجه فرنگی و همچنین یک ورق پنیر گودا روی مواد بگذارید، ۸ ورق دیگر از نان‌های تست را روی نان‌های آماده قرار دهید و همچنین اسنک‌ها را کمی فشار دهید تا کاملاً منسجم شوند. بعد آنها را به مدت ۳ تا ۶ دقیقه در دستگاه ساندویچ ساز قرار دهید تا برشته شوند. آن اسنک معمولاً با سس گوجه فرنگی کچاپ سرو می‌می شود. مقدار هر دو نوع پنیر کاملاً سلیقه ای می باشد و همچنین تو می‌توانید مقادیر فوق را به دلخواه کم یا زیاد کنید. به عنوان جایگزین پنیر گودا (در صورتی که در دسترس ندارید) می‌توانید از پنیر تست ورقه ای بهره بری و استفاده کنید. جهت طعم دار شدن مرغ، بهتر می باشد چند دقیقه قبل از طبخ، مرغ را با کمی آبلیمو و همچنین زعفران مزه دار کنید.

منبع : goyda.ir

آموزش کامل طرز تهیه اسنک سیب زمینی به سبک هندی