خانه / مقالات / اگر با قیمت مخالفت شد، تکلیف من چیست؟

اگر با قیمت مخالفت شد، تکلیف من چیست؟

نکته‌ی مثبت در مخالفت با قیمت پیشنهاد ی شما این است که نشان می‌دهد مشتری راغب است خرید نماید .این پرسش که قیمت چند است؟ بهترین نشانه محسوب می‌شود. حتی وقتی به من می‌گویند قیمت شما زیاد بالاست هم شادمان می‌شوم. تنها در چنین مواقعی نبایستی کنترل خود را از دست داد برای جوش دادن معلت ه هر قیمتی را پذیرفت.


همکاری در فروش فایل

فروش مقاله,خرید نمونه سوال,سیستم همکاری در فروش,همکاری در فروش فایل,خرید و فروش فایل,خرید و فروش فایل های قابل دانلود,خرید نمونه سوال|همکاری در فروش

بسیار زیاد اتفاق افتاده است که فروشنده‌ای پیش از این که از او بخواهند ،قیمت محصولش را اعلام کرده است. این کار یکی از بدترین غلط ‌هایی است که فروشندگان مرتکب می شوند.

جهت چه زود قیمت را رو کنیم خود را در موضع ضعف قرار بدهیم؟

من راهکاری دارم که در بیشتر موردها یاری می‌کند تا محصولتان را با هر قیمتی که در نظر دارید، بفروشید.

کاری بکنید که خریدار نتواند بگوید قیمت شما بسیار زیاد بالاست.

وقتی مشتری از شما پرسید: قیمت شما چند است؟در جواب بگویید:اجازه بدهید من چند سوال از شما بپرسم.آن‌ پرسش ‌هایی را که از قبل جهت شناخت بهتر مشتری آماده کرده ‌اید، بپرسید. به این ترتیب می‌توانید تخمین بزنید که با چه حدود قیمت موافق است.

مد نظر داشته باشید که درک درستی از نیاز، تمایلات و شرایط مشتری پیدا بکنید و پس مطمئن شوید که از ارزش محصول شما آگاهی کامل دارد. هرگز پیش از آن‌که از میزان علاقه‌مندی خریدار نسبت به محصول‌تان آبعضی داشته باشید، قیمت ارائه ندهید.

قیمت‌گذاری شما بایستی منطقی باشد. آن‌ می‌توانید بگویید که قیمت‌های ما منصفانه و مقطوع هستند . می‌توانستم تنها واژه ‌ی مقطوع را بکار ببرم ولی مصرف از کلمه منصفانه شرایط پذیرش را آسان‌تر می‌کند.

وقت ی پای تعیین قیمت در بین است، هر آنچه به زبان می‌آوریم، تاثیر‌گذار خواهد بود. در این جنگ روحی فروشنده می بایست روانشناس خوب ی باشد تا بتواند معلت ه را به مسیر درستی سوق دهد.

نکته:چنانچه مشتری از شما خرید نکرد، تقصیر او نیست!

روش کار: از خریدار اقطعا لی پرسش ‌هایی بپرسید که نشان‌دهنده نیازها و تمایل‌های او باشند. آن‌زمان بطور خلاصه ارزش‌های محصولتان را برشمارید و در انتها قیمت رااعلام بکنید ، پس بدون مکث بگویید: خب، مطلب دیگری نیست؟

به‌خاطر داشته باشیدکه نقش فروشنده‌ها تنها این نیست که قیمت اعلام کنند، بلکه پلی می باشند جهت انتقال ارزش‌های محصول به خریدار؛ آن هم در جهتی که به انجام معلت ه ختم شود و نقطه‌ی شروع این تلاش لحظه‌ای است که مشتری قیمت محصول را می‌پرسد.

جواب نهایی: به قیمتی که ارائه می‌دهید، ایمان داشته باشید. در جواب خریداری که ادعا می‌کند قیمت شما زیاد بالاست‌، بگویید: لازم شد نظر مشتری‌های قدیمی ما را بشنوید. ارائه چنین شواهدی موفق یت شما را تضمین می نماید .

No votes yet.
Please wait...

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

خرید لباس جدید تیم ملی ایران

خرید لباس جدید تیم ملی ایران خرید ست لباس تیم ملی ایران ۲۰۱۶,لباس تیم ملی …