خانه / زناشویی / وسیله ای جدید جهت مبارزه با اچ آی او همچنین

وسیله ای جدید جهت مبارزه با اچ آی او همچنین

وسیله ای جدید جهت مبارزه با اچ آی او همچنین

|وسیله ای جدید جهت مبارزه با اچ آی او همچنین از ونوشه|

56f25dcced49c

به تازگی روشی جدید جهت مقابله با ویروس اچ آی او همچنین ابداع شده می باشد یک حلقه درون واژن قرار میگیرد و همچنین می تواند داروی ضداچ آی او همچنین ترشح کند

 بهره بری و استفاده از حلقه واژینال به طرز چشمگیری مانع از انتقال ویروس اچ آی او همچنین به زنان می‌می شود.

آن حلقه در واژن گذاشته می‌می شود و همچنین از آن هم داروی ضدویروسی به بیرون ترشح می‌کند. دانشمندان آن حلقه را در ۴ کشور مالاوی، آفریقای جنوبی، اوگاندا و همچنین زیمباوه در آفریقای سیاه امتحان کردند و همچنین به آن پس نتیجه آن می شود که رسیدند که بین زنان ۲۵ سال شمسی به بالا، موثرترین راه جلوگیری از انتقال ویروس اچ آی او همچنین می باشد؛ البته در صورتی که درست و همچنین مداوم بهره بری و استفاده می شود.

بیش از ۲۵ میلیون فرد یا شخص در کشورهای آفریقای سیاه به ویروس اچ آی او همچنین یا بیماری ایدز مبتلا خواهند بود و همچنین ۹۰ قسمت و بخش کودکان دنیا که مبتلا به آن ویروس خواهند بود، در آفریقای سیاه زندگی می‌کنند.

محققان می نامند، آن حلقه واژینال به آن دلیل در کنترل ایدز موثرتر می باشد، زیرا و به درستی که اختیار کامل آن هم در دست زن‌ها می باشد، علی رغم کاندوم که مرد هم در بهره بری و استفاده از آن هم نقش دارد.

آن حلقه از جنس سیلیکون می باشد، ۵ دلار نرخ دارد،‌ می‌قدرت یک ماه از آن هم بهره بری و استفاده کرد، مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری نیست در یخچال نگه داشته می شود و همچنین تاریخ انقضای آن هم ۵ سال شمسی بعد از تولید می باشد.

وبسایت و مرکز خبرهای جدید «upi»،

انتقال ویروس اچ آی ویداروی ضدویروسیکنترل ایدز

وسیله ای جدید جهت مبارزه با اچ آی او همچنین در تاریخ ۲۴ March 2016 | 2:33 pm نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دلیل خودارضایی در زنان متاهل

دلیل خودارضایی در زنان متاهل |دلیل خودارضایی در زنان متاهل از ونوشه| خودارضایی یک عادت …