خانه / زناشویی / اهمیت ارضا شدن جنسی و زناشویی و جنسی زن و مرد جهت سلامت جنسی و زناشویی و جنسی همسران

اهمیت ارضا شدن جنسی و زناشویی و جنسی زن و مرد جهت سلامت جنسی و زناشویی و جنسی همسران

اهمیت ارضا شدن جنسی و زناشویی و جنسی زن و مرد جهت سلامت جنسی و زناشویی و جنسی همسران

|اهمیت ارضا شدن جنسی و زناشویی و جنسی زن و مرد جهت سلامت جنسی و زناشویی و جنسی همسران از ونوشه|

812378_693

چه عواملی در به ارضا شدن جنسی و زناشویی و جنسی زن و مرد نرسیدن بانوان نقش دارند و همچنین باعث آسیب به سلامت جنسی و زناشویی و جنسی آنان می شوند هنگام و زمانی که همسرتان به ارضا شدن جنسی و زناشویی و جنسی زن و مرد نمیرسد در معرض چه آسیب هایی قرار میگیرد
یکی از مسائلی که گاها بین خانم ها پیش می‌آید و همچنین کمی شایع می باشد، تظاهر کردن به ارضا شدن جنسی و زناشویی و جنسی زن و مرد در ارتباط و رابطه­‌ی جنسی و زناشویی و جنسی می باشد. دکتر علی شیخ‌الاسلامی پزشک عمومی فارغ‌التحصیل دانشگاه تهران و همچنین شامل مدرک دکترای تخصصی روانشناسی نظر دارد که بدترین و همچنین اشتباه‌ترین کار همین می باشد که فرد به شوهر یا همسر خود در مورد‌ی ارتباط و رابطه‌ی جنسی و زناشویی و جنسی و همچنین آنکه به ارضا شدن جنسی و زناشویی و جنسی زن و مرد نمی‌رسد چیزی نگوید. راهکارهای ایشان را در آن خصوص بخوانید.

تعداد بسیاری از خانم‌ها در ارتباط و رابطه­ ی جنسی و زناشویی و جنسی­شان به ارضا شدن جنسی و زناشویی و جنسی زن و مرد نمی‌رسند ولی باید توجه داشت هیچ‌وقت آن را به شوهرشان نمی‌گویند. حتی مواردی را داشته‌ایم که خانمی ۵ سال شمسی می باشد ازدواج کرده و همچنین حتی یک بار هم به ارضا شدن جنسی و زناشویی و جنسی زن و مرد نرسیده، حالا به شدت پریشان و همچنین افسرده می باشد ولی باید توجه داشت نمی‌داند چگونه و چطوری آن موضوع را به شوهرش بگوید، در حالی که ۵ سال شمسی به او دروغ گفته. نظر تو در آن خصوص چیست؟

بایستی و حتما بگویم افرادی که آن کار را به شکل عادت انجام میدهند بهتر می باشد از آن هم ابتدا به جای نقش بازی کردن و همچنین تشکر کردن از آن بابت که خیلی از ارتباط و رابطه‌ی جنسی و زناشویی و جنسی‌شان راضی خواهند بود مشکلی که دارند را مطرح کنند و همچنین بگویند از ارتباط و رابطه شان لذت نمی‌برند.

البته آن موضوع بایستی و حتما با ظرافت کامل و همچنین در زمان مناسب مطرح می شود تا مرد احساس بدی نداشته باشد و همچنین فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نکند که شوهر یا همسر خود نیت و اراده دارد تقصیری را متوجه آقا کند. بهتر می باشد قبل از شروع صحبت، خانم به آقا بگوید که از ایشان راضی می باشد ولی باید توجه داشت بایستی و حتما در ارتباط و رابطه‌شان دگرگونی و تغییری ساخته یا ایجاد می شود تا ایشان اکثرا و بیشتر لذت ببرد. بهترین راه آن می باشد که فرد کاملا احساسی که در ارتباط و رابطه‌­ی جنسی و زناشویی و جنسی‌اش دارد را با طرف مقابل در میان بگذارد.

در آن خصوص چه راهکاری وجود دارد؟

اول از همه اشخاص بایستی و حتما مطمئن شوند ارتباط و رابطه‌ی جنسی و زناشویی و جنسی که با هم دارند ارتباط و رابطه‌ی درستی می باشد.

چه ارتباط و رابطه‌ای درست می باشد؟

ارتباط و رابطه‌ی درست به ارتباط و رابطه‌ای می‌گویند که در زمان مناسب، در مکان مناسب و همچنین در شرایط مناسب در حالی‌که هر دو فرد یا شخص علاقه‌مند و همچنین راغب به برقراری ارتباط و رابطه خواهند بود، انجام می شود. آن ارتباط و رابطه بایستی و حتما آن هم‌قدر باب میل هر دو طرف باشد که آنها همه‌ی تلاش‌شان را جهت بهتر شدن ارتباط و رابطه‌شان به کار ببندند.

مهم‌ترین پیشامد جدید جهت آنکه زنان راحت‌تر به ارضا شدن جنسی و زناشویی و جنسی زن و مرد برسند و همچنین از ارتباط و رابطه‌ی جنسی و زناشویی و جنسی‌شان لذت ببرند آن می باشد که مرحله‌ی پیش‌نوازش به خوبی انجام می شود. بهتر می باشد زوج‌ها حتما از ژل‌های مخصوص ارتباط و رابطه‌ی جنسی و زناشویی مانند ژل لوبریکانت بهره بری و استفاده کنند. در صورتی که تمام آن شرایط رعایت می شود احتمال آنکه جهت خانم ارضا شدن جنسی و زناشویی و جنسی زن و مرد اتفاق بیفتد هست. ضمن آنکه مقدمات عاطفی ارتباط و رابطه هم بایستی و حتما باشد.

منظورتان چیست؟

یعنی قبل از برقراری ارتباط و رابطه جنسی و زناشویی و جنسی مستلزم و نیاز عاطفی آن هم خانم برطرف می شود ایشان در ارتباط و رابطه‌ی جنسی و زناشویی و جنسی با آرامش حاضر می­‌شوند و همچنین آن پیشامد جدید به ارضا شدن جنسی و زناشویی و جنسی زن و مرد رسیدن خانم‌­ها کمک بیشتری می­‌کند. امکان ندارد خانمی با دلخوری، عصبانت و همچنین … وارد ارتباط و رابطه‌ی جنسی و زناشویی و جنسی می شود ولی باید توجه داشت در نهایت به ارضا شدن جنسی و زناشویی و جنسی زن و مرد هم برسد و همچنین لذت ببرد. حال خوب عاطفی یکی از پیش‌شرط‌های به ارضا شدن جنسی و زناشویی و جنسی زن و مرد رسیدن می باشد.

در صورتی که آن شرایط رعایت می شود، در اولین ارتباط و رابطه‌­ی جنسی و زناشویی و جنسی که برقرار می­می شود آن ارضا شدن جنسی و زناشویی و جنسی زن و مرد اتفاق می­افتد یا بایستی و حتما بعد از چند بار برقراری ارتباط و رابطه انتظار به ارضا شدن جنسی و زناشویی و جنسی زن و مرد رسیدن داشت؟

نه در آن هم مرحله اتفاق می ­افتد. البته بایستی و حتما به یک نقطه­‌ی دیگر هم توجه کنید، ممکن می باشد یکی از دلایل به ارضا شدن جنسی و زناشویی و جنسی زن و مرد نرسیدن خانم‌ها ممکن می باشد زودانزالی همسرشان باشد که بهتر می باشد در صورتی که آن مشکل وجود دارد به دکتر رفت و آمد و مراجعه کنند تا آن پیشامد جدید برطرف می شود و همچنین ارتباط و رابطه‌ی جنسی و زناشویی به کیفیت مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری برسد.

نی نی وبسایت و مرکز خبرهای جدید:

ارضا شدن جنسی و زناشویی و جنسی زن و مرد در زناندوام زندگی مشترکرابطه جنسی و زناشویی موفقسردمزاجی در زناننوازش و همچنین لذت جنسی و زناشویی و جنسی

اهمیت ارضا شدن جنسی و زناشویی و جنسی زن و مرد جهت سلامت جنسی و زناشویی و جنسی همسران در تاریخ ۲۹ March 2016 | 3:19 pm نشر یافته شده شده می باشد

No votes yet.
Please wait...

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

دلیل خودارضایی در زنان متاهل

دلیل خودارضایی در زنان متاهل |دلیل خودارضایی در زنان متاهل از ونوشه| خودارضایی یک عادت …